200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Elektrik & Aydınlatma

Filtreleme ölçütü

Kategoriler

Kategoriler

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺5,00 - ₺150,00

Elektrik ve aydınlatma ürünlerine Sepetfy üzerinden ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan elektrik ve aydınlatma ürünlerini Sepetfy'dan hemen satın alabilirsiniz!

55 adet ürün var.

Toplam 55 üründen 1-18 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Philips EconomyTwister 12W...

Philips EconomyTwister 12W Beyaz Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺14,90
Philips EconomyTwister 15W...

Philips EconomyTwister 15W Beyaz Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺14,90
Philips EconomyTwister 15W...

Philips EconomyTwister 15W Sarı Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺14,90
Philips EconomyTwister 20W...

Philips EconomyTwister 20W Beyaz Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺14,90
Philips EconomyTwister 20W...

Philips EconomyTwister 20W Sarı Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺14,90
Philips EconomyTwister 23W...

Philips EconomyTwister 23W Beyaz Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺14,90
Philips Tornado 32W Beyaz...

Philips Tornado 32W Beyaz Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺62,90
Philips EconomyTwister 23W...

Philips EconomyTwister 23W Sarı Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺14,90
Philips EconomyTwister 5W...

Philips EconomyTwister 5W Sarı Işık E14 İnce Duy

Fiyat ₺14,90
Philips EconomyTwister 8W...

Philips EconomyTwister 8W Beyaz Işık E14 İnce Duy

Fiyat ₺14,90
Philips EconomyTwister 8W...

Philips EconomyTwister 8W Sarı Işık E14 İnce Duy

Fiyat ₺14,90
Philips EconomyTwister 12W...

Philips EconomyTwister 12W Beyaz Işık E14 İnce Duy

Fiyat ₺14,90
Philips Essential Led Ampul...

Philips Essential Led Ampul 6-40W Beyaz Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺25,90
Philips Essential Led Ampul...

Philips Essential Led Ampul 9-60W Beyaz Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺25,90
Philips Essential Led Ampul...

Philips Essential Led Ampul 9-60W Sarı Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺25,90
Philips Essential Led Ampul...

Philips Essential Led Ampul 9-70W Beyaz Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺25,90
Philips Essential Led Ampul...

Philips Essential Led Ampul 10.5-70W Sarı Işık E27 Normal...

Fiyat ₺25,90
Philips Essential Led Ampul...

Philips Essential Led Ampul 14-100W Beyaz Işık E27 Normal...

Fiyat ₺25,90

Elektrik ve Aydınlatma Ürünleri

Çağımızda gün batımından sonra etrafı aydınlatmak için birçok yerde aydınlatma sistemleri kurulur. Sokaklardaki lambalar, araba farları ve en sık kullanılan kapalı alan aydınlatmaları için bu sistemler kullanılır. Evlerde, otellerde, alışveriş merkezlerinde, marketlerde ve restoranlarda çeşitli aydınlatma sistemlerinin örneklerini görebilirsiniz. Yalnızca gündüz değil geceleri, güneşin batmasından sonra da aktif bir hayata sahip olan insanlar için aydınlatma temel ihtiyaçlardan biridir. Görme duyusunun kullanılabilmesi için bulunulan ortamda azami miktarda ışık olması gerekir. Elektrik ve aydınlatma ürünleri de bu ihtiyacı karşılamak amacıyla üretilir ve satışa sunulur. Elektrik keşfedilmeden önce insanlar bulundukları ortamı aydınlatmak için mum, gaz lambası ve ateş yakmak birçok farklı sistem kullanırlar. Bugün elektrik sayesinde çok daha kolay bir şekilde bulunulan ortam aydınlatılabilir. Elektriğin aydınlatma sistemlerinde kullanılması insan hayatını en çok etkileyen icatlardan biridir. Eski aydınlatma sistemlerine kıyasla çok daha az tehlikeli olması ve insan hayatını oldukça kolaylaştırması insanların elektrik ve aydınlatma ürünlerini sıklıkla tercih etmesinin nedenleri arasında yer alır. 

Elektrik ve Aydınlatma Ürün Seçenekleri

Evlerde, ofislerde, okullarda, otellerde, iş yerlerinde ve sokaklarda pek çok farklı aydınlatma sisteminin örneklerini görebilirsiniz. İnsanların kendilerini yıllar içinde sürekli olarak geliştirmesi ile insan hayatını kolaylaştıracak ürünlerin üretimi de artar. Tek bir tuşa basarak odayı aydınlatmayı sağlamak insan hayatını oldukça kolaylaştırır. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile evinizin aydınlatma sistemlerini uygulamaya bağlayarak tuşa basmanıza bile gerek olmadan akıllı ev sistemi sayesinde yalnızca konuşarak da istediğiniz yerin aydınlanmasını sağlayabilirsiniz. Bir ihtiyaç olarak da görülen aydınlatma ürünleri dekoratif ürünler olarak da kullanılabilir. Evinizin dekorunu tamamlamak için piyasadaki birçok farklı avize modelleri arasından evinize en doğru modeli tercih edebilirsiniz. Ya da birbirinden farklı estetik tasarımlara sahip abajur modellerini inceleyerek evinizin aydınlatmasına destek olan ve evinizde ufak dokunuşlar yaparak evinize de farklı bir hava katabilirsiniz. Odanızda bulunan ışık kaynağı yetersiz geldiğinde masa lambası alarak masanızda yaptığınız işi daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Evinizde aydınlatma sistemlerinin fazladan alan kaplamasını istemiyorsanız avize, sarkıt, spot, duvar aplikleri gibi genel aydınlatma ürünleri tercih edebilirsiniz. Elektrik ve aydınlatma ürünleri farklı birçok firma tarafından üretilerek kullanıcılara sunulur. Farklı firmalar kendilerine özgü olan özel tasarım elektrik ve aydınlatma ürünleri üretebilir. Piyasada önde gelen markalardan biri de Philips markasıdır. Pek çok farklı kategoride başarılı ve sevilen ürünler üreten Philips aydınlatma konusunda da kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Piyasada ihtiyacınız olan elektrik ve aydınlatma ürünlerin farklı modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ampuller, köşe aydınlatmaları, led aydınlatmalar, avizeler, aplikler, sarkıtlar, abajurlar, spot lambaları, gece lambaları, masa lambalarını kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra armatürler ve bahçe aydınlatmaları gibi farklı ortamlardaki aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik birçok farklı elektrik ve aydınlatma ürünü piyasada yer alır. Farklı zevklere hitap edecek şekilde tasarlanan bu ürünler arasından ihtiyacınızı karşılayacak ve kullandığınız ortama dekoratif bir dokunuş yapmanıza yardımcı olacak ürünleri seçebilirsiniz. Ayrıca, yalnızca evinizde değil bahçenizde de kullanabileceğiniz birçok aydınlatma modeli piyasada yer alır. 

Elektrik ve Aydınlatma Ürün Fiyatları

Hem temel bir ihtiyaç olan hem de ev, otel ve işyeri gibi kapalı alanların dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarından biri haline gelen elektrik ve aydınlatma ürünleri piyasada geniş bir yer kaplar. Birçok farklı markanın birçok farklı aydınlatma ürünü kullanıcılara sunulur. Kullanıcılar, elektrik ve aydınlatma ürünlerini incelerken kullanım amaçlarını ve ürünleri kullanacakları mekanların dekorasyonunu göz önünde bulundurarak tercih yapar. Bu ürünler arasında tercih yaparken kullanıcıların önem verdikleri bir diğer unsur da ürünlerin fiyatlarıdır. Elektrik ve aydınlatma ürünlerinin fiyatları pek çok farklı etkene bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Farklı firmalar tarafından üretilen benzer aydınlatma ürünleri markalara bağlı olarak birbirlerinden farklı olabilir. Aydınlatma ürünün bulunduğu kategori de ürünlerin fiyatlarında farklılıklar görülmesinde neden olabilir. Örnek verilmesi gerekirse; abajur, sarkıt ve avizeler ihtiyaçtan daha ziyade dekoratif amaçlı üretilir. Dolayısıyla dekoratif amaçlı tasarlanan aydınlatma ürünleri daha basit tasarlanan aydınlatma ürünlerinden daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Gelişen teknolojinin izleri aydınlatma ürünlerinde de görülür. Akıllı lambalar, hareket sensörlü duylarla birleştirilen lambalar, birçok farklı renkte ışık yayabilen lambalar en basit örnekleridir. Bu ürünler de klasik lambalara kıyasla biraz daha yüksek fiyatlarla satışa sunulabilir. Elektrik ve Aydınlatma Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli? 

Yeni bir elektrik ve aydınlatma ürünü tercih ederken dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunmasından dolayı bazı konularda karar vermekte güçlük çekebilirsiniz. Çoğu kullanıcı seçeceği elektrik ve aydınlatma ürününü uzun süre boyunca kullanmak ister. Kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan aydınlatma ürünleri tercih ederek ve ürününüzün kullanımına özen göstererek ürünün ömrünü uzatabilirsiniz. Farklı ortamlarda farklı elektrik ve aydınlatma ürünü kullanılması gerekir. Örneğin; ofis ya da çalışma odası için tercih edeceğiniz aydınlatma ürününün yüksek ışık yayması, göz sağlığınız ve dikkat dağınıklığının engellenmesi için iyi bir seçenektir. Ek olarak, masanıza aydınlatma lambası koymak da ortamdaki ışık yetersiz geldiğinde veya ortamdaki aydınlatma sistemini değiştiremediğinizde sizin için gerekli olan aydınlatmayı sağlayabilir. Büyük alanlarda ışık miktarının yeterli olması için yüksek ışık yayan lambalar ve birden fazla aydınlatma ürünü tercih edilebilir. Salon ya da otel lobisi gibi geniş alanlarda tek bir aydınlatma ürünü yetersiz kalabilir. Ortamın dekorasyonunu güzelleştirmek ve ortamdaki ışığı artırmak için estetik tasarımlı birden çok lambadan oluşan avizeler tercih edilebilir.