200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Küçük Boya Rulo Fırçası (10cm)
Küçük Boya Rulo Fırçası (10cm)
₺7,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Küçük Boya Rulo Fırçası (10cm)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Duvar boyalarının pürüzsüz durması için kullanılan ekipmana dikkat etmek gerekir. Ekipmanın kalitesi boyanın görünümü etkiler. Küçük boya rulo fırçaları ile detay kısımların boyanması daha kolay hale gelir. Kadife ve sünger küçük boya rulo fırçalar her çeşit boya ile birlikte kullanılabilir. 10 cm genişliğine sahip olan küçük boya fırçaları kolay bir kullanıma sahiptir.

Stokta yok
₺7,90
Vergi dahil

Küçük Boya Rulo Fırçası (10cm)

Boya yaparken birçok farklı fırça kullanılır. Kullanılan fırçalar duvarın boyutuna göre farklılık gösterir. Profesyonel kişilerce yapılan boya işlemi sırasında detaylar için farklı geniş alan için ise farklı boyuttaki fırçalar kullanılır. Detay kısımlarda ince işçilik yapılması gerektiği için daha çok küçük fırçalar tercih edilir. Dar kısımlarda da bu tip fırçalar boya işlemini daha kolay kılar. Duvarın daha büyük ve geniş kısımlarında ise büyük rulo fırçalar ile boya yapılır. Boya fırçalarının hem fonksiyonları hem de ölçüleri modellere göre farklılık gösterir. Rulo halindeki fırçalar boya yaparken daha çok tercih edilir. Bunun sebebi ise rulonun zemin üzerinde daha kaygan bir yapıya sahip olmasıdır. Rulo fırçaların kullanımdan sonra temizlenmesi gerekir. Ürünler temizlikleri yapıldıktan sonra tekrar kullanılabilir. Rulo fırçalar başka fırça saplarına takılarak da kullanılabilir. Böylelikle yüksek yerlere ulaşmak daha kolay hale gelir. Rulo fırçaların başlıkları fırçanın sapından ayrı olarak da satışa sunulur.

Küçük Boya Rulo Fırçası (10cm) Çeşitleri

Rulo fırçaları boya esnasında duvar yüzeyindeki ince detaylı işlemleri de halletmek için büyükten küçüğe farklı biçimlerde üretilir. Boya fırçalarının rulo kısımları tekli olarak da satışa sunulur. Ürünlerin boyutları cm bilgileri üzerinden çeşitlere ayrılır. Rulo boya fırçaları boyayı emerek onun duvara iz bırakmadan uygulanmasını kolay hale getirir. Boya yaparken aynı zemin üzerinden defalarca geçmek boyanın görüntüsünü etkiler. Bunun için fırçanın rulo mekanizması boyanın duvarda sabitlenmesini sağlar. Böylelikle aynı yerden defalarca geçmeye de gerek kalmaz. Fırça sapları genişliklerine bağlı olarak birçok farklı boyuttaki rulolar ile kullanılabilir. 10 cm boya fırçaları detay kısımlarda ve duvarın kenar çizgilerinde kullanılabilir. 

-Küçük boya rulo fırçası (10cm) kadife ve sünger malzeme tiplerinden üretilir. 
-Fırçaların ölçüleri 5 cm, 10 cm ve 15 cm gibi ölçülerine göre farklılık gösterir. 
-10 cm küçük boya fırçaları hem detayların boyanmasında kolaylık sağlar hem de kullanım sonrasında kolaylıkla temizlenir. 
-Rulo fırçalarında boyayı emiş gücü boya yapma süresini de daha kısa tutar. 
-Fırçanın değiştirilebilir rulo başlığı sayesinde tek bir rolu sapı ile birden fazla rulo kullanılabilir.

Küçük Boya Rulo Fırçası (10cm) Fiyatları

Boya ekipmanları set halinde satıldığı gibi ürünler tekli halde adet olarak da satışa sunulur. Boya fırçalarının tekli fiyatları oldukça uygundur. Ürünler set içerisinde daha da uygun fiyata gelir. Bunun yanı sıra küçük boya rulo fırçalar da paket halinde satılır. Paketin içerisinde 3 adet rulo ve bir adet fırça başlığı bulunur. Sünger malzemeden üretilen boya fırçaları, kadife malzemeden üretilen fırçalara göre daha uygun fiyatlıdır. Ürünlerin ölçüleri de fiyat üzerinde belirleyici bir rol oynar. 

Küçük Boya Rulo Fırçası (10cm) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Boya yaparken kullanılan ekipmanlar, boyanın zemin üzerinde dalga yapmaması ve bütünleşmiş bir yapıya sahip olması açısından önem arz eder. Bu nedenle seçilen fırçanın boyutları ve yapısı önemlidir. 5 cm ve 10 cm ölçülerinde fırçalar ilgili kategorinin en küçük boylarıdır. Duvar kenarları, priz çevresi ve kapı kenarları bu fırçalar ile boyanabilir. 10 cm fırçalar boyanın kapatıcılığına bağlı olmak ile birlikte iki seferlik geçişlerde zemini boya ile kaplar. Üstelik rulo fırçaların geçişleri sırasında fazla boyada eşit miktarda yüzeye dağıtılır. Fırça seçimlerini yaparken boyanın yapısına da dikkat etmek gerekir. Birkaç farklı boya bir arada kullanılacaksa set halindeki fırçalar tercih edilebilir. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-RULO004