200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Hırdavat

İhtiyaç duyduğunuz hırdavat ürünlerini Sepetfy üzerinden ulaşabilir ve evinizde ihitiyaç duyduğunuz hırdavat ürünlerini hemen satın alabilirsiniz!

239 adet ürün var.

Toplam 239 üründen 1-18 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Çelik Keser (Gürgen Saplı)

Çelik Keser (Gürgen Saplı)

Fiyat ₺24,90
Dikkat Kırılır Fragile...

Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 45mm. x...

Fiyat ₺9,90
30 cm. Yaylı Ferforje Sürgü

30 cm. Yaylı Ferforje Sürgü

Fiyat ₺14,90
12mm Elmas Matkap Ucu

12mm Elmas Matkap Ucu

Fiyat ₺5,90
Ayarlı Baret (CE Belgeli) -...

Ayarlı Baret (CE Belgeli) - Sarı

Fiyat ₺19,90
3 Nr. Kapı Hidroliği (Kapı...

3 Nr. Kapı Hidroliği (Kapı İtici, Kapatıcı) 40-65 Kg.

Fiyat ₺79,90
Egesan 115x1 Inox (İnce)...

Egesan 115x1 Inox (İnce) Kesici

Fiyat ₺3,90
Esnek Mutfak Evye Bataryası...

Esnek Mutfak Evye Bataryası Başlığı (Spiral)

Normal fiyat ₺34,90 -10% Fiyat ₺31,41
  • -10%
30mm Mil Menteşe

30mm Mil Menteşe

Fiyat ₺12,90
Sibax LS24 Akrilik Beyaz...

Sibax LS24 Akrilik Beyaz Mastik 450 Gr.

Fiyat ₺6,70
Kapı Emniyet Aparatı Takım...

Kapı Emniyet Aparatı Takım (Asma Kilit Dahil)

Normal fiyat ₺199,90 -20% Fiyat ₺159,92
  • -20%
380 Parça Vida, Dubel,...

380 Parça Vida, Dubel, Çivi, Piton Seti Organizer

Normal fiyat ₺39,90 -10% Fiyat ₺35,91
  • -10%
Karabina 6mm.

Karabina 6mm.

Fiyat ₺2,90
100 Gr. Ağaç Saplı Çekiç

100 Gr. Ağaç Saplı Çekiç

Fiyat ₺14,90
Dikkat Kırılır Fragile...

Dikkat Kırılır Fragile Ambalaj Koli Paket Bant 100mt. x 6...

Fiyat ₺49,90
25 cm. Yaylı Ferforje Sürgü

25 cm. Yaylı Ferforje Sürgü

Fiyat ₺17,90
5,0x70 Sunta Vidası (100 Adet)

5,0x70 Sunta Vidası (100 Adet)

Fiyat ₺16,90
10mm Elmas Matkap Ucu

10mm Elmas Matkap Ucu

Fiyat ₺4,90

Hırdavat Ürünleri

Hırdavat ürünleri insanların günlük tamiratlarını kolaylaştırmak için tasarlanan ürünlerdir. Hırdavat ürünleri konusunda yardımcı ürünlerin her birinin belirli bir kullanım alanı bulunur. Bu ürünlerin yardımı ile evde, iş yerlerinde ve oto tamirinde yapılması gereken tadilat ve tamirat işleri yapılır. Hırdavat konusunda oldukça farklı hırdavat türleri ortaya çıkar. Hırdavat seçenekleri, bu ürünlerin kullanım alanlarının bolluğu sebebiyle fazladır. Tamirat ve tadilat işlerinin kolaylaşmasında hırdavat ürünlerinin çeşitliliği ve pratik kullanımı önemli rol oynar. Hırdavat ürünleri evlerde sayı olarak az iken, büyük işletmelerde daha fazla ve çeşitlidir. Hırdavat ürünleri bazı kullanımlarda işte uzmanlaşmış olmayı gerektirir. Ancak çoğu alet herkes tarafından kullanılabilir. Evlerde kullanılan, ihtiyaç duyulan malzemeler göz önüne alındığında en küçük olan ve önemsiz görünen çivilerden başlayarak birçok alet bulunur. Hırdavat ürünleri kolay zor fark etmeksizin bir çok işte yardımcı olur. Tesisatınız eskidiyse ve değiştirilmesi gerekiyorsa bu işlem için kullanılan çiviler ve vidalar kadar kullanılan birçok malzemeler bulunur ve farklı kalite sınıfları ile üretilir.

Hırdavat Seçenekleri

Günlük hayatta tamir işlerinde kullanılan birçok sektörde kullanım alanı bulunan hırdavat ürünleri seçenek olarak oldukça fazladır. Mobilyalarınızı birbirine nizami ve sağlam bir biçimde bağlayacak ve oturtacak olan bu parçalara sahip olduğunuz takdirde neredeyse her mobilya parçasını monte etmeniz mümkündür. Hırdavat kelimesi sözlük anlamı olarak tel, çivi, vida, kilit, menteşe, gibi ürün seçeneklerinin genel adıdır. Vida çeşitleri dendiği zaman montaj işleminize bağlı olarak pek çok farklı vida türü bulunur. Monte edeceğiniz eşyaya veya mobilya parçasına göre değişkenlik gösteren vida seçeneklerini seçerken bahsi geçen parçaya en uygun vidayı seçmek montajın sorunsuz olması için çok önemlidir. Doğru vidayı kullanmadığınız takdirde montajınız ters gidebilir, mobilyanız doğru bir şekilde birleşmeyebilir ve evinizde her an dağılma tehlikesi arz eden bir parça ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tip sorunların önüne geçmek için en doğru vida seçimi kullanım kolaylığı sağlar. Başta sunta vidası, matkap uçlu vida, trapez vida, panel vidası ve kabin vidası olmak üzere her işleme uygun bir vida çeşidi ile karşılaşmanız mümkün olur. Tıpkı vidalar gibi çiviler de en basitten en zorlu işleme kadar her türlü montaj işleminde kullanılır. Çoğunlukla başlı ve sivri uçlu olan çivi türleri ile ilgili montaj işlemine göre farklılık ve  seçenekler gösterir. Her ne kadar günlük hayatta çivileri daha çok duvara bir tablo, askı, saat ve benzer ürünleri çakmak için kullansak da çivilerin kullanım alanı farklı ortamlar ve işlevler ile karşınıza çıkar. Çoğu ağaçtan  veya maden malzemesinden üretilen çivi türleri oldukça dayanıklı ve sağlam yapı malzemeleridir. Çiviler maşalı çivi, ağaç çivi, kabaralı çivi, duvar çivisi, nal çivisi, bakır çivisi ve cam çivisi olmak üzere kullanım alanları ve işlevlerine göre seçenekleri mevcut bulunur. En sık kullanılan çivi türü ise tornavida eşliğinde kullanılan vidalı çivi olarak karşınıza çıkar. Bu tür çivileri örnek vermek gerekirse perdeleri asmak için kullanılan kornişleri monte etme işlemini yapmak için kullanabilirsiniz. Daha pek çok ev işinizi kolaylıkla yapabilmek için hırdavat ürünleri size yardımcı olur.

Hırdavat Fiyatları 

Hayatın her alanında, en basit işlerde dahi bazı araç ve gereçlere ihtiyaç duyulur. Bireyler kendi işlerini kendileri yapmak veya işin ehli bir insana yaptırmak isteyebilir. İşi yapan her kim olursa olsun her iş belirli malzemeler yardımıyla yapılır. Çok geniş bir ürün yelpazesi bulunan hırdavat ürünleri kişilere birçok konuda yardımcı olur. Özellikle küçük ev işlerinde kullanılan ürünlerin neredeyse tamamı hırdavat kategorisine girer. İster dolap, ister mutfak dolabı ister oturma grubu olsun, evinizde herhangi bir mobilya parçasını kurmayı planlıyorsanız ihtiyacınız olacak en önemli ürünler arasında başta vida, çivi ve somun gibi hırdavat ürünleri kullanılır. Vida fiyatları boyut ve kalitesi ve ürün türüne göre değişkenlik gösterir. Ayrıca ürün modeli de bu noktada oldukça önemlidir. Bütçenize uygun ürünler seçerken kalite olarak da yüksek kaliteli ürünleri seçmeniz konusunda dikkat etmeniz gerekir. Birçok model ve ebat seçeneği bulunan bu ürünler paket halinde de satılabilir. Paket ürünlerin fiyatı genellikle daha yüksek olsa da tekli alıma göre avantajlı olabilir. Siz de kendi zevkinize göre evinizi dizayn etmek için gerekli olan hırdavat ürünlerini kolaylıkla seçebilirsiniz.

Hırdavat Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?


Hırdavat malzemeleri seçerken kaliteli ürünlerin alınmasına özen gösterilmelidir. Böylece bu ürünlerin kullanımı sırasında yaşanabilecek bir kazanın önüne geçilmiş olur. Hırdavat ürünleri kategorisinde yer alan malzemeler TSE, DIN, BS, ISO gibi farklı standart ve normlara uygun olarak sizlere sunulur. Ürün çeşitliliği sayesinde isteğinize en uygun ürünü bulup evinizde kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Hırdavat malzemeleri o kadar çok çeşit barındırır ki her ihtiyaca yönelik araç ve gereci bulmak mümkün olur. Tamirat işlerini yaparken öncelikle ihtiyacınızı belirlemeniz gerekir. Doğru hırdavat ürününü belirledikten sonra gerekli olan ürün tipini belirleyebilirsiniz. Vida ve çivi gibi ürünler farklı boyutlara ve tiplere sahiptir. Tüm bu detaylardan sonra ise gerekli olan miktara karar verebilirsiniz. Oluşabilecek olumsuz durumlar için gerekli üründen fazla alarak yedek olarak yanınızda bulundurabilirsiniz. Siz de sayfamızdan hırdavat çeşitlerini inceleyebilir, kolaylıkla seçebilirsiniz.