100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

3 Nr. Yağlı Boya Fırça (6 Cm.)
3 Nr. Yağlı Boya Fırça (6 Cm.)
₺10,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

3 Nr. Yağlı Boya Fırça (6 Cm.)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

3 nr. yağlı boya fırça (6 cm.); at, samur ve porsuk gibi hayvanların kıllarından imal edilen, ahşap ya da plastik saplı bir boya aparatıdır. Rulo gibi geniş yüzeyli gereçler ile yaklaşılmayacak alanlarda ve farklı renkteki bölümlerin kesişme noktalarında sağlıklı boya uygulamalarına imkan sağlayan bir üründür.

Stokta
₺10,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

3 Nr. Yağlı Boya Fırça (6 Cm.)

Bir tavan ya da duvar, hem dış etkenlerden korumak hem de estetik bir görünüm kazandırmak için farklı özelliklerde boyalar ile boyanabilir. Boya işlemleri esnasında geniş satıhlarda sprey, tabanca ya da rulo gibi ekipmanlar kullanılabilir. Farklı 2 renk kullanılan yüzeylerin birleşim noktaları ya da bu ekipmanlar ile erişilemeyecek yüzeylerde ise farklı genişliklerde küçük fırçalar kullanılır. Kullanılan boyaya göre değişik özelliklerde olan bu fırçalardan birisi de 3 nr. yağlı boya fırçasıdır. Yağlı boya fırçaları 2 cm. genişlikte 1 nr., 4 cm. genişlikte 2 nr., ve 6 cm. genişlikte ise 3 nr. olarak tanımlanır. Plastik ya da ahşap saplı olarak imal edilen bu fırçalar, rulolar ile erişilemeyecek noktaları ya da tavan-duvar gibi farklı renklerin birleşim noktalarını boyamakta kullanılırlar.

3 Nr. Yağlı Boya Fırça (6 Cm.) Çeşitleri

3 nr. yağlı boya fırça (6cm.) küçük ebatlı fırçala grubunun en büyük modellerinden biridir. Yağlı boya fırçalarının kılları birçok farklı materyalden üretilebilir.

-Fırçanın kılları at, samur ya da porsuk kılından imal edilebilir.
-Genişliği 6 cm. olan fırça, rulo ile yaklaşılamayan yüzeyleri boyamaya yardımcı olur.
-Plastik ya da ahşap saplı olarak üretilebilir.
-Uygulamayı yapan kişinin kullanım konforu için ergonomik bir sap tasarımına sahiptir.
-Sap ucunda kıl köklerini bir arada tutmaya çalışan paslanmaz metalden bir koruyucu tabaka vardır.
-Yağlı boya fırçaları, uygulama esnasında hiçbir şekilde kıl bırakmayacak şekilde imal edilir.
-Boya uygulanmadan önce fırçanın su ile yıkanması işlem verimliliğini artırmaya yardımcı olur.
-Yağlı boya henüz ıslakken temizlenebilen bir boya çeşididir. Ancak kuruduktan sonra bulunduğu yüzeye hasar vermeden temizlenmesi güç olabilir. Bu nedenle fırçanın uygulama bitiminde tiner gibi bir çözücü madde ile temizlenmesi ve sonrasında su ile yıkanması daha sağlıklı, uzun ömürlü bir kullanıma imkan sağlar.

3 Nr. Yağlı Boya Fırça (6 Cm.) Fiyatları

3 nr. yağlı boya fırçalarının kılları at, samur, porsuk gibi değişken hayvanların kılları ile imal edilebilir. Her bir fırçanın uygulama verimliliği birbirinden farklı olduğu için fiyatları da değişkenlik gösterebilir. Sapları kullanıcıların bileklerinin ekstra yorulmaması için ergonomik biçimde plastik ya da ahşap gibi farklı materyallerden üretilebilir. Sap kısmının materyaline göre de fiyatlarında değişiklik gözlenebilir. Uygulama sonrası muadillerine kıyasla daha kolay temizlenebilen kıllara sahip olan fırçaların fiyatları biraz yukarıda olabilir. Aynı süre içerisinde daha fazla yüzeyi boyamaya imkan sağladıkları için daha küçük fırçalara kıyasla farklı fiyatta olabilir. Fırçaların imalatında kullanılan her bir materyalin maliyetlerindeki değişimler, son kullanıcı fiyatına artış olarak yansıyabilir.

3 Nr. Yağlı Boya Fırça (6 Cm.) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İster bir odayı, ister bir evi ya da daha küçük ölçekli bir eşyayı, mobilyayı boyamak istediğinizde boyaya ve o boyayı sağlıklı bir şekilde uygulamak için fırçalara ihtiyaç duyarsınız. Uygulayacağınız boya olarak yağlı boyayı tercih ediyor iseniz, çalışacağınız yüzeydeki ayrımlara dikkat etmenizde yarar vardır. Farklı renklerin olduğu yüzeyler ya da rulo gibi büyük aparatlar ile yaklaşamayacağınız kesitler var ise yağlıboya fırçalarının yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Boyayacağınız yüzeyde 6 cm. eninde kesitler sizin için uygun sonuçlar verecek ise 3 nr. yağlı boya fırçası dilediğiniz sonucu daha pratik bir şekilde almanıza yardımcı olabilir. 3 nr. yağlı boya fırçası ile farklı renklerin ayrım noktalarında daha kolay işlem yapabilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-YBFIR005