200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

1 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (2 Cm.)
1 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (2 Cm.)
₺4,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

1 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (2 Cm.)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

2 cm genişliğine sahip olan 1 numara kestirme fırçası, kaliteli kıl yapısı sayesinde işlem sırasında hem iz bırakmaz hem de kıl dökülmez. Çerçeve kısmında yer alan nikel parçanın paslanmaz yapısı sayesinde aynı ürün uzun süre dayanıklılık gösterir. Kullanımı ve temizleme işlemi kolay olan bu fırçayı kullanım öncesi su ile temizleyebilir ve verimli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Stokta yok
₺4,90
Vergi dahil

1 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (2 Cm.)

Farklı yüzeylerde boyama işlemler için fırçalar kullanılır. Bu fırçaların kendi arasında farklı genişliğe, ölçülere ve özelliklere sahip olan çeşitleri bulunur. Kestirme adı ile tanımlanan bu ürün de fırçalar ailesinden biri olup, kullanıcıların daha esnek boyama ve çizimler yapmak için kullandığı ürünlerdendir. Kıl yapısı eğiktir, inceden kalına kullanıcılar rahat bir şekilde gidebilir. Bu açıdan dar alanlarda ve ekstra dikkat, esneklik gerektiren noktalarda bu ürünlerin değişen ölçülerinin kullanıldığı görülür. Kullanıcı hem kendi rahatlığına hem de boyanacak olan alanın yapısına uygun olarak seçtiği fırça ile kısa sürede istediği boyama işlemini yapmış olur. Ayrıca rengi, yoğunluğu ve yapısı değişen boya çeşitleri için de fırça seçimlerinin dikkat edilerek seçilmesi ile boya ve fırça birbiri ile doğru bir şekilde eşleşmiş olur. 

1 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (2 Cm.) Çeşitleri ve Özellikleri

Farklı alanlarda kolay bir şekilde boyama yapmayı sağlayan 1 Nr. yağlı boya kestirme fırça (2 cm.) ile kullanıcılar, istedikleri boya işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirler.

-1.Nr ve genişliği 2 cm olan bu ürünün sap kısmı plastiktir. Kullanıcıların el yapısına uygun ve kolay temizlenen bir ürün yapısına sahiptir.
-Çerçeve kısmında yer alan nikel kısmın paslanmaz özelliği sebebiyle aynı ürün uzun süreler kullanılabilir.
-Kolay bir şekilde uygulanan ve boyama esnasında kıl bırakmayan yapısı ile kullanıcılar hızlı bir şekilde temiz bir işlem yapmış olurlar.
-Kullanım öncesi fırçanın temizlenmesi ile bu ürünün verimliliğin arttığı görülür.
-Kaliteli fırça yapısı ile pürüzsüz ve temiz bir boyama yapılabilir. Kullanıcılar bu ürünün hafif yapısı sayesinde kolay bir şekilde tuttukları ve istedikleri başarılı boyama işlemini yaptıkları söylenebilir.
-Dolayısıyla ihtiyaca göre aynı ürünün değişen boy ve kalınlıkta olan seçeneklerini almak kullanıcının tercihidir. 

1 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (2 Cm.) Fiyatları

Boyama işlemleri için kullanılan fırçaların büyüklükleri ve yapıları bu ürünlerin fiyatlarını belirler. Büyüklük ve niteliklerine göre fiyatlandırılan bu ürünler arasından kullanıcılar kendi el yapılarına göre seçim yapabilirler. Ayrıca fiyat aralıkları birbirinden farklı olan bu ürünlerin yapısına, genişliğine boyama yapılacak alanın yapısına göre seçilmesi de önemli kriterler arasında yer alır. Fırçaların kalitesi, paslanmaz olmaları ve boyama sırasında alınan sonuca göre fiyatlarının doğrudan etkilendiği görülür. Kullanıcılar fiyatları değişiklik gösteren ürün seçenekleri oldukça fazla olan fırçalar arasından aldıkları boyanın yapısına göre de seçim yapabilirler. Değişen fiyatlardan çok kullanıcıların kolay kullanımları ve beğenileri fırça alımlarını etkiler. Bu açıdan değişen fiyatlı fırçalardan çok kullanıcı ihtiyacını karşılayan ürüne doğrudan yönelir. 

1 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (2 Cm.) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Boyama işlemi yapılacağı sırada kullanıcı öncelikle işlem yapılacak alanın özelliklerini incelemesi gerekir. Belirlenen ihtiyaçlara göre alınan boyaya göre fırça alınması doğru olur. Özellikle boyayı tutan ve niteliğine uygun olarak alınan fırça ile kolay bir işlem yapılır. Ayrıca boyanacak alanın yapısı, darlığı ve niteliklerine göre de fırçanın boyutunun doğru belirlenmesi gerekir. Dar alanlar için ve düzeltme gerekli görülen alanlar için daha kısa ve dar fırçaların alınması doğru olur. Böylece kullanıcı istediği düzeltme işlemini rahat bir şekilde yapabilir. Ayrıca kullanıcının kendi el yapısı ve çalışma rahatlığına uyan fırça ve modellerini seçmesi gerekir. Nikel, paslanmaz yapılı ürünlerin alınması ile aynı ürünün verimli bir şekilde uzun yıllar kullanıldığı söylenebilir. Kullanım sırasında kıl ve iz bırakmayan kaliteli fırça yapısına sahip ürünlerin alınması ile boyama işlemi kusursuz bir şekilde yapılabilir. Ürünün numarasının yanı sıra genişliğine de doğru karar vermek kullanıcının kullanım ve yapacağı boya işlemini doğrudan etkiler. Dolayısıyla boyanın yapısına, kullanılacak alana ve kullanıcının kendi rahatlığına uygun olan kaliteli yapıda bir fırça alınması önemlidir. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-KESFIR001