200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori 400 Ml. Paslanmaz Çelik Ankastre ve İnox Temizleyici
Fawori 400 Ml. Paslanmaz Çelik Ankastre ve İnox Temizleyici
₺39,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori 400 Ml. Paslanmaz Çelik Ankastre ve İnox Temizleyici

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Mutfak alanlarında sıklıkla yer alan ankastre ve inox ürünler benzersiz tasarımları ile yüksek çalışma performansı sunar. Paslanmaz çelik ankastre ürünlerin temizliği için yüzeye uygun temizleyiciler bulunur. Fawori paslanmaz çelik ankastre ve inox temizleyiciler yüzeye işleyen lekeleri tamamen kaldırmaya yardımcı olur. Eşyaların uzun vadeli kullanımları için doğru temizlik ürünlerini kullanmak önemlidir.

Stokta yok
₺39,90
Vergi dahil

Fawori 400 Ml. Paslanmaz Çelik Ankastre ve İnox Temizleyici

Metal yüzeylerin yoğunlukta bulunduğu mutfak benzeri alanların aşınmaya karşı hassas olmaları nedeniyle belirli temizlik ürünlerinin kullanılması önerilir. Çeşitli asit ve aşındırıcı içeriklere sahip ürünlere maruz kalan yüzeylerde zaman içinde bozulmalar ve yıpranmalar meydana gelir. Görüntü kirliliğinin yanı sıra eşyaların temel işlevlerinde sorun yaratan aşınma problemleri için pas giderici temizlik ürünleri bulunur. Fawori gibi geniş ürün seçenekleri sunan uzman temizlik ürünleri markaları hassas yüzeylere özel formüller geliştirir. Fawori’nin paslanmaz çelik alanları için hazırladığı ankastre ve inox temizleyiciler kullanım oranına göre çeşitli gramaj alternatifleri barındırır. İnox ve ankastre odaklı ürünler yüzeyi korurken derinlemesine temizlemeyi hedefler.

Fawori 400 Ml. Paslanmaz Çelik Ankastre ve İnox Temizleyici Çeşitleri

Mutfak eşyaları alanında geliştirilen yeni nesil ürünlerden inox ve ankastre modelleri, birbirinden çekici fonksiyon ve tasarımları ile sıklıkla tercih edilir. Çoğunlukla paslanmaz çelikten üretilen ankastre ve inox ürünleri uzun ömürlü kullanıma uygun tasarlanır. Bu tür ürünler kullanım sırasında çeşitli yemek lekeleri ile çevresel etkenlerden yıpranmaya maruz kalır. Aşınma problemlerine yönelik geliştirilen ürünlerden Fawori 400 ml. paslanmaz çelik ankastre ve inox temizleyici çeşitleri özelliklerine göre birçok avantajı da beraberinde getirir.

-       Metal ve çelik yüzeylerde aşınmayı önleyerek yüzey yapısını korur.

-       Özel formülü sayesinde yüzeyi her türlü yağ ve birikmiş lekelerden arındırır.

-       Farklı gramaj seçenekleri ile hem kullanım hem de bütçe tercihlerine hitap eder.

-       Standart yüzey temizleyicilerine oranla lekeler üzerinde daha yüksek bir performans gösterir.

İnox ve ankastre ürünleri kişisel ve profesyonel mutfak alanlarında ergonomik tasarımları ile öne çıkar. Her türlü mutfak uygulamasında kişilere pratik bir yol sunan yeni nesil ürünler için yeni nesil çözümler sunulur. Güçlü temizleyici özellikleri ile paslanmaz çelik temizleyicileri yüzey dostu kimyasallara sahiptir. Mutfak alanlarındaki uygulamalar sonunda klasik temizliğin yeterli gelmediği noktalarda hızlı ve etkili bir yöntem sergiler. Paslanmaz çelik ankastre ve inox temizlik ürünleri kullanıcılara ürün çeşitliliği ile birlikte zaman ve enerji tasarrufu kazandırır.

Fawori 400 Ml. Paslanmaz Çelik Ankastre ve İnox Temizleyici Fiyatları

Birbirinden farklı uygulamaların gerçekleştiği mutfak alanları için sayısız yardımcı araç-gereç ve beyaz eşya bulunur. Aktif olarak kullanılan ürünlerin başında gelen ankastre ve inox ürünlerin ise temizlik ve bakımları için özel temizleyiciler önerilir. Yüksek kalitede performans gösteren yeni teknolojili ürünler için geliştirilen paslanmaz çelik temizleyici fiyatları markasına, gramajına ve işlevlerine göre değişir. Fawori gibi lider markaların hazırladığı yüzey temizleyicilerin fiyatları, ürünün formülüne farklılık gösterir. 400 ml ile 1 lt gibi değişen gramajları artış gösterdikçe paslanmaz çelik temizleyicilerinin fiyatları da aynı oranda artmaya başlar. Birden fazla yüzeyde kullanılması ve aşınmayı önlemesi gibi işlevler de temizleyici fiyatlarını doğrudan etkiler.

Fawori 400 Ml. Paslanmaz Çelik Ankastre ve İnox Temizleyici Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Gıda üretiminin yapıldığı alanların bakım ve hijyen işlemleri için kişisel ve profesyonel amaçlara hitap eden yüksek performanslı ürünler bulunur. Ankastre ve inox temizleyicilerden satın almadan önce birkaç özelliğe dikkat edebilirsiniz. Öncelikle temizlenecek alanların yüzey özellikleri doğru ürün seçimi açısından önem arz eder. Çelik yüzeylerin aşınma yaratmadan temizlenmesi için paslanmaz çelik yüzeylere özel hazırlanan temizleyicilerin kullanılması gerekir. Yüzeyin bütünsel yapısını muhafaza ederken lekelerin iz bırakmadan temizlenmesini bu tür ürünler sağlar. Ürün içeriğinin yanı sıra kullanım tercihine göre uygun gramaj miktarını da belirleyebilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWOR005