200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

2,5 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (5 Cm.)
2,5 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (5 Cm.)
₺7,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

2,5 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (5 Cm.)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

En riskli yüzeylerin kestirme işlemleri için biçilmiş kaftan olan 2,5 Nr. yağlı boya kestirme fırça, avantajlı yapısı ve çok yönlü kullanım olanağıyla öne çıkar. Kusursuz bir kestirme işlemi yapabilmenizi sağlayan özel tasarımı kadar ekonomik alternatifler arasında yer almasını sağlayan cazip fiyatlarıyla da beğeni toplar. Böylelikle hayalinizdeki dekoratif boya görseline en kusursuz ve ekonomik haliyle erişirken; farklı yüzeylerde uygulayacağınız kestirme işlemleriniz için yeni arayışlara girmekten de kurtulabilirsiniz.

Stokta yok
₺7,90
Vergi dahil

2,5 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (5 Cm.)

Ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz motive ve verim olguları, günün yorgunluğunu attığınız evinizde yerini konfora bırakır. Yaşam alanlarınızın hijyenik atmosferi ve oluşturduğu etkili imaj da bir o kadar önem taşır. Bunun yolu da ferah ve şık yaşam alanlarına erişebilmek adına sahip olmanız gereken kusursuz dekorasyondan geçer. Bunun ilk adımı ise başarılı bir boya uygulamasıdır. Boya uygulamalarında gerekli temel yardımcıları rulolar oluşturur. Fakat en maharetli boya rulosu dahi kesişim noktalarını boyayamaz. Haliyle iki farklı boya renginin kusursuz kavuşumu konusunda yeterli olamaz. Bu noktada ise devreye gizli kahramanlar olan kestirme fırçaları girer. Avantaj sunan özellikleriyle dikkat çeken 2,5 Nr. yağlı boya kestirme fırça, boya deneyimlerine kattığı verimle en çok tercih edilen kestirme fırçaları arasına adını yazdırmayı başarır.

2,5 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (5 cm.) Modelleri

Dekorasyon deneyimlerinizin en önemli kısmını oluşturan boya uygulamalarının yardımcı ürünleri olan kestirme fırçaları, markalar ve modelleri arasında değişen özelliklerle kullanıcı karşısına çıkar. Zengin model yelpazesiyle dikkat çeken kestirme fırçaları arasında 1 numaradan 24 numaraya kadar kestirme fırçası alternatifi ile karşılaşmak mümkün olur. 2,5 Nr. yağlı boya kestirme fırça, bu eşsiz zenginliğin içinde en küçük numaralı seçenekler arasında yer alır. Gördüğü rağbetin en büyük nedenini ise fonksiyonel özellikleri oluşturur. Fırça üretiminde uzman markalar farklı özelliklere sahiptir.

-Hareket kontrolüne yardımcı olan düz kesik fırça kategorisinde yer alır.
-İdeal yumuşaklık ve sertlik derecesiyle yalnızca duvar kenarları ve köşelerinde değil, pencere kenarları gibi detaylarla da iş gören işlevselliği ile verim sunar.
-5 cm’lik genişliği ile piyasanın en minimal ve ergonomik kestirme fırçası alternatiflerinden birini oluşturur.
-Plastik sapıyla sunduğu hafiflik duygusu sayesinde konforlu iş deneyimleri sunar.
-Paslanmaz nikel çerçevesi ve dayanıklı kılları, uzun ömürlü kullanımı mümkün kılar.
-Uygulama sırasında kıl bırakmayan özellikte üretilerek temiz işçilik olanağı sağlar.
-Kolay temizlenen kılları sayesinde iş bitimi yükünüzü hafifleterek hayatınıza pratiklik katar.

Böylelikle riskli alanlarla gerçekleştireceğiniz boya uygulamanızı işlevsel, çok yönlü ve konfor sunan bir kestirme fırçası ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

2,5 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (5 cm.) Fiyatları

Ekonomik kestirme fırçaları sınıflamasında sarsılmaz bir konumun sahibi olan 2,5 Nr. yağlı boya kestirme fırça, piyasanın en ekonomik kestirme fırça seçeneklerinden birini oluşturur. Böylelikle bütçenize katkı sağlayan dost yardımcılar arasında yerini alırken aynı zamanda farklı bütçe grupları için de fırsat eşitliği sağlar. 2,5 Nr. yağlı boya kestirme fırça fiyatını etkileyen birçok faktör bulunur. Ürünün sap yapısı ve tasarımı, fiyatlandırmada oldukça etkilidir. Ayrıca 2,5 Nr. yağlı boya kestirme fırça modellerinin kıllarının yapısı da oldukça önemlidir. Kıl dökmeyen yapısı ve dayanıklı çerçevesi de fiyatlandırmada etkili olur.

 

2,5 Nr. Yağlı Boya Kestirme Fırça (5 cm.) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

2,5 Nr. yağlı boya kestirme fırça (5 cm.), ideal özellikleri sayesinde yalnızca tavan kenarlarında etkili kestirme gerçekleştirmekle kalmaz. Kapı ve pencere kenarları gibi ilave alanlarda da başarı sağlar. Hatta astar atma işlemlerinin de hünerli ustaları arasında yer alır. Fakat istediğiniz verimi sağlayabilmek adına 2,5 Nr. yağlı boya kestirme fırça alırken önemli bir detaya dikkat etmeniz gerekir. Yaşayacağınız farklı yapıda boya işlemleriniz, farklı alan boyamalarınız ve astar atma işlemlerinizin planını tam yaparak birden fazla adette alım yapmak yarar sağlar. Özellikle astar ve boyama işlemleriniz için ayrı ayrı alım gerçekleştirerek çok daha steril ve pratik iş deneyimlerine imza atabilirsiniz.

 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-KESFIR004