100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

1,5 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (3 Cm.)
1,5 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (3 Cm.)
₺5,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

1,5 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (3 Cm.)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

1,5 nr yağlı boya kestirme fırçalar ince işçilik, özenli bir boyama için ideal modeller arasında yer alır. Her türlü mekanın boyanmasında veya çeşitli hobi işlerinde  kestirme fırça kullanımı kolaylık sağlar. Yapılan işlemlerin daha temiz ve özenli görünmesine katkı sunar. Yağlı boya ile uyumlu kıl yapıları rahat bir kullanım sağlar. 

Stokta
₺5,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

1,5 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (3 Cm.)

Boya işlemlerinde köşe yerleri pervaz, pencere kenarı gibi dar alanları boyamak için kullanılan kestirme fırçalar, ince detay işlemler için oldukça ideal olur. Daha küçük ve dar yapıda şekilleri sayesinde kestirme fırçalar ile son rötuşları yapmak oldukça kolaydır. Boya rulosu kullanılamayacak yüzeylerde 1,5 Nr. yağlı boya kestirme fırça (3 cm.) istenilen ince işçiliği yapmanıza yardımcı olur. Yağlı boya kestirme fırçaları sert kıl yapıları sayesinde deforme olma yüzeyde kıl izi bırakma gibi olumsuz durumların önüne geçer. Süpürgelik, duvar köşeleri gibi yüzeylerin yanı sıra 1,5 nr yağlı boya kestirme fırçalar ahşap yüzeyler için de kullanıma uygun olur. Hem yaşam alanlarını yenilerken hem de çeşitli hobilerde yağlı boya kestirme fırçaları kullanabilirsiniz. Farklı sap ve kıl yapısı özellikleri olan bu fırçalar ihtiyaçlara yönelik çeşitli seçenekler sunar. 

1,5 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (3 Cm.) Çeşitleri

Boyama işlemlerinde birden fazla yardımcı malzeme kullanmak gerekir. Yağlı boya kestirme fırçaları yağlı boyalara uygun özel kıl yapısı sayesinde en iyi sonuçları almanıza yardımcı olur. Küçük formu sayesinde  kolayca muhafaza edilir.

-Boyaya uygun kıl yapısı sayesinde işlem sırasında yüzeyde kıl bırakmaz.
-Ahşap veya plastik sap seçenekleri sunar.
-Kıl çerçevesi paslanmaz özelliklere sahip olur. 
-Doğal kıl yapısı kolay boyama işlemi yapmaya yardımcı olur. 

Yağlı boya kesme fırçalar sert yapıları ile uzun süre kullanım sağlar. 3 cm yağlı boya kestirme fırça iç ve dış mekanların birçok alanında kullanıma uygun olur. Geniş olmayan yüzeyleri boyamak, boyanılan alanlara son rötuşları yapmak için uygun olur. Geniş fırçalardan farklı olarak ince işçilik gerektiren alanlarda kullanılarak profesyonel sonuçlar verir. Duvar gibi geniş yüzeylerin tek renk boyasına dekoratif amaçlı eklenen farklı renk uygulamaları için ince yapısı sayesinde kullanıma uygun olur. Tasarım boya işlemlerinde, daha özen gerektiren dar alanlarda yağlı boya kestirme fırça kullanımı boyanın istenmeyen alanlara bulaşmasını önler. Bu sayede temiz ve özenli bir görünüm sunar.

1,5 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (3 Cm.) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kestirme yağlı fırça seçerken fırça en ve boy ölçülerinin ihtiyaca yönelik olması önem taşır. Fırça sap kısmının plastik veya ahşap gibi farklı malzeme olması kullanım alışkanlıklarına göre seçilir. Yüzeyde kıl tüy bırakmaması için kaliteli malzemeden imal edilen kestirme fırçalar sorunsuz boyama işlemi yapılmasını sağlar. Pürüzsüz bir yüzey boyaması için dayanıklı yapıda olması faydalı olur. Yağlı boya kullanımına özel yapıda kıl yapısı olması, boya ile bütünlük sağlar. Fırça kıllarının zamanla deforme olmaması için uygun koşullarda saklanması gerekir. Boya işleminden sonra kestirme yağlı boya fırçaları belirtilen talimatlara uygun olarak temizlenir. Böylece kıl yapısı zamanla bozulmaz. Yağlı boyayı fırçadan çıkarabilecek kıl yapısına uygun temizlik maddeleri ile yıkama işlemi yapılması yapısının bozulması önler. 

1,5 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (3 Cm.) Fiyatları

Yağlı boya kestirme fırçaları, boya işlemlerinin en önemli yardımcı maddeleri arasına yer alır. Bu nedenle piyasada çok çeşitli marka ve model bulunur. Yağlı boya kestirme fırçası fiyatları genel olarak her bütçeye hitap eder. Malzeme yapısı, kıl kalitesi, ahşap veya plastik olması olması gibi unsurlar fiyatlara yansır. Boya işlemlerinde sürekli kullanılacağı için kaliteli malzeme seçimi uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar. Tek seferde alacağınız fırçayı birden fazla boya işleminde kullanabilirsiniz. Bu tür detaylar fiyatlandırmada etkili olur. Sık kullanılan yardımcı boya ekipmanlarından yağlı boya kestirme fırçalar geniş model ve fiyat seçenekleri sunar. İhtiyaçlara yönelik seçimler yaparak aranılan nitelikte fırça bulmak mümkün olur. Sentetik veya doğal kıl seçenekleri gibi farklı fiyat skalasında yer alan ürünlerden seçim yapabilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-KESFIR002