200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Profesyonel Boyacı Rulo Fırça Seti
Profesyonel Boyacı Rulo Fırça Seti
₺32,00 ₺27,20
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Profesyonel Boyacı Rulo Fırça Seti

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Boyacı rulo fırça modelleri kıvrılan ve yumuşak ürünlerdir. Çeşitli boyama işlerinde kullanmak için üretilir ve kolay bir tutuş tasarımına sahiptir. Set halinde satılan bu ürünlerin içinde 3 farklı başlık bulunur ve sapa göre uyumludur. Farklı malzemelerden üretilen rulo tasarım fırçalar profesyonel kullanımdan amatör kullanıma kadar uygunluk gösterir.

Stokta yok
  • -15%
₺32,00
₺27,20 15% kazanın
Vergi dahil

Profesyonel Boyacı Rulo Fırça Seti

Boyama yaparken kullanacağınız fırçalar farklı tasarımlardadır ve farklı işlemlerde kullanılması açısından üretilir. Rulo fırçalar ise genellikle tavan gibi geniş alanlarda boyama yapılması amacı ile kullanılır. Bu rulo tasarım daha hızlı bir şekilde bu işlemi tamamlamanıza yardımcı olur. Sapları metal veya plastikten üretilebilir. Bu fırçalarda önemli olan bir özellik ise boyayı yüksek tutması ve boya kullanımında tasarruf sağlamasıdır. Boyama işlerinde profesyonel olarak kullanılan bu ürünler tekrar tekrar temizlenerek kullanılabilir. Ekonomik ve kullanışlı olan bu boya aparatları hafif olmalıdır ve kullanıcıların elinde ekstra bir ağırlık çıkararak yormamalıdır. Bu ürünler tek tek veya rulo fırça seti olarak da satın alınabilir. Uzun vadeli kullanım sunan bu fırça set ürünleri kaliteli malzemeden üretilir. 


Profesyonel Boyacı Rulo Fırça Seti Modelleri

Profesyonel boyacı rulo fırça seti  farklı boyutlara sahip olan ürünleri bir araya getirir.

  • Süngerden yapılan bu rulo şekline sahip olan ürünlerin çeşitleri arasında kadife, dekor parmak boyut rulo ve nanodan üretilen modeller yer alır. İpek ve kadifeden üretilen bu ürünlerin farklı kullanım alanları vardır.
  • Uzun süre kullanılabilen bu ürünlerin kullanım şekli, temizliği ve saklanma koşulları bu uzun ömürlülüğü etkiler.
  • Kullandıktan sonra ise su ve sabun ile temizleyerek kurutmanız tavsiye edilir.
  • Bu fırçalar dekorasyon, tasarım ve dizayn gibi çeşitli işlemlerde kullanılabilir. Dilerseniz evde kullandığınız eşyası boyayabilir ve yeni bir hale getirebilirsiniz. Çelik ve ahşap üzerinde kullanmaya uygun olduğu gibi duvar üzerinde de uygulanabilir.
  • Uzun ömürlü olan bu ürünlerin yedek başlıkları da satın alınabilir. Bu yedek başlıklar sayesinde kullanılan eski başlıkları ekonomik bir şekilde yenileyerek çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.
  • Büyük ve küçük olarak boyutlarda satışa sunulur.
  • Büyük modellerde 10 cm olan üç farklı rulo başlık sunulur. Küçük modellerde ise bu rulo başlıklar 5 cm’dir.

Profesyonel Boyacı Rulo Fırça Seti FiyatlarıBoyacı rulo fırçaların set halinde sunulmasında 3 farklı başlık bir arada sunulur ve fiyatlar bu başlıkların boyutlarına göre belirlenir. Bunun yanında sette bulunan adetler, sapın yapılma malzemesi, tasarımı, rulonun üretildiği malzemede fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Set halinde gelen rulo boyacı ürünlerde bu rulolar ipek, kadife, sentetik, doğal malzemeler ve bristle gibi sertleşmiş malzemelerden yapılabilir. Bu doğal ve sentetik ürünlerin kullanımı ve tasarımına göre fiyat farkları oluşması normaldir. Yapılan malzemenin kalitesi rulonun boya tutuş seviyesini belirler ve bu durum da boyama performansına yansır. Ekonomik fiyatlar ile boyama yapmak için set halinde sunulan ve değiştirilebilen başlıklı ürünleri seçebilirsiniz. Boyadan tasarruf sağlamak için boya tutuş gücü yüksek olan ürünler tercih edilmelidir.

Profesyonel Boyacı Rulo Fırça Seti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Boyacı rulo fırçaları arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken nokta boyamak istediğiniz alandır. Rulo fırçalar geniş alanlarda kullanmak için büyük boyutlarda üretilir. Evinizde yapmak istediğiniz küçük obje boyamaları için küçük 5 cm rulo başlıklarını seçebilirsiniz. Kullanmak istenilen alana ve boyanmak istenilen malzemeye göre farklı modeller arasından doğru rulo fırçayı seçmeniz gerekir. Sapın tasarımı ve tutuş kolaylık ve ergonomiklik yönünden incelenmelidir. Bu ürünler hafif olmalı ve kolay kavrama sağlamalıdır. Diğer bir özellik de kullanım sonrası kolay temizleme sunmasıdır. Boyayı üzerinden su ve sabun ile kolayca atan bu rolalar tekrar tekrar kullanmak için uygun ve pratik boyama fırçalarıdır. Bu fırça özelliklerine dikkat ederek satın almak istediğiniz rulo fırça modelini seçebilirsiniz.

Profesyonel Boyacı Rulo Fırça Seti

1 Adet 20 cm Rulo Fırça

1 Adet 10 cm Parmak Rulo Fırça

1 Adet Kestirme Fırça (3 Nr.)

1 Adet Ispatula (5 cm.)

1 Adet Naylon Eşya Örtüsü (20 metrekare)

1 Adet Plastik Boya Tavası

chat Yorumlar (10)
Değerlendirme
Hry
SPT-BOYSET001