100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

20cm. İp Rulo Duvar Boya Fırçası
20cm. İp Rulo Duvar Boya Fırçası
₺12,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

20cm. İp Rulo Duvar Boya Fırçası

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

İç ve dış cephe duvarlarında konfor boyama yapmayı sağlayan 20cm. ip rulo duvar boya fırçası, kaliteli tasarımı ile ön plana çıkar. Bütçe dostu fiyatlarla satılan ürünler, yüzey üzerinde boyanın eşit ve pürüzsüz bir şekilde dağıtılmasını sağlar. Dayanıklı yapısı ve ergonomik sapı ile uzun süreli kullanım deneyimi sunan ürünler, bütçe dostu fiyatları ile dikkat çeker.

Stokta
₺12,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

20cm. İp Rulo Duvar Boya Fırçası

Boya yapmak için farklı formlardaki fırça tasarımları kullanılır. Tasarımlarına göre ayrılan fırçalarla duvar, ahşap ve metal gibi farklı yüzeyleri renklendirebilirsiniz. Rulo fırça tasarımları kolay kullanım özelliği ile ön plana çıkar. Boyayı damlatmayan tasarımları kullanarak her alanda boyama işlemi yapabilirsiniz. Plastik saplı ip rulo ürünlerle iç ve dış cephe duvarları boyama yapabilirsiniz. Boyayı yüzey üzerinde dağılması sağlayan ürünler, damlatmayan yapısıyla pratik bir kullanım deneyimi sunar. 20 cm’lik ürünlerle geniş ve dar alanları kolayca renklendirebilirsiniz. Hızlı ve kolay boyama imkanı sunan ürünlerin plastik sapları ile kolayca tutulur. Ele tam oturan ürünler kalite ve dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanılabilir.

20cm. İp Rulo Duvar Boya Fırçası Çeşitleri

İç ve dış mekan duvarları zaman bağlı olarak kirlenebilir. Duvarları yenilemek ve renklerini değiştirmek boyama işlemi yapılır. Boyaların yüzeye etkili ve kolay biçimde uygulanması için boya fırçaları kullanılır. Fırçalar tasarımlarına göre farklı malzemelerden üretilir. 20cm. ip rulo duvar boya fırçası çeşitlerini saten ve su bazlı boyaların uygulanmasında kullanılır. Rulo formu sayesinde pratik bir şekilde yüzey üzerinde uygulanan ürünlerle her alanda boyama yapabilirsiniz. İdeal boyutlu fırça sap ele tam oturarak konforlu kullanım deneyimi sunar. 

-İç ve dış cephe duvarların boyanması için fırçaları kullanabilirsiniz.  
-Saten rulo fırça ile su bazlı ve saten boyaları uygulayabilirsiniz.  
-Rulo formu sayesinde boyanın eşit bir şekilde dağıtılması sağlanır.  
-Ergonomik sap tasarımı sayesinde yorulmadan uzun süre boyama yapabilirsiniz.  
-İpli rulo fırçanın uzunluğu 20 cm’dir.  
-Geniş ve dar alanlarda kullanım için ürünleri tercih edebilir.  
-Ergonomik sapı ve ideal boyu ile fırçalar pratik bir boyama deneyimi sunar.  
-Kullanım sonrası fırçaları temizleyerek yeniden kullanabilirsiniz. 
-Saten rulo fırçalar boyaların yüzey üzerinde pürüzsüz biçimde yayılmasını sağlar. 
-Uygulama sırasında yüzeyde dalgalanmalar oluşmaz. 
-Bastırmadan hafif hareketlerle kısa süre geniş alanları renklendirebilirsiniz. 
-Yeterli miktarda boyayı alan fırçalarla farklı yüzeyleri boyayabilirsiniz. 

 

20cm. İp Rulo Duvar Boya Fırçası Fiyatları

İç ve dış mekan duvarlarında belirli aralıklarla değişiklikler yapılır. Dekorasyon ve temizlik amaçlı boyama işlemlerinde çeşitli malzemeler kullanılır. Boya işlemin düzgün görünmesi için kullanılan fırça özellikleri önemlidir. Rulo formlu fırçalara boya işlerinde sıkça kullanılır. Profesyonel ve amatör kullanıcılara hitap eden ip rulo fırça çeşitleri ile duvar üzerinde pürüzsüz boya uygulaması yapabilirsiniz. 20 cm saten rulo fırça kullanarak istediğiniz yüzeyi renklendirebilirsiniz. Uygun fiyatları ile her bütçeye uygun fırçalar, ergonomik sap tasarımına sahiptir. Fırça uzunluğu, malzeme özelliği ve sap tasarımına göre ürünlerin satış fiyatları belirlenir. Bütçeleri sarmayan ürünler, dayanıklı yapısıyla uzun süre kullanım deneyimi sağlar. Ergonomik sapı ele tam oturarak kolay bir uygulama sağlar. Kullanım sonrası ürünleri temizleyerek yeniden kullanabilirsiniz. 

20cm. İp Rulo Duvar Boya Fırçası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Boyaların yüzey üzerine eşit bir şekilde dağıtılması sağlanan fırçalar, tasarımlarına göre farklı işler için kullanılır. Rulo fırça çeşitlerini kullanarak geniş ve dar duvar yüzeyleri üzerinde işlem yapabilirsiniz. Ayrıca, fırçaların malzeme özelliklerine göre kullanılan boyalar değişir. Saten rulo olarak bilinen ipli fırçalar saten ve su bazlı boyalarda kullanım için uygundur. Fırça seçimi yaparken malzeme özellikleri dikkat edilmesi gereken durumlardan biridir. Kolay ve pratik bir uygulama için fırça saplarının ele oturur olması kullanıcılara konfor sağlar.  Farklı boy uzunluklara sahip ürünlerin seçimini kullanım alanına göre belirleyebilirsiniz. 20 cm rulo fırça çeşitleri ideal boyutları ile büyük ve küçük alanlarda kolay uygulama imkanı sağlar. Tekrar kullanılabilen ürünler dayanıklı yapısı ile kullanıcıların beklentilerini karşılar.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-RULO001