200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Acord 3'lü Temizlik Seti (Sarı Bez,Bulaşık Süngeri,Top Tel)
Acord 3'lü Temizlik Seti (Sarı Bez,Bulaşık Süngeri,Top Tel)
₺16,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Acord 3'lü Temizlik Seti (Sarı Bez,Bulaşık Süngeri,Top Tel)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Geniş ve dar alanların etkili bir şekilde sulamak için açı ayarlı fıskiyeler kullanılır. Ayarlanabilir püskürtme açısı sayesinde su yalnızca gereken alanlara püskürtülür. 10 ile 360 derece arasında su püskürten fıskiyeler, sert plastik gövdesi ile darbelere karşı maksimum dayanıklılık sunar. Bahçe ve tarım arazilerinde nemlendirme işlemleri için açılı fıskiyeler kullanılır.

Stokta yok
₺16,90
Vergi dahil

Açı Ayarlı Kazıklı Fıskiye (Çim Sulama)

Bahçe ve tarım arazilerinin verimli ve güzel görünmesi için düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekir. Bu alanların sulanması için çeşitli yöntemler kullanılır. Fıskiyeler, geniş alanları sulamak için oldukça uygundur. Suyu etkili bir şekilde dağıtan fıskiyeler, tasarımlarına göre farklı modellerde üretilir. Püskürtme açısı ayarlanan fıskiye çeşitleri dar ve geniş alanlarda kullanım için uygundur. Sulanacak bitkilerin miktarına göre fıskiyelerin yönleri ayarlanır. Ayrıca, döner fıskiye çeşitleri sisleme ve nemlendirme yapmak içinde tercih edilir. Su basıncına göre farklı miktarlarda suyu dağıtan bu ürünler, dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Gövdede yer alan kazık ile sabitlenen fıskiyeler, toprak üstünde yer alan otsu bitki ve çiçekleri etkili bir şekilde sular. 

Açı Ayarlı Kazıklı Fıskiye (Çim Sulama) Çeşitleri 

Açı ayarlı fıskiye çeşitleri, küçük ve büyük bahçelerin sulama işleminde sıklıkla kullanılır. Kullanışlı pratik bir ürün olan açı ayarlı kazıklı fıskiye çim sulama işlemleri için uygun tasarıma sahiptir. Toprak üstüne sulama yapmayı sağlayan bu ürünler ile çiçekleri ve otsu bitkileri sulanır. Ayrıca, fazla su istemeyen tarım arazileri içinde bu ürünler kullanılabilir.  

  • Fıskiyenin ayarlanabilir su püskürtme açısı farklı alanlarda kullanım imkanı sağlar. Bahçe çitleri sulaması ve küçük alanlar için dar açılar ile su püskürtülebilir.  

  • Sert malzemeden üretilen fıskiyeler, darbelere karşı dayanıklıdır. Uzun ömürlü kullanım sunan bu ürünler, kullanışlı yapısıyla pratik bir kullanım sağlar.  

  • Açı ayarlı fıskiye çeşitleri 1/2 5/8 3/4 ebatlarına sahip farklı hortum çeşitleri ile kullanılabilir. Bu sayede elinizdeki hortumlarla ürünleri çalıştırabilirsiniz.  

  • 360 derece dönen başlığa sahip fıskiyenin su püskürtme açısı 10 ile 360 derece arasında değişir. Kullanım ihtiyacına ve alan büyüklüğüne göre ürünleri farklı açılarda kullanılır.  

  • Kazıklı yapısı sayesinde toprak iyi sabitlenen fıskiyeler kayma ve devrilme yapmaz.  

  • Toprak üstünde yetişen çim, yonca ve maydanoz gibi otsu bitkileri sulamak için bu fıskiyeler uygundur. Ayrıca, çiçek sulamak içinde bu fıskiyeler kullanılabilir.  

  • Fazla su istemeyen tarım arazileri içinde açılı fıskiyeler tercih edilir. Sisleme ve nemlendirme işlemleri için kullanılan bu ürünler, kullanışlı tasarımlara sahiptir.  

Açı Ayarlı Kazıklı Fıskiye (Çim Sulama) Fiyatları  

Suyun eşit olarak çevreye dağıtılması sağlayan fıskiyeler, bahçe ve tarım alanlarında kullanılır. Toprak üzerindeki çiçek ve otsu bitkileri sulamaya yarayan fıskiyeler, farklı boy hortumlar ile uyumlu çalışır. Ayarlanabilir açı özelliğine sahip bu fıskiyeler, geniş ve dar alanlarda kullanım için tercih edilir. Uygun fiyatları ile farklı bütçelere hitap eden bu ürünler, kaliteli sert plastikten üretilir. Darbelere karşı dayanıklı olması sayesinde uzun süre kullanılan açı ayarlı fıskiyeler ile sisleme ve nemlendirme işlemleri yapılır. Su basıncına ve açı derecesine göre farklı uzaklıklara su püskürten bu ürünler uygun fiyatlar sunar. Kullanıcılar bütçelerine göre farklı miktarda fıskiyeleri bahçeleri için tercih edebilir. 

Açı Ayarlı Kazıklı Fıskiye (Çim Sulama) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Toprak üzerindeki çim, yonca gibi otsu bitkileri ve çiçekleri sulamak için kullanılan açı ayarlı fıskiyeler, kullanışlı tasarıma sahiptir. Ayarlanabilir açı derecesi sayesinde bu ürünler farklı alanlarda kullanılır. Sulama gereken alan büyüklüğüne göre fıskiye derecesi ayarlanır. Hortumlardan gelen suyu dağıtan bu ürünler farklı ebatlardaki hortumlar ile uyumludur. Fıskiye seçimi yaparken hortumların ebatlarının ürünlerle uyumlu olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Toprak üstüne tutturulan fıskiyelerin darbelere karşı dayanıklı olması kullanım süresi arttırır. Ayrıca, bahçe ve arazi genişliğine göre fıskiye sayısı belirlenir.  Toprak üstü sulama sağlayan bu ürünlerle sisleme ve nemlendirme işlemleri kolayca yapılır.  

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-TMZSET001