200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Elektronik

Filtreleme ölçütü

Fiyat

Fiyat

 • ₺5,00 - ₺80,00

Hayatınızı kolaylaştıracak elektronik ürünlere Sepetfy üzerinden göz atabilir ve elektronik ürün fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz!

13 adet ürün var.

Toplam 13 üründen 1-13 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA...

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 550mAh 2'li İnce Pil Şarj...

Normal fiyat ₺26,90 -10% Fiyat ₺24,21
 • -10%
Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA...

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 800mAh 2'li İnce Pil Şarj...

Normal fiyat ₺29,90 -10% Fiyat ₺26,91
 • -10%
Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA...

Varta Şarjlı Pil 1,2V AAA 1000mAh 2'li İnce Pil Şarj...

Normal fiyat ₺34,90 -10% Fiyat ₺31,41
 • -10%
Varta Şarjlı Pil 1,2V AA...

Varta Şarjlı Pil 1,2V AA 2700mAh 2'li Kalem Pil Şarj...

Normal fiyat ₺49,90 -10% Fiyat ₺44,91
 • -10%
Varta Şarjlı Pil 9V 200mAh...

Varta Şarjlı Pil 9V 200mAh Kare Pil Şarj Edilebilir

Normal fiyat ₺79,90 -10% Fiyat ₺71,91
 • -10%
Varta CR123A 3V Lithium Pil

Varta CR123A 3V Lithium Pil

Normal fiyat ₺26,11 -10% Fiyat ₺23,50
 • -10%
Varta CR2016 3V Lithium...

Varta CR2016 3V Lithium Para Pil

Normal fiyat ₺5,90 -10% Fiyat ₺5,31
 • -10%
Varta CR2032 3V Lithium...

Varta CR2032 3V Lithium Para Pil

Normal fiyat ₺5,90 -10% Fiyat ₺5,31
 • -10%
Varta AAA Alkaline İnce Pil...

Varta AAA Alkaline İnce Pil LR03 1,5V Kumanda Pili 4'lü...

Normal fiyat ₺19,90 -10% Fiyat ₺17,91
 • -10%
Varta Longlife AA Alkaline...

Varta Longlife AA Alkaline Kalem Pil LR6 1,5V 4'lü Paket

Normal fiyat ₺19,90 -10% Fiyat ₺17,91
 • -10%
Varta Longlife 9V Alkaline...

Varta Longlife 9V Alkaline Kare Pil

Normal fiyat ₺19,90 -10% Fiyat ₺17,91
 • -10%
Varta Superlife 9V Kare Pil

Varta Superlife 9V Kare Pil

Normal fiyat ₺14,90 -10% Fiyat ₺13,41
 • -10%
Varta Superlife AA Kalem...

Varta Superlife AA Kalem Pil 1,5V

Normal fiyat ₺7,90 -10% Fiyat ₺7,11
 • -10%

Elektronik Ürünler

Günlük hayatı kolaylaştırmak amacıyla çok sayıda araç gereç kullanılır. Zaman İçerisinde büyük gelişim gösteren bu araçların başında elektronik eşyaların geldiği söylenebilir. Elektronik eşyalar çağın en önemli araçları arasında yer alır. Bu ürünler günlük hayatın her noktasında aktif olarak kullanılabiliyor. Telefonlar, bilgisayarlar, saatler gibi elektronik ürünler buna örnek olarak gösterilebilir. Neredeyse herkesin kullandığı bu elektronik ürünler kullanıcıların her an yanında taşıdıkları eşyalar arasında yer alır. Bu cihazların olmaması günlük hayatta aksamalara yol açabilecek durumlar oluşturur. Bu denli bir öneme sahip elektronik ürünler gün geçtikçe göstermiş oldukları gelişmelerle yeni özelliklerini kullanıcılara sunuyor. Elektronik ürünlerin işlevlerini yerine getirmesinin yanıda tasarımlarıyla da kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaran modelleri bulunur. Bu yönüyle de çeşitli mekanlarda kullanılan tamamlayıcı görevde elektronik eşyalara rastlanabilir. Farklı alanlarda kullanıma uygun, farklı kullanıcı kitlelerine hitap eden elektronik ürünler bulabilmek mümkün. 

Elektronik Ürün Modelleri

Elektronik ürünler insanların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilir. Bu ihtiyaçlar hayatın her alanını kapsar. Hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alan bu elektronik eşyalar her geçen gün gelişim gösterir. Bu gelişmelerin bulunduğu ürünler yeni modellerle kullanıcılara sunulur. Elektronik ürünler ihtiyaçlara göre sağlık, temizlik, haberleşme, oyun gibi birçok farklı alanda gelişimini hızla sürdürür. Elektronik diş fırçaları bu gelişimin görüldüğü başlıca ürünler arasında yer alır. Önceleri yalnıza manuel olarak kullanıma uygun olarak üretilen elektronik diş fırçalarının yanında şimdi elektronik modeller de bulunuyor. Şarj edilerek kullanılabilen bu elektronik diş fırçaları ağız sağlığını üst noktalara çıkarmayı amaçlayan özellikler barındırır. Sağladığı titreşim özellikleriyle manuel diş fırçalarından daha iyi bir ağız temizliği imkanı sunmayı amaçlayan elektronik diş fırçalarının farklı özellikleri de olabilir. Sahip olduğu teknolojik özelliklere göre titreşim seviyesi ayarlanabilen ve hareket şekli değişebilen elektronik diş fırçaları olabilir. Elektronik donanımına göre şarj hızı ve kullanım süresi gibi etkenlerin farklılıklar gösterdiği modeller bulunur. Elektronik diş fırçası modelleri kullanıcıların zevklerine hitap edebilecek farklı tasarımsal özelliklere de sahip olabilir. Birçok renk seçeneğiyle üretilen elektronik diş fırçası modelleri bulunur. Bu yönüyle de elektronik diş fırçalarının tasarımsal olarak farklılık bulunan modelleri arasından keyifli bir seçim yapılabilir. Bir diğer gelişim içinde olan elektronik ürünler saatler olarak görülür. Eski dönemlerde çark sistemiyle çalışan saatlerin yanında günümüzde quartz mekanizmaya sahip elektronik saat modelleri bulunur. Çok küçük boyutlarda pillerle çalışan elektronik sisteme sahip saatler sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Elektronik aksamlarının sahip olduğu teknolojiye göre farklı işlevlerle kullanılan saat modelleri de bulunur. Akıllı saat olarak kullanıcılara sunulan elektronik saatler günlük hayatta akıllı telefonların yapabildiği birçok görevi yerine getirerek kullanıcılara büyük rahatlıklar sağlar. Bu gelişmiş teknolojiye sahip ürünler başka ürünlerle koordineli olarak çalışabilecek özellikler de bulundurabilir. Bu denli gelişmiş elektronik saat modelleri yaygın şekilde kullanılır. Elektronik saat modelleri gelişmiş özelliklerinin yanı sıra birçok farklı tasarımsal özellikle de kullanıcı karşısına çıkar. Bu noktada farklı biçimler ve farklı renk seçenekleri arasından keyifli bir seçim yapılabilir. 

Elektronik Ürün Fiyatları 

Geniş bir ürün yelpazesiyle kullanıcılara sunulan elektronik ürünlerin kullanıldığı alanlara göre özellikleri bulunur. Elektronik eşyalar sahip oldukları bu teknolojik özellikler ve üretim aşamasındaki maliyetine göre fiyatlandırılır. Gelişmiş özellikleriyle kullanıcı karşısına çıkan yeni model elektronik ürünler yüksek fiyatlı olabilir. Yeni bir teknoloji yaratmak ve bu teknolojiye sahip ürünlerin üretimini gerçekleştirmek yüksek maliyetli işler olur. Bu da ürünlerin fiyatına yansır. Farklı modellerle üretilebilen elektronik ürünlerin üretildiği malzemeler de fiyatlarına direkt olarak etki eder. Dayanıklı, uzun ömürlü, kaliteli malzemelerle üretilen elektronik eşyalar bulunur. Bu şekilde üretimi gerçekleştirilen ürünlerin fiyatları yüksek olabilir. Elektronik ürünlerin fiyatlandırılmasındaki bir etken de enerji tüketim miktarları olur. Düşük enerjiyle yüksek performans almayı amaçlayan ürünler yüksek fiyatlı olabilir. Ancak bu tür ürünler uzun vadede ekonomik ve çevreye duyarlı olması amaçlanılarak üretilir ve kullanıcılara sunulur. Tasarımsal özellikler de elektronik eşyaların fiyatlarını etkileyebilir. Elektronik aletlerin farklı bütçe tiplerine hitap eden modelleri bulunur. Bunlar arasından kullanıcılar kendi bütçelerine hitap eden özellikteki ürünleri tercih edebilir. 

Elektronik Ürün Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

Elektronik ürünler gündelik hayatta sık sık kullanılan araçlar olur. Bu sebeple bir elektronik ürün seçimi yapılırken hassas davranmak gerekir. Elektronik eşyaların kullanım ihtiyacına yönelik olup olmadığının analizinin iyi yapılması gerekir. Elektronik eşyayı alırken kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklerin olduğundan emin olmaları gerekir. İhtiyaç dahilinde karar verilen ürünler arasında da seçim yapmak gerekebilir. Bu durumda dikkat edilmesi gereken nokta dayanıklı ve uzun ömürlü bir eşya seçimi yapmak olur. Elektronik aletlerin iç ve dış aksamların üretim malzemeleri gibi detaylar incelenerek bu noktada bir tercih yapılabilir. Elektronik eşyalarda dikkat edilmesi gereken bir nokta da enerji ihtiyacı olması gerekir. Düşük enerji tüketimiyle kullanıcıya ve çevreye dost ürünler tercih edilebilir. Böylelikle ekonomik ve doğaya en az zararlı ürün kullanılır. Son olarak seçilen elektronik eşyanın farklı renk ve tasarım özelliklerine sahip modelleri bulunur. Bu ürünler incelenerek uygun bir seçim yapılır. Bu gibi bazı noktalara dikkat ederek uygun bir elektronik eşya seçimi yapılabilir.