200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

25cm. İp Rulo Boya Fırçası
25cm. İp Rulo Boya Fırçası
₺14,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

25cm. İp Rulo Boya Fırçası

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Üstün özellikleri ile harika bir duvar dekoruna erişmenizi sağlayan 25 cm. ip rulo boya fırçası, minicik gövdesiyle elde ettiği büyük başarılarla hayranlık kazanır. Üstelik boya deneyimlerinize kattığı performansla eşsiz bir konfor sunar. Uzmanlarca önerilen kaliteli ip seçiminden tasarlanan, en ideal seçenek olarak gösterilen kısa ipliklerden oluşan rulo gövdesiyle beklentilerinizin ötesinde tatmin sunar.

Stokta yok
₺14,90
Vergi dahil

25cm. İp Rulo Boya Fırçası

Yenilenmek, tazelenmek, muhteşem bir tarza kavuşmak ve fark yaratmak, için çeşitli dekorasyon ürünleri bulunur. Yaşam alanlarınız için gerekli olan bu hayali gerçekleştirebilmek, ideal eşya seçimi kadar kusursuz bir boya uygulamasından da geçer. Neyse ki sürekli değişen moda akımlarına yetişerek zengin bir çeşitliliğe kavuşan boya seçenekleri, hayalinizdeki çözüme kolaylıkla kavuşmanızı sağlar. Fakat muhteşem sonuçlara ulaşabilmenin yolu boya seçimiyle sınırlı kalmaz. Boya uygulamalarınızın baş aktörleri olan boya ruloları arasından yapacağınız seçimin, uygulayacağınız boya ve uygulama yüzeyi ile uyumlu olması gerekir. Örneğin; düz bir zemine saten veya su bazlı boya uygulaması yapmaya karar verebilirsiniz. O halde farklı yüzeyler ve boya çeşitleri için ideal olarak üretilen rulo modelleri arasından yapacağınız seçimin 25 cm. ip rulo boya fırçasından yana olması gerekir.

25 cm. İp Rulo Boya Fırçası Modelleri

Portatif, ergonomik ve şık tasarımıyla dikkat çeken 25 cm. ip rulo boya fırçası; saten ipli boya rulosu modelleri arasında yer alır. Saten ve macun alçı gibi düz yüzeylere yapılan boya uygulamaları için ideal seçeneği oluşturur. Saten ve akrilik gibi su bazlı duvar boyası uygulamaları için özel olarak üretilir. Beraberinde silikonlu ipek mat ve yarı mat duvar boyası çeşitlerinde de muhteşem sonuçlar elde etmenizi sağlar. Sergilediği maharetle en favori kullanıcı tercihleri arasında yer almasını sağlayan özel tasarımı;

-Düz, sıkı ve bir o kadar yumuşak şekilde birbirinin üzerine dokunan, ideal sertlik ve yumuşaklık değerlerine sahip kaliteli saten ipliklerden,
-Ardında kalıntı bırakmayan, dökülmeyen ve duvarda iz bırakmayan kısa ve açık renkli tüylerden, 25 cm’lik boyutla üretilen ergonomik, hafif ve tutuş kolaylığı sunan eğimli sap detayından,
-Dilediğiniz yere kolaylıkla asmanızı sağlayan tepe deliğinden ve paslanmaz, dayanıklı gövdeden oluşur.

Sahip olduğu tasarım özellikleriyle en geniş yüzey alanını, en hızlı biçimde boyamanıza yardımcı olur. Düz ve kaygan dokusuyla boyanın yüzeyle tam kavuşumunu sağlayarak pürüzsüz sonuçlar elde etmenizi mümkün kılar. Dahası, kullanım ve uygulama rahatlığı sağlayan fonksiyonelliği ile pratik ve verimli boya deneyimleri yaşamanızı sağlar. Size kalan tek şey; sarı saplı, kırmızı saplı, sarı çizgili veya gökkuşağı desenli modeller arasından kullanım zevkinize hitap eden seçimi yapmak ve yaşam alanınızı kavuşturacağız tazeliğin keyfine şimdiden varmak olur.

25 cm. İp Rulo Boya Fırçası Fiyatları

25 cm. ip rulo boya fırçası, kullanıcı dostu tasarımı ile kazandığı beğeniyi cazip fiyatları ile destekler. Kalitesine rağmen sunduğu bütçe dostu fiyatlarıyla dileyen herkesin kusursuz boya deneyimleri ile tanışabilmesini kolaylaştırır. Üstelik yaygın fiyat politikaları arasında yer alan tasarımlar arası fiyat farklılıklarının 25 cm. ip rulo boya fırçasında görülmediğine tanık olmak mümkün olur. Böylelikle farklı renk seçenekleri arasından seçim yaparken fiyatını değil, görsel zevkinizi ön planda tutabilirsiniz. Öte yandan alımlarınız sırasında karşınıza çıkan 25 cm. ip rulo boya fırçası fiyatları, ürünün sap bölümünde kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca üründe kullanılan kılların kalitesi de uzun ömürlü olması açısından önemliyken, fiyatına da etki eder.

 

25 cm. İp Rulo Boya Fırçası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

25 cm. ip rulo boya fırçası, düz zeminlere uygulanacak saten, su bazlı, silikon ipek mat ve yarı mat boya türleri için tasarlanan rolo alternatifleri arasında gelir. Bu nedenle alımlarınız sırasında öncelikli olarak uygulama yapacağınız yüzeyin özelliklerinden ve boya seçiminizden emin olmanız gerekir. Sonrasında önemli olan görsel detayı ise kullanım tercihleriniz, yani rulonuzun renk seçenekleri oluşturur. Her ne kadar tüm konsantrasyonunuzu boyama deneyiminize ve ardında kavuşacağınız muhteşem görsele adamış olsanız da; muhteşem sonuçlara ulaşabilmek için doğru bir seçim yapmak gerekir. Bu nedenle 25 cm. ip rulo boya fırçasının sahip olduğu sap yapısı da dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-RULO002