100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

4 Nr. Yağlı Boya Fırça (8,5 Cm.)
4 Nr. Yağlı Boya Fırça (8,5 Cm.)
₺11,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

4 Nr. Yağlı Boya Fırça (8,5 Cm.)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Yağlı boya fırçaları tercih edilen boyalar, yüzey alanları ve kullanım amaçları göz önünde bulundurulduğunda farklılık gösterir. Daha verimli, pratik, kolay bir boyama işlemi için gerekli olan aparatlardan biri de fırçalardır. Set halinde de temin edilebilen fırçalar tekli olarak da kullanımınıza sunulur. Sap kalınlığı, ölçüleri, yüzey alanı doğrultusunda tercih edilen ebatları ile farklılık gösteren yağlı boya fırçaları memnuniyetinizi sağlayan ve beklentilerinizi karşılayan donanımlar ile kullanımınıza sunulur.

Stokta
₺11,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

4 Nr. Yağlı Boya Fırça (8,5 Cm.)

Boyama işlemlerinde kullanılan aparatlar, amaçlara ve kullanılacak yüzeye göre farklılık gösterir. Özellikle yaşam alanlarınızın daha farklı ve temiz bir görünümde olması son derece önem arz eder. Dilerseniz ev ortamlarının konforunu üst düzeye çıkarmak için dilerseniz iş yaşamınızda verimliliği ve dinamizmi artırmak için farklı dekor arayışlarına gidersiniz. Ortamın taşıdığı enerji, huzur ve hareketliliği doğrudan etkiler. Daha mutlu ve dingin bir yaşam tarzı için duvarların hakimiyeti de göz önünde bulundurulur. Daha temiz, ferah bir duvarda boyanın kalitesi, rengi, taşıdığı diğer özellikler yanında boyama işleminde kullanılacak aparatlar da ayrı bir konuma sahiptir. Her boya için tercih edilen aparatlar çeşitli donanımlar ve özellikler kazanır. Yağlı boyalar yaşam alanlarında parlak, duru ve ışıl ışıl bir görünüme kapı aralar. Yağlı boyalar için tercih edilen fırçalar da bu minvalde çeşitli özellikleri ile öne çıkar. Sap özellikleri, boyutları, kalınlıkları, fırçanın nasıl bir malzemeden üretildiği çeşitli seçenekler sunar. Gereksinimler doğrultusunda hazırlanan boyama aparatları doğru tercih edildiğinde beklentiler yönünde bir boyama gerçekleşmiş olur.

4 Nr. Yağlı Boya Fırça (8,5 Cm.) Çeşitleri

Yağlı boya fırçaları kullanım alanları ve amaçlar doğrultusunda farklı fonksiyonlar ve özellikler kazanır. Dilediğiniz yaşam alanlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünleri farklı markaların özenle hazırladığı tasarımlarla temin edebilirsiniz. Fırçalarda öne çıkan özellikler kullanıldığında iz bırakmayan kaliteli dokusu, kullanım kolaylığı ve pratikliği sağlayan sap kısmı beklentiler arasında yer alır. 4 Nr. yağlı boya fırça (8,5 cm.) çeşitleri ideal sap kalınlığı, kaliteli fırça özelliği ile dilediğiniz boyama işlemini gerçekleştirmenize olanak sağlar. 

-Sap kısımları genelde plastiktir. 
-Bu özellikteki fırçaların genişliği 8.5 cm olarak belirtilir.
-Paslanmaz özellikteki nikel çerçeve ile donatılır.
-Uygulama sırasında kullanım kolaylığı sağlar ve iz bırakmadan titiz bir biçimde işlemi gerçekleştirmenize zemin hazırlar.
-Fırçanın daha verimli halde kullanılması için tavsiye edilen talimatlar dikkat alındığında kusursuz bir işlem gerçekleşmiş olur.
-Kullanım sonrasında tavsiye edilen talimatlar göz önünde bulundurulduğunda fırçanın kolay bir biçimde temizlendiği ve herhangi bir iz kalmadığı görülebilir.

Dilediğiniz boyama işlemini pratik, hızlı ve seri biçimde tamamlayarak kusursuz bir görünüm elde etmek için yağlı boya fırçasını temin edebilirsiniz. İster profesyonel alanlarda olun; isterseniz amatör bir kullanıcı olun, işlemlerinizi maksimum düzeyde kolaylaştırmış ve güzelleştirmiş olursunuz. Duvarların daha pürüzsüz, ipeksi, parlak bir görünüm almasında nasıl boyandığı ve hangi aparatların kullanıldığı oldukça önemli bir rol oynar. Yüzey alanı doğrultusunda tercih edilecek fırçalar aynı zamanda boyaların özelliklerine göre de farklı donanımlar üstlenir. Böylece daha kolay ve beklentileriniz doğrultusunda bir boyama işlemi gerçekleştirirsiniz.

4 Nr. Yağlı Boya Fırça (8,5 Cm.) Fiyatları

Yağlı boya fırçalarında sap özelliği, fırçanın kalınlığı, büyüklüğü ve kılların sıklığı fiyat aralıklarını belirleyen unsurlar olarak sayılabilir. Özellikle boya yapısına göre temin edilecek fırçalar farklı özellikler, işlevler, modeller ve donanımlar ile çeşitli seçenekler sunar. Ayrıca yüzey alanının büyüklüğü de tercih edilecek fırçaları farklı kılar. Tüm bu özellikler fiyat aralıklarını değiştiren faktörler arasında yerini alır. Her bütçeye uygun olarak üretilen ve tasarlanan yağlı boya fırçaları boyama işlemlerinde kusursuzluğu vaad eder.

4 Nr. Yağlı Boya Fırça (8,5 Cm.) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yağlı boya fırçalarını tercih etmeden önce kullanacağınız boyanın özelliklerini göz önünde bulundurarak işe başlayabilirsiniz. Boyanın taşıdığı özellikler dikkate alındığında farklı donanımlarda ve özelliklerde fırçaların üretildiği göze çarpar. Kullanım sırasında fırça sulandırılırsa boyamada istenen verim alınabilir. Ayrıca boyama işlemi sonrasında fırçada kalan lekeleri kolaylıkla çıkarmak için belirtilen talimatlara uyulması ve bu noktada hareket edilmesi fırçanın kolay temizlenmesine yardımcı olur. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-YBFIR006