200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

İhtiyacınız olan birbirinden kullanışlı ev & yaşam ürünlerine Sepetfy arıcalığı ile göz atabilir ve ev & yaşam ürünleri satın alabilirsiniz.

105 adet ürün var.

Toplam 105 üründen 1-18 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Philips EconomyTwister 12W...

Philips EconomyTwister 12W Beyaz Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺14,90
El Dezenfekte İstasyonu...

El Dezenfekte İstasyonu Standı 1 Lt. Hazneli

Normal fiyat ₺235,18 -15% Fiyat ₺199,90
  • -15%
Philips EconomyTwister 15W...

Philips EconomyTwister 15W Beyaz Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺14,90
Philips EconomyTwister 15W...

Philips EconomyTwister 15W Sarı Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺14,90
Philips EconomyTwister 20W...

Philips EconomyTwister 20W Beyaz Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺14,90
Philips EconomyTwister 20W...

Philips EconomyTwister 20W Sarı Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺14,90
Philips EconomyTwister 23W...

Philips EconomyTwister 23W Beyaz Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺14,90
Philips Tornado 32W Beyaz...

Philips Tornado 32W Beyaz Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺62,90
Philips EconomyTwister 23W...

Philips EconomyTwister 23W Sarı Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺14,90
Philips EconomyTwister 5W...

Philips EconomyTwister 5W Sarı Işık E14 İnce Duy

Fiyat ₺14,90
Philips EconomyTwister 8W...

Philips EconomyTwister 8W Beyaz Işık E14 İnce Duy

Fiyat ₺14,90
Philips EconomyTwister 8W...

Philips EconomyTwister 8W Sarı Işık E14 İnce Duy

Fiyat ₺14,90
Philips EconomyTwister 12W...

Philips EconomyTwister 12W Beyaz Işık E14 İnce Duy

Fiyat ₺14,90
Philips Essential Led Ampul...

Philips Essential Led Ampul 6-40W Beyaz Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺25,90
Philips Essential Led Ampul...

Philips Essential Led Ampul 9-60W Beyaz Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺25,90
Philips Essential Led Ampul...

Philips Essential Led Ampul 9-60W Sarı Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺25,90
Philips Essential Led Ampul...

Philips Essential Led Ampul 9-70W Beyaz Işık E27 Normal Duy

Fiyat ₺25,90
Philips Essential Led Ampul...

Philips Essential Led Ampul 10.5-70W Sarı Işık E27 Normal...

Fiyat ₺25,90

Ev ve Yaşam Ürünleri

Ev başta olmak üzere diğer yaşam alanlarınızda kullanılmak üzere birbirinden farklı ürünlerin olduğu görülür. Ev ve yaşam ürünü olarak bilinen bu ürünler hayatınızı kolaylaştıran ve daha kaliteli yaşam sürmemize yardımcı olan ürünler olarak yer alırlar. Ev ve yaşam ürünleri birbirinden farklı kategorileri olan ve geniş ürün yelpazesi sahip ürünler olarak karşınıza çıkar. Evinizin ve yaşam alanlarınızın her yerinde yer alan bu ürünler farklı amaçlar ve kullanımlar için üretilmiş olduğu görülür. Farklı model ve desenleri olan ev ve yaşam kullanım amacı dışında dekorasyon ürünleri olarak da kullanıcılara sunulur. Aydınlatma gibi kategorilerde yer alan ev ve yaşam ürünleri kullanım amacının yanında farklı modelleri ile dekorasyonun bir parçası olarak tercih edilen ürünler olduğu görülür. Bu tarz kategorilerde yer alan ürünler bu iki işlevi sayesinde kullanıcıların bu yöndeki beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerdir. Ev ve yaşam ürünleri kullanıcılara birbirinden farklı seçenekler sunarak dekorasyon ve kullanım açısından fayda sağladıkları görülür.

Ev ve Yaşam Ürünleri Seçenekleri

Ev ve yaşam ürünleri her alan için farklı türleri ile bu alanlarda duyulan ihtiyaçları karşılamanın yanında farklı zevklere yönelik olan ürünler tercih edilerek ev ve yaşam alanlarının dekorasyonuna yardımcı olur. Bu konuda ürün tercih ederken kullanım amacı ve kullanım alanı göz önünde bulundurulması gerekir. Dekorasyon amacı ile ürün tercih edilecek ise kullanım amacı göz ardı edilerek bu amaca uygun olan ürünlere bakılabilir. Hem dekorasyon hem de kullanmak isteniyor ise bu şekilde üretilmiş olan ev ve yaşam ürünleri tercih edilebilir. Her iki durumda da ev dekorasyonu bakımından beklentiler karşılanmış olur. Ev yaşam ürünleri bu yönleri ile kullanışlı ürünler olduğu görülür. Ev ve yaşam alanlarında birçok ihtiyacın karşılanmasına yardımcı olur. Ev tekstilinden mutfak araç gereçlerine, dekorasyon ürünlerden aksesuarlara kadar birçok alan için üretilen ev ve yaşam ürünleri geniş bir alana hitap eden ve ürün yelpazesi geniş olan ürünler olarak karşınıza çıkar. Markalar birbirinden farklı kategoriler altında birbirinden farklı ürünler üreterek kullanıcılara sunar. Geniş bir alan ve farklı ürün türlerinin olması ev ve yaşam ürünlerinde her ihtiyaca ve zevke hitap eden ürünlerin üretilmesine neden olur. Bu durum sayesinde kullanıcılar tercih ettikleri ev ve yaşam ürünleri ile kendi zevklerine göre dekorasyon yapabildikleri gibi bu yöndeki ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Dekorasyonda kullanılan aksesuarlar da farklı ürün grubu oldukları görülür. Aksesuarlar ev ve yaşam alanlarında kullanılan ve bulundukları yerdeki ürünleri desteklemek ve farklı tarzlar oluşturmak için kullanılan ürünler olarak kullanıcılara sunulur. Ev aksesuarları evin her alanına yönelik farklı ürünlerden oluşur. Ev ev yaşam ürünleri temel kullanım için üretilen ürünlerin yanında dekorasyon ve aksesuar gibi ürünleri de içine alır. Kullanıcılar tarafından bu ürünler ihtiyaçlarını karşılayan ürünler olarak tercih edilerek kullanılmasının yanında farklı amaçlar içinde alındıkları görülür. Farklı renk, desen ve modelleri olan ev ve yaşam ürünleri herkesin beklenti ve istekleri karşılayarak hem kullanım hem de dekorasyon bakımından tercih edilen ürünler olduğu görülür. Kullanıcılar da piyasada bulunan ürünlerden kendilerine uygun olanları tercih ederek ev ve yaşam alanlarından daha fazla faydalanabilir.

Ev ve Yaşam Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Her üründe olduğu gibi ev ve yaşam ürünlerinin de kalitesi göz önüne alarak tercih edilmesi gerekir. Tercih edilecek ev ve yaşam ürünlerinde göz önünde bulundurması gereken diğer bir husus ise kullanım amacı ve kullanım alanı olduğu görülür. Kullanım yerine göre alınan ürünlerden daha fazla fayda sağlanır. Kullanım amacı da kullanım alanında olduğu gibi uygun amaçlı ürünler tercih edilmesi gerekir. Dekoratif ürünler veya aksesuar ürünleri tercih edecek iseniz ürünün kalitesi göz önüne alınarak kendi zevkinize göre olan ürünlerden biri tercih edilmesi uygun olur. Ev eşyaları da bu tarz ürünlerinin tercih edilmesinde göz önünde bulundurulması gereken önemli bir husustur. Ev ve yaşam ürünleri hayatınızın her alanında olan ürünlerdir. Bu ürünlerin kalitesi, kullanımın kolaylığı ve kullandığımız eşyalar ile uyumu gibi hususlar başta olmak üzere kullanıcıların tarzını yansıtan ürünler olması gerekir. Bu şekilde kullanıcıların istek ve beklentileri karşılanmış olur.

Ev ve Yaşam Ürünleri Fiyatları

Ev ve yaşam ürünleri geniş ürün yelpazesi olması nedeniyle farklı ürün grupları altında birçok üretici tarafından ürünler olduğu görülür. Her üretici bu ürün gruplarında yer alan birbirine benzeyen veya model, renk, desen gibi farklılıkları olan ürünler ürettiği görülür. Her ürünün üretim süreci, kalitesi, işçiliği gibi maliyetleri nedeni ile farklı fiyatlardan kullanıcılara sunulur. Ev ve yaşam ürünleri geniş ürün yelpazesi olması nedeni ile benzersiz ürünlerin de üretildiği bir alan olduğu görülür. Ürünün modeli temeldeki fiyat farkını oluşturur. Ayrıca ürünün sunduğu farklı özellikler de bu fiyatlandırmayı etkiler. Kullanım alanı ve kullanım amacına göre tercih edilen ürünlerin kalitesi de göz önüne kullanıcılar tarafından tercih edilmesi uygun olur. Kullanıcılar bu hususlar dışında bütçelerini de dikkate alarak ev ve yaşam ürünlerinden birini tercih ederek kullanabilirler. Ev ve yaşam ürünleri her alanda karşınıza çıkan ürünlerdir. Kullanıcılarda bu ürün modellerinden beklentilerini karşılayan ürünlerden bütçelerine uygun olanları tercih edebilir.