200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

D&C Antibakteriyel El Temizleme Jeli Dezenfektan 50 Ml. x 5 Adet
D&C Antibakteriyel El Temizleme Jeli Dezenfektan 50 Ml. x 5 Adet
₺49,05 ₺42,67
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

D&C Antibakteriyel El Temizleme Jeli Dezenfektan 50 Ml. x 5 Adet

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

D&C antibakteriyel el temizleme jeli, güçlü formülü ile maksimum hijyen sunar. Küçük şişeli ambalajı kolayca her yere taşınan bu ürün, 5’li satılır. Çabuk kuruyan ve yapışkan his bırakmayan el temizleme jeli, cild pH değerine uygundur. Elleri tahriş etmeyen özel formüle sahip bu ürün tüm cilt tiplerine hitap eder.

Stokta yok
  • -13%
₺49,05
₺42,67 13% kazanın
Vergi dahil

D&C Antibakteriyel El Temizleme Jeli Dezenfektan

Günlük hayatta su ve sabuna her zaman ulaşılamayabilir. Bu durumlarda el hijyeninin sağlanması için antibakteriyel jeller kullanılır. Bu ürünler, özel formülü sayesinde el üzerindeki bakteri ve virüsleri yok eder. Ellerin yıkanmasının mümkün olmadığı durumlarda pratik bir çözüm sunan bu ürünler, maksimum hijyen sağlar. Antibakteriyel dezenfektan jeller, cilt ph değerine uygun olarak üretilir. Günlük kullanım için uygun olan bu ürünler tüm cilt tiplerine hitap eder. Antibakteriyel jeller, ideal boyutlu ambalajı sayesinde kolayca her yere taşınır. 50 ml’lik dezenfektan ambalajları, pratik kapakları sayesinde kolayca kullanılır. Sızdırma yapmayan antibakteriyel jeller, kaliteli formülü sayesinde etkili bir hijyen sağlar. 

D&C Antibakteriyel El Temizleme Jeli Dezenfektan Çeşitleri 

Günlük hayatta sık kullanılan ürünler arasında el temizleme jelleri yer alır. Su ve sabuna ulaşılamayan durumlarda ıslak mendil ile temizlik yeterli olmayabilir. D&C antibakteriyel el temizleme jeli dezenfektan ideal boyutlu ambalajı ile kolayca taşınır. Çanta ve cepte taşımaya uygun olan bu ürün, etkili formülü ile maksimum hijyen sağlar. 5’li paketten oluşan D&C antibakteriyel el temizleme jeli, 50 ml’lik şişelerde satılır.  

  • D&C el dezenfektanı tüm cilt tipleri ile uyumludur. Cilt ph değerine uygun formüle sahip ürünü, elleri tahriş etmez.  

  • Günlük hayatta pratik bir şekilde hijyen sağlamak için el temizleme jelleri kullanılır. Bu jeller özel formülü sayesinde el üzerinde yeterli temizlik sağlar.  

  • Antibakteriyel jelin özel formülü hızlı kurur. Ellerde yağlı ve yapışkan his bırakmayan bu ürün çabuk kurur.  

  • Ürünün 50 ml’lik şişesi kolayca cepte ve çantada taşınır. 

  • Sızdırmaya karşı korumalı kapağı bulunan ürün, ergonomik tasarımı ile tek elle kolayca açılıp kapanır.  

  • Uzun süreli kullanıma uygun antibakteriyel jeller, 5’li satılır. Çoklu satılan bu ürünleri araba, ofis ve sokak gibi farklı alanlarda kullanılabilir.  

  • Kompakt tasarımı sayesinde D&C antibakteriyel el temizleme jelleri, öğrencilerin okul çantalarında yer kaplamaz. 

  • Çocukların kullanımına uygun bu ürünler, yoğun formülü ile maksimum hijyen sunar.  

  • Antibakteriyel jeller, elde kullanıma uygun olacak şekilde üretilir. Yüze sürülmesi tavsiye edilmez. Gözle temas halinde bol su ile yıkanması gerekir. 

D&C Antibakteriyel El Temizleme Jeli Dezenfektan Fiyatları 

El temizleme jelleri, her cilt tipine uygun ürünlerdir. Elleri yıkamanın mümkün olmadığı durumlarda pratik bir seçenek olan antibakteriyel el temizleme jelleri, geniş bir fiyat aralığına sahiptir. D&C el temizleme jelleri farklı bütçelere hitap eden geniş fiyat aralığına sahiptir. 5’li olarak küçük şişelerde satılan el temizleme jelleri, kompakt ambalaj tasarımı ile kolayca her yere taşınır. Her yerde kullanılabilen bu ürünlerin fiyatları ambalaj boyutuna ve jel miktarına göre değişiklik gösterir. Ayrıca, çoklu satılan ürünlerde fiyatlandırma şişe sayısına göre belirlenir. Dışarıda pratik temizlik sağlayan el temizleme jelleri, farklı bütçelere hitap eden seçenekler sunar.  

D&C Antibakteriyel El Temizleme Jeli Dezenfektan Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Cilt ile temas eden el temizleme jellerini satın alırken içeriklerine dikkat edilmesi gerekir. El temizleme jellerinin elleri tahriş etmeyecek yapıda olması önemlidir. Cildin ph değerine uygun jellerin elde hızlı kuruması önemlidir. Nemli el üzerinde bakteri üreyebilir. Hijyenik bir kullanım için hızlı kuruyan temiz jelleri kullanılmalıdır. Jel formülünün sağlığa uygun maddeler ile yapılmış olması dikkat edilmesi gereken durumlar arasında yer alır. Jellerin etkili bir hijyen sağlaması için bakteri öldüren bir yapıda olması önemlidir. Konforlu kullanım için hızlı kuruyan ve yapışkan his bırakmayan jeller tercih edilir. Dışarıda kolay kullanım için küçük şişeli ürünler tercih edilebilir. 50ml’lik ürünler, kolayca cepte veya taşınır.  

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sepetfy
ELJELI01