200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Küçük Boya Rulo Fırçası Yedek İpi 10cm. (10 Adet)
Küçük Boya Rulo Fırçası Yedek İpi 10cm. (10 Adet)
₺19,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Küçük Boya Rulo Fırçası Yedek İpi 10cm. (10 Adet)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Yıpranan ruloların iplerini yenileri ile değiştirebilirsiniz. 10 cm uzunluğa sahip yedek rulo ipi çeşitleri 10’lu paketi ile kullanıcılarını memnun eder. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen rulolar, bütçe dostu fiyatları ile yüzleri güldürür. Damlatmadan boyayı yüzey üzerine uygulayabilceğiniz parmak rulolar ile ince işçilik gerektiren yüzeylerde pratik bir şekilde çalışabilirsiniz.

Stokta yok
₺19,90
Vergi dahil

Küçük Boya Rulo Fırçası Yedek İpi 10cm. (10 Adet)

Rulo fırçalar yüzey üzerinde pürüzsüz bir boya uygulama yapmayı sağlar. Damlatmayan tasarımı ile kullanışlı olan fırçalarla ahşaptan plastiğe farklı her alanı boyayabilirsiniz. Rulo fırçalar tasarımlarına ve kullanılan alanlara göre farklı ölçülerde üretilir. Parmak rulo modellerini kullanarak titiz çalışma gerektiren alanlarda uygulama yapabilirsiniz. Saten ve su bazlı boyalarla kullanabileceğiniz ip rulolarla boyayı yüzey üzerinde eşit olarak dağıtabilirsiniz. Fırça ruloları kullanıma bağlı olarak zamanla yıpranabilir. Verimli bir uygulama için fırçaların dokusunun sağlam olması önemlidir. Yıpranmış yüzeyi bulunan fırçalar, yüzey üzerinde dalgalanma yaratabilir. Boya eşit olarak dağılmadığı için istenen görüntünün elde edilmesi güçleşir. Fırça rulolarını belirli aralıklar yenileyerek boya işlerini kolaylaştırabilirsiniz. Çoklu yedek rulo paketlerini tercih ederek ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz.

Küçük Boya Rulo Fırçası Yedek İpi 10cm. (10 Adet) Çeşitleri

Rulo fırçalar kullanım kolaylığı ve sağladığı faydalar ile sıkça kullanılır. Farklı tip yüzeylerde boya yaparken kullanabileceğiniz bu ürünler, pürüzsüz bir yüzey görünümü sağlar. Saten yüzeye sahip rulolar, boyayı damlatmadan eşit bir şekilde dağıtır. Boyanan alan üzerinde dalgalanmalar oluşmaz. Kullanıma bağlı olarak rulolar yırtılabilir ve eskiyebilir. Bu durumda yedek paketleri satın alarak fırçaları yenileyebilirsiniz. Yedek başlığı fırçaya pratik bir şekilde takabilirsiniz. Parmak rulo modellerinde 10 cm’lik uzunluğa sahip yedek paketleri kullanabilirsiniz. Küçük boya rulo fırçası yedek ipi 10cm. (10 adet) paketi ideal parça sayısı ile uzun süreli kullanım sağlar.

-Paket içinde 10 adet 10 cm’lik ipli rulo bulunur.  
-Damlatmaz özelliğe sahip ürünleri farklı yüzeylerde kullanabilirsiniz.  
-Pratik bir şekilde fırça saplarına takılır.  
-Su bazlı ve saten boyalar için kullanabilirsiniz.  
-Parmak rulolar ile küçük mobilyaları boyayabilirsiniz. 
-Detay gerektiren işlemlerde konforlu bir kullanım deneyimi sunar.
-Ürünler, boyayı yüzey üzerine eşit dağıtarak pürüzsüz bir görünüm oluşturur. 
-Rulolar ile istediğiniz kadar boya katı uygulaması yapabilirsiniz. 
-Paket içinde uzun süre ürünleri saklayabilirsiniz. 
-Kaliteli yedek başlıkları uzun süre yıpranmadan kullanabilirsiniz.

 

Küçük Boya Rulo Fırçası Yedek İpi 10cm. (10 Adet) Fiyatları

Boya işlerinde en sık kullanılan fırça türlerinden biri rulodur. Boyayı eşit dağıtan ve damlatmayan özelliği ile dikkat çeken ürünler, amatör ve profesyonel amaçlı kullanıma uygundur. İç ve dış cephe duvarları, mobilyalar ve metal eşyaları boyamak için ruloları kullanabilirsiniz. Parmak rulo fırçalarla ince işçilik gerektiren ve dekoratif boya uygulamalarını yapabilirsiniz. Aşınan ve yırtılan fırça rulolarının başlıklarını değiştirerek yeniden kullanabilirsiniz. 10 cm’lik ip rulo yedek paketleri 10 adet içeriği ile ekonomik ürünler arasında yer alır. Yedek rulo fiyatları paket içeriklerine göre değişiklik gösterir. Ayrıca, rulo büyüklüğü ve malzemeleri de fiyatlandırmayı etkiler.  10 adet içeriği ile 10 cm’lik yedek rulo paketi uygun fiyatları ile her bütçeye hitap eder. 

 

Küçük Boya Rulo Fırçası Yedek İpi 10cm. (10 Adet) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli? 

Pratik bir kullanım deneyimi sunan rulo fırçalarının iplerinin belirli aralıklarla değiştirebilirsiniz. Kullanıma bağlı olarak fırça ipleri yırtılabilir. Deforme olan fırçalar verimli bir uygulama sunmaz. Yedek rulo ipleri ile yıpranan başlıkları yenileyebilirsiniz. Yedek ip seçimi yaparken fırçanın büyüklüğüne göre tercih yapmanız sizler için faydalı olabilir. Bu sayede yedek ürünler fırça sapları ile kusursuz uyum sağlar. Tek ve çoklu paketlerde satılan yedek rulo fırça ipleri arasında bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Sık sık boya işleri yapıyorsanız fazla sayıda yedek başlık satın alabilirsiniz. Bu sayede her zaman elinizin altında yedek parçalar bulunur. 

 

chat Yorumlar (4)
Değerlendirme
Hry
SPT-RULOYED001