200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Boyacı Rulo Fırça Seti (Rulo+Örtü+Tava)
Boyacı Rulo Fırça Seti (Rulo+Örtü+Tava)
₺29,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Boyacı Rulo Fırça Seti (Rulo+Örtü+Tava)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Boyama işlemlerinde tercih edilen malzemeler farklılık gösterir. Daha pratik, konforlu ve hızlı bir boyama işlemi için tercih edeceğiniz ürünlerden biri de boyacı setleridir. Rulo, örtü ve tavadan oluşturulan setler, boyama esnasında dilediğiniz tüm kolaylığı gereksinimleriniz doğrultusunda sizlere sunar. Böylece istediğiniz yaşam alanlarına ve stilinizi yansıtan duvarlara kusursuz bir şekilde kavuşmuş olursunuz.

Stokta yok
₺29,90
Vergi dahil

Boyacı Rulo Fırça Seti (Rulo+Örtü+Tava)

Boyama işlemlerinde gerekli olan aparatlar tercih edildiğinde daha pratik, seri ve hızlı bir biçimde işlem tamamlanır. Boyama işlemleri teknik bilgiler gerektirir ve profesyonel eller tarafından yapılırsa daha titiz bir çalışma gerçekleşmiş olur. Aynı zamanda ilgi alanı ve hobi için amatör kullanıcılar tarafından da boyama işlemleri gerçekleştirilebilir. Boyamaları daha keyifli ve eğlenceli hale dönüştürmek için gerekli olan ürünler tekli olarak temin edilebildiği gibi set halinde de bulunur. Farklı markaların ve firmaların öne çıkardığı boya aparatları kaliteli dokusu ve kullanışlı fonksiyonları ile kullanıcıların beğenisini ve ilgisini üzerinde toplar. Boyacı rulo fırça setleri farklı parçalardan bir araya getirilebilir. En çok tercih edilen ürünler rulo, örtü ve tava olarak temin edilir boyama işlemleri daha profesyonel ve detaylı bir biçimde tamamlanır.

Boyacı Rulo Fırça Seti (Rulo+ Örtü+ Tava) Çeşitleri

Boyama işlemleri için gerekli olan aparatlar, markaların işlemi daha kolay hale getirmek için hazırladığı setler ile zenginlik kazanır. Kullanım alanlarına ve amaçlarınıza göre farklı seçenekleri bir arada sunan markalar, detaylı bir biçimde işlemi gerçekleştirmeniz için farklı fonksiyonları ve özellikleri bir arada toplar. 

-Boyacı rulo fırça setleri 20 santim ölçüsünde 1 adet rulo fırçadan, 20 metrekare ölçüsünde 1 adet naylon örtüsünden ve 1 adet plastik boya tavasından oluşturulur.
-Ürünün kaliteli ve kullanışlı aparatlarla bir araya getirilmesi birçok kullanıcı tarafından kolaylıkla temin edilmesine yardımcı olur. Boyama işlemlerini kullanılan ürünler ve özellikleri hemen her kullanıcı tarafından boyama işleminin gerçekleşmesi için teferruatlı donanımlarla zenginleştirilir. Boyacı rulo fırça seti (rulo+ örtü+ tava) ürünleri ile tüm beklentilerinizin fazlasıyla karşılandığını fark edersiniz.
-Dilediğiniz alanları farklı renklerde boyayarak ferah ve elegan bir görünüm kazanmasına yardımcı olan set, oldukça kullanışlı parçalar içerir.
-Eşya örtüsü sayesinde daha temiz ve düzenli bir boyama işlemi gerçekleştirmeniz sağlanır.
-İdeal ölçülerde tasarlanan aparatlar boyamanın güvenli ve sağlıklı biçimde tamamlanmasını ön görür.
-Rulo kullanıcının tercihine göre farklı şekil ve modellerde üretilerek kullanım kolaylığı sağlar. 

Boyama ev ortamının, iş yerlerinin, farklı kurum ve kuruluşların havasını değiştirir. Ev ortamı daha sıcak ve konforlu hale getiren bu tür değişiklikler, sosyal hayattaki kuruluşlar restoranlar, cafeler ve eğlence merkezleri dikkat çekici kılar.

Boyacı Rulo Fırça Seti (Rulo+ Örtü+ Tava) Fiyatları

Boyama işlemi başlı başına bir uğraş ve incelik gerektirir. Teknik bilgilerle birlikte tecrübenin buluştuğu boyama, ortamın farklı bir görünüme kavuşmasındaki en önemli etkenlerden biridir. Boyama sırasında ve sonrasında gerekli olan aparatlar çeşitlilik gösterir. Her bütçeye uygun aralıklarda bulunan boya aparatları stilinizi yansıtan yaşam alanlarına daha kolay ve hızlı bir biçimde kavuşmanıza yardımcı olur. Aparatlarda yer alan ürünlerin özellikleri ise fiyatlandırmada etkili olur. Ayrıca ürünlerde kullanılan malzeme kalitesi de yine fiyat aralıklarının belirlenmesinde etkilidir.

Boyacı Rulo Fırça Seti (Rulo+ Örtü+ Tava) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Boyama işlemleri bazen profesyonel anlamda gerçekleştirilirken; bazen daha amatör kullanıcıların ilgi odağı olabilir. Özellikle boyama işlemine yeni başlayanlar için tüm detaylar düşünülerek hazırlanan boyacı malzemeleri, set halinde tasarlanır ve sizin için her detayı titizlikle düşünür. Markaların ürettiği setler farklı çeşitlerde ve özelliklere bulunabiir. Kullanımınız için en ideal ürünleri temin ederek boyama işlemlerinizi pratik bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Daha az yer kaplaması için ideal hacimlerde hazırlanan boya ürünleri, kullanımınıza uygun boyutlarda tasarlanır. Daha canlı, parlak, pürüzsüz duvarlar için çeşitli versiyonlarda hazırlanan boyalar ile dekor düzeninizi ve odanızı baştan şekillendirebilirsiniz. Fırçada, ruloda ve örtüde oluşan lekelerin temizlenmesi için talimatları göz önünde bulundurabilirsiniz. Özellikle bazı boyaların içeriği yağ oranları, su bazlı olup olmaması gibi faktörler farklılık gösterebilir. Bu unsurlar boya lekelerinin çıkmasında farklı yöntemleri de beraberinde getirir.
chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-BOYSET002