100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

1 Nr. Yağlı Boya Fırça (2 Cm.)
1 Nr. Yağlı Boya Fırça (2 Cm.)
₺6,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

1 Nr. Yağlı Boya Fırça (2 Cm.)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Farklı yüzeylerde kolay bir şekilde kullanılmaya elverişli olan bu fırça, 1 numara ve 3 cm genişliğe sahiptir. Ayrıca temizleme işlemi oldukça kolay olan bu ürün, paslanmaz yapısı sayesinde kullanıcının uzun süre boya işlemlerinde kullanması için uygundur. Dar, hafif özelliklerine sahip olan bu fırçanın dar yapısı kullanıcının el yapısına iyice yerleşir ve yapılan işleme kolaylık sağlar.

Stokta
₺6,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

1 Nr. Yağlı Boya Fırça (2 Cm.)

Boyama işlemleri için genişlikleri, kıl yapıları ve boyutları değişen fırçalar kullanılır. Kullanıcılar bu ürünleri kalitelerine, ölçülerine veya kendi kullanım alışkanlıklarına göre seçebilirler. Ayrıca boyama yapılacak alana ve boyanın yapısına uygun olan fırçalar da fazlasıyla tercih edilir. Dolayısıyla alternatif seçenekleri oldukça fazla olan bu ürünlerin kendine özgü özelliklerinin yanı sıra kullanıcı taleplerine yanıt veren fırçaların daha fazla alındığı söylenebilir. Boyama işlemi sırasında ve sonrasında kullanıcıyı yormayan hafif ve kolay temizlenebilir özelliğe sahip olan fırçalar ile yapılan işlemler ile kullanıcı memnuniyetinin daha fazla olduğu görülür. Özellikle esneklik gerektiren işlemler için daha dar fırçalar ile işlem yapılması doğru olur. Kullanıcı aynı ürünün birden fazla numarasını alabilir ve aynı işlemi farklı fırçalar ile kolay bir şekilde tamamlayabilir.

1‌ ‌Nr.‌ ‌Yağlı‌ ‌Boya‌ ‌Fırça‌ ‌(2‌ ‌Cm.)‌ Çeşitleri ve Özellikleri

Farklı yüzeyleri boyamak için tercih edilen fırçaların kıl yapıları, genişlik ve numaraları ile birden fazla çeşidine ulaşmak mümkündür. Aynı tür fırçaların bile kendi içlerinde genişlikleri birbirinden farklıdır. 1‌ ‌Nr.‌ ‌yağlı‌ ‌boya‌ ‌fırça‌ ‌(2‌ ‌cm.) ürün ebatları ile her yüzeyde kolay uygulanabilen fırçalar arasında kendisine yer bulur.

-        Plastik saplı ancak kenar çerçevesinin nikel olması sebebiyle paslanmaz yapılı bir ürün özelliğine sahiptir.

-        Ayrıca boyama işlemi sırasında kaliteli fırçası kıl bırakmayan bir yapı gösterir. Böylece boyama işlemi kusursuz tamamlanmış olur.

-        Kullanım ve temizleme kolaylığına sahip olan bu fırçayı işlem öncesi, sonrası su ile temizleyebilirsiniz.

-        Fırçanın üst bölümün el yapısına uygun daralan kısmı ile kullanıcılar kolay bir şekilde bu ürünü tutabilir ve boyama işlemlerini yapabilirler.

-        Fırça bitiminde yer alan delik ile bu ürünü istediğiniz alana takabilir. Hem kolay taşıyabilecek hafiflikte hem de takılabilir bir yapı gösterdiği söylenebilir.

Kullanımı kolay olan bu ürün ve kıl yapısının kalitesi ile boyama işlerinde kullanıcılar istedikleri güzel sonuçlara kolay bir şekilde ulaşabilirler.

1‌ ‌Nr.‌ ‌Yağlı‌ ‌Boya‌ ‌Fırça‌ ‌(2‌ ‌Cm.)‌ Fiyatları

Fırça yapılarının kalitesi, boyama işlemini etkilediği gibi bu ürünlerin fiyatlarını da doğrudan etkiler. Aynı zamanda kullanıcılar kendi konforlarını, değişen ürün fiyatları arasından seçim yaparak belirleyebilirler. Ürünlerin kendi içlerinde belirlenen numaraları, fiyatlarının birbirlerinden farklı olmasına neden olur. Ayrıca standart numaralar ve yapılacak alanı etkileyen kriterlerden bir diğeri olan ürünlerin genişlikleri de fiyatların değişmesine sebep olur. Bu fırçaların tutulan uçları, paslanmaz yapıları ve iz bırakmayan kıl yapıları arasından kullanıcı kendi bütçesinin sınırlarında yer alan ürünü kolay bir şekilde alabilir. Kalitesini belirleyen etmenler arasında yer alan kolay temizlenebilir kıllar, fırçaların fiyat aralıklarının değişmesinde etkili oldur.

1‌ ‌Nr.‌ ‌Yağlı‌ ‌Boya‌ ‌Fırça‌ ‌(2‌ ‌Cm.)‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Boyama işlemi öncesi alanın belirlenmesi veya uygulanacak yüzeye göre bir fırça seçilmesi önemlidir. Özellikle kullanıcıların bu işlem için seçtiği boyanın yapısına karşılık verebilecek fırçaların alınması doğrudur. Seçilen fırçanın ebatları, tutma alanı gibi unsurlar kullanıcıyı doğrudan etkileyeceği için bileği rahat hareket ettiren ürünlerin alınması gerekir. Uzun süreler aynı fırçayı kullanmayı düşünen kullanıcılar bu ürünün paslanmaz yapıda olmasını kontrol etmesi gerekir. Ayrıca fırça yapısının hem iz bırakmayan hem de boyama esnasında kıl bırakmayan türden olması temiz bir işlem yapılmasına yardımcı olur. Kullanıcılar kendi alanlarını, boyalarını belirleyebildiği gibi kullanım olarak en rahat gelecek olan fırçayı da seçme işlemlerini kendi rahatlıklarına göre yapabilirler. Ayrıca fırçanın kaliteli yapısının yanı sıra kenar çerçeve kısmının nikel yapılı olması paslanmasını önler. Uygulama öncesi ve sonrası kolay bir şekilde su ile temizlenebilen ürünler ile boyama işlemi kolay bir şekilde yapılır. Ürünün değişen genişliği gibi ölçü kısmı tamamen kullanıcının ihtiyacı ve rahatlığı ile doğru orantılı bir yapıya sahiptir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-YBFIR001