100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

2 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (4,5 Cm.)
2 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (4,5 Cm.)
₺6,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

2 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (4,5 Cm.)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

2 Nr. yağlı boya kestirme fırçalar, 4.5 cm. özelliği ile birlikte kullanıcılara kusursuz bir tuval üzerinde çalışma imkanı sunar. Kıllarının özelliği sayesinde uygulama sırasında kız bırakmayan yağlı boya kestirme fırçalar, aynı zamanda plastik sap ile birlikte kolay bir tutuş sağlar. Paslanmaz nikel çerçevesi ile birlikte kılları sabit bir şekilde tutan bu ürün sayesinde ortaya nitelikli çalışmalar çıkarabilirsiniz.

Stokta
₺6,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

2 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (4,5 Cm.)

Günlük hayatın içinde insanlar, resimden el işlerine ya da dekorasyona kadar birçok alanda yağlı boya yaparak ortaya çeşitli sanatsal çalışmalar çıkarır. Aynı zamanda evinizin, iş yerinizin ya da eşyanızın eskimiş boyasını yenilemek amacıyla yağlı boya yapılır. Yağlı boya yaparken kullanılan fırçanın kullanım alanınıza göre, amacınızı karşılayan niteliğe sahip olması gerekir. Yağlı boya fırçaları domuz kılından yapılmış sert kıllı bir niteliğe sahiptir. Çalışma yapacağınız alanda boyayı geniş kitleler hâlinde sürmenize imkân sağlayan ve bu sayede daha çok çizgili çalışma imkânı sağlayan yağlı boya fırçaları kullanım bakımından oldukça rahattır. 2 Nr. yağlı boya kestirme fırçalar; kullanışlı plastik sapı, paslanmaz nikel çerçevesi ve kusursuz bir uygulaması ile birlikte çalışma yaptığınız alanda kıl bırakmayarak işinizin kalitesini yükseltir.

2 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (4,5 Cm.) Çeşitleri

Sanatsal çalışmalar yaparken boyayı fazla özenmeden rahat bir şekilde tuvale aktarmak için oldukça sık tercih edilen yağlı boya fırçaları, kullanış açısından oldukça rahattır. Açık tonlar, soğuk tonlar, sıcak tonlar ya da koyu tonlar için farklı seçeneklere sahip olan yağlı boya kestirme fırçalar, aynı zamanda milimetrik ölçüleri ile birlikte kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar. 2 Nr. yağlı boya kestirme fırçaları 4,5 santim ölçüleri ile birlikte kaliteli bir iş ortaya çıkarmanıza imkân tanır.

-2 nr. yağlı boya kestirme fırça (4,5 cm.) ince işler ve dar alanlarda işlem yapmak için uygun ölçüye sahiptir.

-Plastik saptan üretilmiş olan bu ürün kullanıcılara tutuş kolaylığı ve rahat bir kullanım sağlar.

-2 Nr. yağlı boya kestirme fırça, paslanmaz nikel çerçevesiyle birlikte nitelikli işler ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

-Sahip olduğu üstün fırçasıyla birlikte boyadığınız alanda kıl bırakmaz.

2 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (4,5 Cm.) Fiyatları

Günlük hayatın her alanında kullanabileceğiniz yağlı boya kestirme fırçalar, niteliğinin yanı sıra aynı zamanda bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile de ön plana çıkar. Uygun fiyatlarla üstün özelliklere sahip olan yağlı boya kestirme fırçalar sayesinde ortaya mükemmel çalışmalar çıkarabilirsiniz. 2 Nr. yağlı boya kestirme fırçalar, sap tasarımı ve kıl kalitesine göre fiyatlandıırlır. Fiyat ve performans açısından kullanıcıların beklentilerini karşılayan bu fırçalar, her bütçeye uygun seçenekleri ile birlikte yediden yetmişe herkesin erişebileceği fiyat seçenekleri sunar. Ölçüleri, sap özelliği ve fırça niteliği bakımından kullanıcılara farklı fiyat seçenekleri sunan kestirme yağlı boya fırçaları sayesinde işinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. 

2 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (4,5 Cm.) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Nitelikli çalışmalar ortaya çıkarmak için seçmiş olduğunuz yağlı boya fırçalar son derece önemlidir. 2 Nr yağlı boya kestirme fırçalar 4,5 santim özelliğiyle birlikte kullanıcıların çalışma yapmak istediği nesneler ya da duvarlar üzerinde pratik bir kullanım imkânı sağlar. 2 Nr yağlı boya kestirme fırçaları satın alırken öncelikle fırçanın ölçüsüne dikkat etmeniz gerekir. Çalışma yapmak istediğiniz alanın belirlemeniz, seçeceğiniz fırçanın ölçüsü ile doğru orantılıdır. Ek olarak 2 Nr yağlı boya kestirme fırçası satın aldıktan sonra bu fırçayı kullanımdan önce suyla yıkamanız verimliliğini artırması açısından önem arz eder. Fırçayı kullandıktan sonra ise boyayı çözen herhangi bir madde ile yıkayarak su ile temizlemeniz sonraki kullanımınız da kolaylık sağlaması açısından önemlidir.

chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
Hry
SPT-KESFIR003