100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Küçük Boya Rulo Fırçası Yedek İpi (10cm)
Küçük Boya Rulo Fırçası Yedek İpi (10cm)
₺2,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Küçük Boya Rulo Fırçası Yedek İpi (10cm)

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Eve yeni bir hava ve renk katmak isteyenlerin ilk başvurduğu yollardan biri evi boyamaktır. Bu sayede hem temizlik hem de ferah bir görünüm sağlanmış olur. Boya yaparken seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta boya rulosudur. Boya ruloları farklı ebat ve çeşitlerdedir. Ayrıca rulonun ipliği deforme olursa yedek rulo ipliği temin edilebilir. Bu da ekonomik avantaj sağlar.

Stokta
₺2,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Küçük Boya Rulo Fırçası Yedek İpi (10cm)

Ev dekorasyonu ve temizliğinin en önemli noktalarından biri duvarlardır. Ev duvarları silinebilir boyalardan dahi olsa zaman zaman boyanması gerekir. İster usta boyacı olsun ister kendi evini boyamak isteyenler olsun, boyayabilmek için bazı eşyalara ihtiyaç vardır. Duvarlar, fırça ve boya ruloları ile yapılır. Boyanın duvarla buluşması ve kolay badana yapmak için en çok tercih edilen ise boya rulolarıdır. Boya ruloları, boyama işlemini kolay ve zahmetsiz olarak gerçekleştirir. Pürüzsüz ve temiz yüzeylerde kolaylıkla uygulanabilen boya rulosu, kullanıcılara saatlerce içinde bir odayı boyama imkanı sunar. Bu sayede hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edilmiş olur.

Küçük Boya Rulo Fırçası Yedek İpi (10cm) Çeşitleri

Boya fırçaları, farklı kullanım alanlarına göre modellenir. Rulolarda bulunan ip kalınlığına ve rulonun ebadına göre çeşitlenen boyama aletleri, kullanıcılarına konforlu boyama imkanı tanır. Küçük boya rulo fırçası yedek i̇pi (10cm) de zamanla eskiyen ruloların yenilenmesinde kullanılır.

 - Boya ruloları, en kolay yapılan boyama imkanı tanır.

- Boya rulo çeşitleri, ruloda bulunan ipin uzunluğuna ve dikim sıklığına göre çeşitlenir.

- Rulolar, sık kullanım ve boya içerisinde unutulduğunda zamanla deforme olabilir. Bu durumda da yeni rulo almak yerine, rulo ipliğinin yenilenmesi yoluna gidilir. Bu sayede tasarruf sağlanır.

- Rulo yedek ipleri, ip uzunluğuna göre çeşitlenir. 10 cm olanları en çok tercih edilenler arasında olsa da 5 cm ve 15 cm olanları da bulunur.

- Yedek iplerin farklı uzunlukta olmasının neden kullanılacak boyanın türüne göre değişir. Yoğunlukları farklı olan boyalar, farklı uzunluktaki rulo ipleri ile boyanır.

- Rulo ipleri farklı renklerde üretilse de kullanım açısından ya da kalite bakımından herhangi bir fark bulunmaz. Görsellik ve kullanıcının beğenisi içindir.

- Rulolar, farklı uzunlukta üretilerek çeşitlilik kazanır. Duvar boyamak için uzun rulolar kullanılırken, pencere kesimleri ve kapı aralıkları daha kısa boya ruloları ile boyanır.

Küçük Boya Rulo Fırçası Yedek İpi (10cm) Fiyatları

Rulolar tasarlanırken kullanıcıların ihtiyaçlarına göre dizayn edilir. Farklı yüzeylerde kullanılmak için üretilen rulolar, uzunlukları ile kolaylık sağlar. Rulo ve rulo iplerinin fiyatlarının farklı olmasının nedeni de modellerinin çeşitli olmasından ortaya çıkar. Rulo iplerinin fiyatlarını etkileyen bir diğer önemli nokta da rulo iplerinin dokunma sıklığıdır. Rulolar, genel olarak silindirik olarak üretilse de zor alanların boyanması için kübik olarak da tasarlanır. Bu sayede çaplı alanların boyanması daha kolay olur. Boyama ruloları tek olarak sunulduğu gibi set olarak da kullanıma sunulur. Set içerisinde gerekli ekipmanlar olsa da zamanla yedek ipe ihtiyaç duyulabilir. Yedek ip daha uygun fiyat ile ek masraftan kaçınmayı sağlar.

Küçük Boya Rulo Fırçası Yedek İpi (10cm) Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Rulo ruloları satın almadan önce hangi amaçla kullanılacağı belirlenirse yanlış tercih yapılmamış olur. Öncelikle hangi yüzeyde ve ne kadar alanın boyanacağı tespit edilir. Boyanacak alanda bulunan pencere ve kapılar dikkate alınır. Daha sonra temin edilecek badana rulosunun damlatıp damlatmayacağı önlenir. Rulolarda seçiminde en önemli nokta boyayı eşit aralıkta dağıtması ve aynı oranda dışarı salmasıdır. Bu sayede duvarın her alanı aynı yoğunlukta boyanır ve farklı tonlarla karşılaşılmamış olur. Boya rulosu ve iplik yedeği temin edilirken dikkat edilmesi gereken noktalar olduğu gibi sonrasında da göz ardı edilmemesi gereken hususlar vardır. Rulo kullanımı sonrası rulonun üzerinde bulunan boya temizlenmelidir. Ruloda bulunan boya kurursa tekrar kullanım zorlaşır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Hry
SPT-RULOYED002