100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

PVC Kapı & Pencere Halatlı Çocuk Emniyet Kilidi
PVC Kapı & Pencere Halatlı Çocuk Emniyet Kilidi
₺12,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

PVC Kapı & Pencere Halatlı Çocuk Emniyet Kilidi

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
Stokta yok
₺12,90
Vergi dahil

Pimapen PVC Kapı, Pencere Halatlı Çocuk Emniyet Kilidi

Küçük çocuk ve bebekli evlerde pencereler risk oluşturabilir. Pencerelere takılan aparatlar ile camların açılması önlenebilir. Kolay bir şekilde pencerelere takılan bu aparatlar kapılar içinde kullanılır. Beyaz rengi ile şık görünüme sahip halatlı emniyet kilitleri dayanıklı PVC malzemelerden üretilir. Bu kilitler, pencere ve kapıların belirli bir aralıkta açılması sağlar. Bu sayede ortamı havalandırmak için yeterli alan sunar. Halatlı yapısı sayesinde esnek bir aralık sunan kilitler, pratik bir şekilde monte edilir. Pencere ve kapı kenarlarına vida ile tutturulan çocuk kilitleri dayanıklı yapısıyla maksimum güvenlik sağlar. Evcil hayvanlar içinde gerekli güvenli alan sunan bu ürünler, sağlıklı malzemelerden üretilir. Evdeki tüm pencereler ve balkon kapıları için bu kilitler kullanılabilir.  

Pimapen PVC Kapı, Pencere Halatlı Çocuk Emniyet Kilidi Çeşitleri

Bebeği ve evcil hayvanları olanlar için açık pencereler kazalara neden olabilir. Açık pencere ve balkon kapıları küçük çocuklar ve evcil hayvanlar için tehlikeli durumlar yaratabilir. Pencerelerin açılmasını önlemek için çeşitli aparatlar kullanılır. Bu aparatlar kilit özelliği ile güvenli bir alan sunar. En sık kullanılan ürünlerden biri olan pimapen PVC kapı, pencere halatlı çocuk emniyet kilidi çeşitleri, pratik bir kullanım sunar.  

  • Halatlı çocuk kilitleri, pencere ve kapı üzerine kolayca monte edilir. Kilitleri sabitlemek vidalar kullanılır. Açılır pencere ve yanında yüzeye tutturulan iki parça kilidi oluşturur. 

  • PVC kilitlerin paket içerisinde vidalar yer alır. Basit bir şekilde kurulan bu kilitler pencerelerin tam açılmasını önler.  

  • Kapı ve pencerelerin üzerine matkap ve tornavida kullanarak kilitler kolayca monte edilir.  

  • Pencere ve kapıların açılmasını önleyen halatlı kilitler, havalandırma için boşluk sunar. Kullanıcılar tercihlerine göre yaklaşık 15 cm’e kadar pencere açıklığı bırakabilir.  

  • Sağlam PVC malzemeden üretilen ürünler, nem ve ısıya karşı dayanıklıdır. 

  • Halatlı kilitleri anahtar ile kullanılır ve ürün anahtarları diğer kilit aparatları ile uyumludur. 

  • Halatlar yalnızca kilit ile açıldığı için maksimum güvenli sağlar.  

  • Esneme ve darbelere karşı dayanıklı halat, kopmalara karşı maksimum koruma sunar.  

  • Beyaz rengi ile her ortama uyum sağlayan halatlı çocuk kilitleri, dekorasyonu bozmaz.  

 

Pimapen PVC Kapı, Pencere Halatlı Çocuk Emniyet Kilidi Fiyatları 

Yaşam alanlarında güvenlik sağlamak ve kazaların önüne geçmek için çeşitli araçlar kullanılır. Pencere ve kapı kilitleri her alanda kullanılan güvenlik aparatları arasında yer alır. Pencere ve kapıların tam açılmasını önleyen bu kilitler, dayanıklı yapısı ile etkili bir koruma sağlar. Güvenlik önlemi üst düzey olan ürünlerin fiyatları artış gösterir. Ayarlanabilir halat uzunluğu sayesinde pencere ve kapılarda havalandırma aralığı bırakılabilir. Kilidin bu özelliği de fiyatlar üzerinde etkili olur. Yalnızca anahtar ile açılan halatlı çocuk kilitleri sağlıklı PVC malzemelerden üretilir. Pratik bir şekilde kurulumu yapılan bu kilitler, geniş bir fiyat aralığına sahiptir. İki parçadan oluşan kilitler, güçlü yapısı ile uzun ömürlü kullanım deneyimi sunar. Kullanıcılar bütçelerine ve ihtiyaçlarına göre çeşitli sayılarda kilitler tercih edebilir. 

Pimapen PVC Kapı, Pencere Halatlı Çocuk Emniyet Kilidi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli? 

Kapı ve pencerelerin tam açılmasını önleyen halatlı çocuk kilitleri önemli güvenlik aparatlarındadır. Tüm kapı ve pencerelerde kullanılabilen bu ürünler, farklı malzemelerden üretilir. Vida ile kapı ve pencere yüzeyine monte edilen kilitler iki parçadan oluşur. Kullanıcılar evdeki pencere sayısına göre birden fazla kilit tercih edebilir. PVC kilitlerin halat uzunlukları kullanıcılar tarafından ayarlanabilir. Yaklaşık 15 cm havalandırma aralığı sunan bu kilitler, evin her alanında kullanılabilir. Kilit çeşitlerinin kullanılacak yüzey ile uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Genellikle pimapen pencere ve balkon kapılarına monte edilen kilitler, beyaz rengi ile dikkat çekmez. Bu ürünler, özellikle evcil hayvan ve bebekli evlerde maksimum güvenlik sağlar.   

Spot

Pimapen pencere ve kapı halatlı çocuk kilidi yaşam alanlarında maksimum güvenlik sağlar. Balkon kapısı ve pencerelerden bu kilitler, ayarlanabilir halat uzunluğu ile pratik bir kullanım sunar. Vida ile pencere ve kapı kenarına takılan kilitler, dayanıklı PVC malzemelerden üretilir. Nem ve ısıya karşı dayanıklı bu ürünler, düşme risklerini minimuma indirir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Kidmix
COCKIL001