200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

2 Nr. Yağlı Boya Fırça (4,5 Cm.)
2 Nr. Yağlı Boya Fırça (4,5 Cm.)
₺8,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

2 Nr. Yağlı Boya Fırça (4,5 Cm.)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Dış cephe, iç cephe duvar, tavan gibi yüzeylerin farklı kısımlarında ve ruloların ulaşamadığı alanlarda, 2 nr. yağlı boya fırçaları en önemli yardımcı ekipmanların başında gelir. Kusursuz bir yağlı boya işlemi için ince detaylara dikkat ederek çalışmanızı sağlar. Dar alanların köşelerin boyanması, boya katlarının son rötuşları için 2 nr. yağlı boya fırçaları gereken özellikleri sizlere sunar.

Stokta yok
₺8,90
Vergi dahil

2 Nr. Yağlı Boya Fırça (4,5 Cm.)

Boya işlemleri sırasında kenar, köşe gibi alanları incelikli şekilde boyamaya yardımcı olan 2 nr. kesme fırçalar bulunur. Küçük ve dar yapısı sayesinde büyük ruloların işlem yapamadığı alanlarda kullanıma uygun olur. Tavan kenarları, kapı ve pencere pervaz kısımları gibi birçok yüzeyde 2 Nr. yağlı boya fırça (4,5 cm.) ince işçilik için kullanılır. Daha özenli bir boya işlemi için ince yapısı sayesinde her noktaya kolayca ulaşır. Yağlı boya ile uyumlu kıl yapısı sayesinde boyama işleminin kusursuz yapılmasına yardımcı olur. Geniş yüzeyleri boyayan büyük rulolara oranla oldukça küçük formda olan bu fırçalar boya işlemlerinin en önemli yardımcı ekipmanları arasında yer alır. Boyanacak alana başlanmadan dar alanları boyamak son rötuşları yapmak için boya ekipmanların arasında 2 nr. boya fırçası olması oldukça faydalı olur.

2 Nr. Yağlı Boya Fırça (4,5 Cm.) Çeşitleri

2 nr. yağlı boya fırçaları genel olarak malzeme özelliklerine göre seçenekler sunar. Kullanılan malzeme yapısı, fırça kılı gibi detaylar fırçanın özelliklerini belirler.

-2 nr. yağlı boya fırçaları 4,5 cm genişlik ölçülerinde olur.
-Sap kısmı ahşap veya plastik seçenekler sunar. 
-Fırça kılları yağlı boyalara için uygun yapıda olur.
-Fırça kıllarının tutunması için sap üzerindeki çerçeve paslanmaz nikel özelliklere sahiptir. 

Yağlı boya fırça kılları özelliklerine farklı yapıda olur. Genel olarak yüzde yüz doğal kıl veya sentetik kıl ürünlerde kullanılır. 2 nr. yağlı boya fırçalar hafif geniş eni ile tavan köşe kısımları, şeritli alanları boyamak için uygun olur. Duvar tavan boyama işlemlerinin yanı sıra yağlı boya kullanılan çeşitli hobi alanları ve dekoratif boyama işlemleri içinde kullanılır. Pratik kullanımları sayesinde iç ve dış mekanlar dahi farklı alanlarda boya işlemlerine yardımcı olur. 

2 Nr. Yağlı Boya Fırça (4,5 Cm.) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

2 nr. yağlı boya fırçası alırken kullanılacak yüzeye uygun kıl yapısı seçilmesi önemli olur. Bu sayede pürüzsüz bir boyama işlemi yapılır. Fırça kıllarının kopmalara karşı dayanıklı olması, yüzeyde kıl ve iz bırakan olumsuz durumların önüne geçer. Sap kısmı ahşap veya plastik seçenekler sunar. Kullanım alışkanlıklarına uygun seçimler yapmak boyama işlemi sırasında rahatlık sağlar. Uzun ömürlü kullanım için dayanıklı malzemeden imal edilmesi zamanla oluşacak bozulmaların önüne geçer. Boya işlemlerinde kesme kısımlar için sıklıkla kullanılan 2 nr. yağlı boya fırçaların uygun malzemeler ile temizlenmesi gerekir. Bu sayede fırçaların kullanım ömrü uzar. Yağlı boyayı temizleyecek ve fırça kıllarına zarar vermeyen uygun yıkama işlemi fırçaların yapısının bozulmasına engel olur. Bu sayede farklı zamanlarda yapılacak boya işlemleri için tekrar kullanılabilir. 

2 Nr. Yağlı Boya Fırça (4,5 Cm.) Fiyatları

2 nr. yağlı boya fırçaları genel olarak orta segment fiyat skalasında yer alır. Ölçü özellikleri aynı olduğundan ürünün fiyatını marka ve malzeme kalitesi gibi unsurlar belirler. Fırça yapısı, sap özellikleri, kullanılan malzeme kalitesi fiyatlara etki eder. Boya işlemlerinde sıklıkla kullanılan ekipmanlardan olan 2 nr. fırçalar genel olarak her bütçeye hitap eden ürün kalemleri arasında yer alır. 2 nr. yağlı boya fırçalarının sağladığı incelikli işçilik özelliklerine bütçenizi sarsmadan sahip olmanıza olanak sunar. Farklı model ve malzeme yapısı seçenekleri ile her türlü ihtiyaçlara çözümler sunar. İster iç ister dış mekan boya işlemleri için uygun fiyat aralıklarında seçimler yapabilirsiniz. Uygun koşullarda bakım ve temizlik işlemleri ile uzun ömürlü kullanım avantajı sunar. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-YBFIR003