200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Ev & Yüzey Temizleyiciler

Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺16,00 - ₺40,00

Temizlik ve hijyeni sağlamak için tercih edeceğiniz yüzey temizleyicileri Sepetfy farkı ile satın alın! Çeşitli yüzey temizleyicilerin fiyatlarına göz atın.

3 adet ürün var.

Toplam 3 üründen 1-3 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Fawori 400 Ml. Paslanmaz...

Fawori 400 Ml. Paslanmaz Çelik Ankastre ve İnox Temizleyici

Fiyat ₺39,90
Acord 3'lü Temizlik Seti...

Acord 3'lü Temizlik Seti (Sarı Bez,Bulaşık Süngeri,Top Tel)

Fiyat ₺16,90
Sepetfy Sihirli Temizlik...

Sepetfy Sihirli Temizlik Süngeri 5 Adet

Fiyat ₺19,90

Yüzey Temizleyici

Yüzey temizleyici, herhangi bir nesnenin üzerinden tozu, kiri, yağı ve diğer kalıntıları temizlemekte kullanılan temizlik ürünleridir. Genellikle sıvı veya krem formunda olan farklı seçenekler ile kullanıcılara sunulur. Birçok farklı özellikte üretilen bu ürünler oldukça işlevseldir. Hangi yüzey temizlenecekse o yüzeyin yapısına uygun temizleyicinin seçilmesi büyük önem taşır. Yüzey temizleyiciler ile temizlik çok daha kolay ve hijyenik hale gelir. Nesneleri ve yüzeyleri temizlemesinin yanında bazı türleri içerdiği silikon ile temizliği çok daha uzun süre kalıcı hale getirir. Silikonlu yüzey temizleyiciler temizliğin ardından yüzeyde bıraktıkları katman ile daha geç kirlenme imkanı sunar. Aynı zamanda bu ürünler hoş kokuları ile yaşam alanınıza güzellik katar. Sadece su ile arındırılamayan kirler temizleyicideki yüzey aktif madde içerikleri sayesinde kolayca arındırılabilir. Bu da yüzey temizleyicileri günlük hayatımıza sıkça dahil eder. Fayanslardan aynalara, mobilyalardan elektronik eşyalara her yüzeyde kullanılabilir. Uygun yüzey temizleyiciler ile temizlik deneyiminiz hem hızlı hem hijyenik olur.

Yüzey Temizleyici Seçenekleri

Yüzey temizleyici seçenekleri değerlendirildiğinde çok fazla yüzey temizleyici seçeneği olduğu görülür. Bu yüzey temizleyici seçenekleri kullanıldıkları alanlara göre ve kullanıldıkları yüzeylere göre birbirlerinden ayrılır. Genel yüzey temizleyiciler adından da belli olduğu üzere ortamın genel temizliğinde rahatlıkla kullanılabilir. Yüzeyin üretildiği malzeme fark etmeksizin her alanda temizliğe kolaylık katar. Her alanı ayrı şekilde temizleme imkanı olmayan kullanıcılar için tercih edilen seçeneklerden biri olur. Cif yüzey temizleyici jel formu ile her yüzeyde kullanılabilen seçenekleriyle kullanıcılarla buluşur. Böylelikle tost makinesinden fayanslara, lavabolardan ocaklara her alanda tek ürün kullanılabilir. Ahşap yüzey temizleyiciler, bu ürün alanında kendine yer edinmiş ayrı bir gruptur. Ahşap kullanılarak üretilmiş dolaplar, kapılar, parkeler ve merdivenler gibi alanları temizlemek amacıyla kullanılır. Her ürün kendi kullanım talimatı doğrultusunda belli oranlarda seyreltilerek kullanılır ve ahşap yüzeylerin temizlikleri sağlanır. Örnek vermek gerekirse Pronto markası ahşap yüzey temizleyici alanında en iyi seçeneklerden biridir. Cam ve seramik yüzeylerde kullanılan temizleyiciler ise sağladıkları temizliğin yanında parlaklık katma özelliğine de sahip olur. Camdan ve seramikten üretilmiş neredeyse tüm alanlarda kullanılabilir. Temizleyip kattığı parlaklığın ötesinde bazı ürünler su lekesi gibi sonradan oluşabilecek kötü görüntüye karşı yüzeyi korur. Yine bu alanda kullanılabilecek farklı ürün seçeneklerini kolaylıkla bulmak mümkündür. Domol cam ve seramik yüzey temizleyici ise temizlik için seçebileceğiniz markalardan bir diğeridir. Yüzeylere göre ayrılan seçeneklerinin yanında bazı markalar ise temizleyici ürünlerini kullanılacakları odaya göre ayırır. Örneğin banyo yüzey temizleyici olarak adlandırılan özel ürünler de bulunur. Bu ürünler banyoda duş kabinleri, lavabo, fayans, küvet ve tuvaletlerde kullanım için özel olarak üretilir. Yine benzer şekilde mutfak için ayrılmış olan seçenekler ile de ocak, tezgah, fayans temizliği sağlanabilir. Bu ürünler mutfakta birikmiş yağları hızla arındırır. Aynı zamanda gıda hazırlanan ürünlerde de bazı seçenekleri kullanıma uygun olur. Fırınlar, su ısıtıcıları gibi çelik yüzeylerde kullanımı sağlanabilir. Nihayetinde yüzey temizleyici seçenekleri kullanımının uygun olduğu yüzeyler ile çeşitlenir. Aynı zamanda kullanım alanlarına özgü üretilmiş seçenekleri de kullanıcılar rahatlıkla bulabilir.

Yüzey Temizleyici Fiyatları

Yüzey temizleyici fiyatları oldukça çeşitli aralıkta değişir. Fiyat noktasında belirleyici olan birden fazla unsur mevcuttur. Yüzey temizleyicisinin hangi tip yüzeylerde kullanılabildiği, fiyat noktasını belirgin düzeyde etkiler. Bazı temizleyiciler genel temizlik için neredeyse her alanda kullanılabilir. Bazıları ise yalnızca ahşap, yalnızca metal yüzeyler gibi daha spesifik kullanıma uygun olur. Daha özel alanlarda kullanılan yüzey temizleyici fiyatları ile genel temizleyicilerin fiyatları her zaman aynı olmaz. Yüzey temizleyici fiyatlarını doğrudan etkileyen bir diğer faktör ise marka olur. Bazı markaların ürünleri fiyat noktasında daha ulaşılabilir kalır. Yine bazı dünyaca bilinir markaların ürünleri ise fiyat anlamında diğerlerinden farklı olabilir. Aynı şekilde fiyatı etkileyen bir diğer faktör ise satışa sunulan kabın özelliği denilebilir. Sprey formundaki şişelerin maliyeti değiştirdiğini söylemek mümkündür. Yine farklı kapak özellikli ürünlerin fiyatları da üreticinin tasarımına bağlı olarak fiyatları etkileyebilir. Bunun yanında bidon tarzı bir ambalajla satışa sunulan yüzey temizleyicilerin fiyatları miktarları düşünüldüğünde daha avantajlı olabilir. Yüzey temizleyici fiyatlarını etkileyen faktörlerin temelde ürün kalitesi, kullanım alanı, marka ve ambalaj olduğunu söylemek mümkündür.

Yüzey Temizleyici Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yüzey temizleyici seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç özellik olduğunu söylemek mümkündür. Hız bu özelliklerden ilki sayılabilir. Kirden arındırılacak yüzeyde bu temizleyicinin ne kadar bekletileceği yüzey temizleyicileri arasında değişiklik gösterebilir. Mümkün olduğunca az bekletilen bir temizleyici tercih etmek işleri hızlandırabilir. Yüzeyi ne kadar kolay temizlediği de bir yüzey temizleyicisi seçerken göz önünde bulundurulması gerekenlerdendir. Bazı yüzey temizleyiciler aynı yüzeyi defalarca kez temizlemeyi gerektirebilir. Bu noktada yüzey temizleyici performansı belirleyici kriterlerden biri haline gelir. Hızlı ve kolay temizlik sağlamanın yanında verimlilik de bu özelliklerden birisidir. Yani bir alanı temizlerken üründen ne kadar kullanılacağına da dikkat etmek önemli hale gelir. Yüzey temizleyici seçerken dikkat edilmesi gereken bir başka özellik ise uygun yüzey temizleyiciyi seçmektir. Her yüzey aynı temizleyicilerle temizlenemez. Bazı yüzey temizleyiciler bazı maddeleri aşındırabilir. Bu noktada temizleyiciye uygun yüzeylerinin hangileri olduğunu öğrenmek oldukça önemlidir.