200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

3 Nr. Kapı Hidroliği (Kapı İtici, Kapatıcı) 40-65 Kg.
3 Nr. Kapı Hidroliği (Kapı İtici, Kapatıcı) 40-65 Kg.
₺79,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

3 Nr. Kapı Hidroliği (Kapı İtici, Kapatıcı) 40-65 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Kapı hidrolik aparatları kapıların hızlı açılmasını ve kapanmasını engelleyen basınçlı hız ayarlayıcılardır. Enerji tasarrufu gibi nedenler ile kullanılan bu ürünler çeşitli ofislerde ve alışveriş merkezlerinde kullanılabilir. Kullanılan kapıların uyumlu olması açısından kapıların ağırlıkları ve ölçülerine dikkat edilmelidir. Sağlam metalden üretilen bu ürünlerin montajı da bir o kadar kolaydır.

Stokta yok
₺79,90
Vergi dahil

3 Nr. Kapı Hidroliği (Kapı İtici, Kapatıcı) 40-65 Kg.

Kapı hidrolikleri kapılara yerleştirilen aparatlardır. Ürünlerin yer alma kategorisi ise kapı ve mobilya parçaları altındadır. Bu aparatların kullanım amaçları ise kapıların daha kolay açılması ve kapanmasıdır. Bu açılma ve kapanma hızını ayarlama imkanı sunan hidrolikler belirli bir hızda çalıştırılabilir. Çalışma mekanizması içinde ise hidrolik yağlar bulunması nedeni ile bu isim verilir. Bu aparatlar kapılar üzerinde hem modern bir görünüm sunar hem de kullanım açısından pratik bir yapıdadır. Farklı boyutlarda, renklerde ve çalışma mekanizmalarında piyasada bulunur. 3 nr. kapı hidroliği (kapı itici, kapatıcı) 40-65 kg. modelleri ise kış günlerinde içeri giren soğuk havanın engellenmesi için 40 kg dan 65 kg ya kadar kullanma imkanındadır. Kapılarda kapanma ve açılma gibi fonksiyonel özellikler sunar.

3 Nr. Kapı Hidroliği (Kapı İtici, Kapatıcı) 40-65 Kg. Modelleri

Bu ürünlerin modelleri genellikle çelik renklerindedir. İthal olan modeller piyasada ağırlıklı olarak bulunur.

  • Bu ürünlerin montajı ise son derece hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir. Ürünler bağlantı parçaları ile beraber bir set halinde gönderilir ve bunları kapınızın üzerine takabilirsiniz. Üst ve yan kısımlardan da monte edilme imkanı sunulur.

  • 3 numara olan bu modellerin kullanıldığı kapı kg değerleri belirlidir. Açma ve kapanma hızı belirlenebilir.

  • Kapının her zaman açık kalmasını istiyorsanız da bu aparatları sabitleyebilir ve her zaman açık kalmasını sağlayabilirsiniz.

  • Paslanmaz çelikten yapılan kapı hidrolikleri darbelere karşı sağlamdır ve uzun ömürlü kullanım imkanları sunarlar.

  • Demir ve çelik kapılarda kullanım için uygun olan aparatlardır.

  • Bu ürünlerin kapama güç seviyeleri de numaralar ile belirlenir. Bu modelde bu seviye ise 3’tür. 

  • 1200 x 2400 kapı ölçülerine monte edilmek için tasarlanan ürünlerdir.

3 Nr. Kapı Hidroliği (Kapı İtici, Kapatıcı) 40-65 Kg. Fiyatları

Hidrolik fiyatları genellikle kapanma güç seviyesi, kapı kg değerleri ve üretici firmaya göre belirlenir. Bunun yanında kapı hidrolik modellerinin yapılma malzemesi de fiyatların belirlenmesinde etkin rol oynar. Bu seviye ve değerler hidroliklerin çekme ve kapatma kapasitesini belirlediği gibi performansında da bir etki yapar. Markadan markaya bulunan farklar da aparatların kalitesini değiştirebilir. 40 ve 65 kg olan çelik ve demir kapılarda kullanmak için uygun ürünler 3 numaradır. Bu numaraya göre belirlenen kapı aparatlarında kapıların ölçüleri de takılma uygunluğunu belirler. Fiyatları değiştiren bu etkenleri inceleyerek almak istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Değişen malzeme ve boyutlar da belirleyici bir unsur olarak ürünlerin özelliklerine ve satış fiyatlarına yansır. Daha doğru kararlar vermek için kapı hidrolik modellerinin özelliklerini inceleyebilirsiniz.

3 Nr. Kapı Hidroliği (Kapı İtici, Kapatıcı) 40-65 Kg. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kapı hidrolik modellerinin özellikleri arasında çalışma fonksiyonları, içinde yer alan mekanizması, boyutu, kg bazında çekme ve itme kuvveti ve uyumlu olduğu kapı ölçüleri yer alır. 200 x 2400 kapı ölçülerine uygun olan 3 numara hidrolik modelleri daha büyük ve daha küçük kapılarda kullanmak için uygun değildir. Kapının metal malzemesi de kg açısından ağırlık belirlerken önemlidir. Yaz aylarında oda içinde kullanılan klima veya kış aylarında kullanılan peteklerden gelen sıcaklığı oda içerisinde tutma özelliği ise enerji tasarrufu sağlar. Elle ayarlanan modellerden otomatik modellere kadar günümüzde geniş bir ürün seçeceği bulunur. İçinde basınç bulunan haznesi sayesinde bu hızın belirlenmesi sağlanır. Bu özelliklere dikkat ederek kapınızın ölçüleri ile uyumlu olan bir aparat seçebilirsiniz.

chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
Hry
SPT-HIDR001