100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

2,5 Nr. Yağlı Boya Fırça (5 Cm.)
2,5 Nr. Yağlı Boya Fırça (5 Cm.)
₺9,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

2,5 Nr. Yağlı Boya Fırça (5 Cm.)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Duvar köşeleri ve mobilyalarda pratik boya uygulamasında konfor sağlayan 2,5 Nr. yağlı boya fırça, kaliteli malzeme özelliklerine sahiptir. Saten ve su bazlı boyalarla kullanıma uygun olan ürün uygun fiyatları ile bütçeleri sarsmaz. Temizlendikten sonra yeniden kullanılabilen ürünlerde paslanmaz nikel çerçeve bulunur. 

Stokta
₺9,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

2,5 Nr. Yağlı Boya Fırça (5 Cm.)

Yaşam alanlarında değişiklik yapmak herkes tarafından sevilen bir durumdur. Eşya ve duvarların renklerini değiştirerek ortamın havasını yenileyebilirsiniz. Ayrıca, eskiyen ve boyası deforme olan masa, dolap ve sandalye gibi mobilyalarınızı yağlı boyalar ile boyayabilirsiniz. Eşyalarınıza yeni tarz kazandıran bu işlem için özel fırçalar kullanılır. Fırça tasarımları boya çeşidine ve kullanılacak yüzeye göre değişiklik gösterebilir. Yağlı boya fırçaları her alanda uygulama sağlayan geniş çeşitlilik sunar. 5 cm’lik genişliğe sahip modeller kestirme fırça olarak adlandırılır. Bu ürünle düz çizgi şeklinde boya uygulaması yapabilirsiniz. Mobilyaları boyamak içinde ideal ölçülere sahip ürün yüzey üzerinde pürüzsüz bir doku oluşturur. Ergonomik sapı ile ele tam oturan model, sıkı kıl dokusuyla kolay bir uygulama sunar.

2,5 Nr. Yağlı Boya Fırça (5 Cm.) Çeşitleri  

Su bazlı ve saten boyaların uygulanmasında farklı genişliklerde fırçalar kullanılır. Dar genişliğe sahip yağlı boya fırçaları ile duvar yüzeyinde tavan ile aradaki düzgün biçimde ayırmaya yardımcı olur. Mobilya ve kapıları boyamak içinde 2,5 Nr. yağlı boya fırça (5 cm.) çeşitleri tercih edebilirsiniz. Sık kıl dokusu ile pürüzsüz bir şekilde boyanın yüzeyde dağılmasını sağlayan ürünleri kullanarak istediğiniz her şeyi kolayca boyayabilirsiniz. Yağlı ve saten boyaların kolay bir şekilde uygulanmasını sağlayan fırça 5 cm’lik ideal genişliği ile konforlu bir kullanım sunar. Temizleyerek birden fazla boyama yapabileceğiniz ürün dayanıklı yapısıyla uzun süre kullanılabilir. 

-Plastik sap tasarıma sahip fırçanın genişliği 5 cm’dir.  
-Kıl fırçalarının çerçeveleyen malzeme paslanmaz nikelden üretilir. Bu sayede ürün nem ve su gibi çevresel etkilerle oksitlenmez.  
-Sıkı kıl dokuya sahip fırça boyama yüzeyinde kıl bırakmaz. Temiz ve düzgün iş çıkarmaya yardımcı olur.  
-İdeal sap uzunluğu ile ele tam oturan ürünle mobilya, zemin ve duvar köşelerini boyayabilirsiniz.  
-Fırçanın ilk kullanımdan önce su ile yıkanması ürünün verimliliğini arttırır.  
-Boyama işleminde bittikten sonra fırça kıllarını çözücü bir madde ve su temizleyerek yeniden kullanılabilir hale getirebilirsiniz.  
-Temizlenmeyen boyalar fırça üzerinde kuruyarak ürünlerin yeniden kullanılmasının önler.

2,5 Nr. Yağlı Boya Fırça (5 Cm.) Fiyatları

5 cm’lik yağlı boya fırçalarını, duvar köşeleri ve mobilyaları renklendirmek için kullanabilirsiniz. Sık kıl dokusu ile kolay bir uygulama sunan ürünlerin plastik sap tasarımı bulunur. Su bazlı ve saten boyalarla kullanılan fırçalar, ergonomik tasarımı ile kolayca uygulanır. Ele tam oturan ürünleri kullanarak detaylı işlemleri pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Fırça fiyatları geniş bir yelpazeye sahiptir. Ürünlerde kullanılan kıl dokusu, sap ve gövde malzemelerinin özellikleri fiyatları etkileyen durumlar arasında yer alır. Fırça markaları da fiyatların belirlenmesinde rol oynar. Yeniden kullanılabilen bu ürünler uygun fiyatları ile bütçeleri sarsmaz. Duvar ve mobilya gibi farklı yüzeylerde kullanabileceğiniz ürünler bütçe dostu fiyatlar sunar. 

2,5 Nr. Yağlı Boya Fırça (5 Cm.) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yağlı boya fırçaları farklı genişliklerde üretilir. İnceden kalına geniş çeşitler sunan ürünlerle farklı yüzeylerde boyama yapabilirsiniz. Vernik, saten ve yağlı boya için kullanılan ürünlerle ahşap, metal ve duvar gibi farklı yüzeyleri boyayabilirsiniz. 5 cm yağlı boya fırçasını kullanarak duvar köşelerini ve mobilya yüzeylerini boyayabilirsiniz. Ürün seçimi yaparken fırça malzemelerini ve kıl özelliklerini inceleyebilirsiniz. Kıl dokusunun uygun olduğu boya çeşidine göre seçim yapmak ürünlerden alacağınız verimliliği arttırır. Paslanmaz nikel malzemeden üretilen fırçalar dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanım deneyimi sunar. Boyayacağınız alana ve boya türüne göre fırça tercihi yapabilirsiniz. 

chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
Hry
SPT-YBFIR004