200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Hortum & Toplama

Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺1,00 - ₺950,00

Bahçeniz için gerekli olan hortum ve hortum aparatlarına Sepetfy ile göz atın. Dilediğiniz hortum ve aparat çeşidini hemen satın alın!

24 adet ürün var.

Toplam 24 üründen 1-18 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Sayım Hortum Sarma Toplama...

Sayım Hortum Sarma Toplama Makarası

Fiyat ₺169,90
1/2'' Lüx Hortum...

1/2'' Lüx Hortum Birleştirme Eki Plastik

Fiyat ₺3,40
3/4'' Lüx Hortum...

3/4'' Lüx Hortum Birleştirme Eki Plastik

Fiyat ₺7,40
1/2 Hortum Birleştirme Eki...

1/2 Hortum Birleştirme Eki Plastik

Fiyat ₺1,00
5/8 Hortum Birleştirme Eki...

5/8 Hortum Birleştirme Eki Plastik

Fiyat ₺1,10
3/4 Hortum Birleştirme Eki...

3/4 Hortum Birleştirme Eki Plastik

Fiyat ₺1,20
1'' Hortum Birleştirme Eki...

1'' Hortum Birleştirme Eki Plastik

Fiyat ₺2,00
1 1/4 Hortum Birleştirme...

1 1/4 Hortum Birleştirme Eki Plastik

Fiyat ₺3,40
1 1/2 Hortum Birleştirme...

1 1/2 Hortum Birleştirme Eki Plastik

Fiyat ₺4,00
5/8 Örgülü Bahçe Hortum 100mt.

5/8 Örgülü Bahçe Hortum 100mt.

Fiyat ₺649,90
3/4 Örgülü Bahçe Hortum 100mt.

3/4 Örgülü Bahçe Hortum 100mt.

Fiyat ₺789,90
5/8 PVC Silikonlu Bahçe...

5/8 PVC Silikonlu Bahçe Hortum 100mt.

Fiyat ₺764,90
3/4 PVC Silikonlu Bahçe...

3/4 PVC Silikonlu Bahçe Hortum 100mt.

Fiyat ₺949,90

1/2 Apex İpli Silikonlu Bahçe Hortum Kırılmaz 25 Metre

Fiyat ₺186,90

1/2 Apex İpli Silikonlu Bahçe Hortum Kırılmaz 50 Metre

Fiyat ₺359,90

1/2 Apex İpli Silikonlu Bahçe Hortum Kırılmaz 100 Metre

Fiyat ₺714,90
1/2" Premium Bahçe Sulama...

1/2" Premium Bahçe Sulama Araba Yıkama Hortum Seti

Fiyat ₺119,90
28x48mm Hortum Kelepçesi

28x48mm Hortum Kelepçesi

Fiyat ₺2,90

Hortum ve Toplama

Hortum, günlük hayatta pek çok alanda kullanıcının yardımına yetişen gereçlerden biridir. Sulama işlemlerinde, büyük ya da küçük tarım alanlarında, bağlarda, bahçelerde, oto yıkama noktalarında büyük kolaylık sağlar. Aynı şekilde hobi bahçelerinde, peyzaj bakımlarında olmazsa olmaz ürünlerden biri hortumlardır. Uzun ya da kısa mesafede musluk ile sulanması gereken konum arasında bağlantı kuran hortumlar su akışını sağlayarak taşıma derdi olmadan pratik ve hızlı biçimde sulamayı gerçekleştirir. Böylece kullanıcı hortum yardımıyla zamandan tasarruf ettiği gibi hızlı ve güvenilir biçimde suyun taşınmasını sağlar. Hortumlar evlerden bahçelere ya da evin içerisinde yapılan günlük işlerde de suyun taşınmasını kolaylaştırır. Balkon yıkamada, halı temizlemede kullanıcıların işini kolaylaştırır ve daha pratik bir temizlik imkanı sağlar. Hortumlar kullanılacak olan alana göre ve kullanım şekline göre farklı uzunlukta ve yapılarda üretilir. Kullanıcının ihtiyacını karşılayacak şekilde hangi kategoride olması gerekiyorsa kullanıcı o hortumu ve uzunluğunu göz önünde bulundurur. Sulamada, ticari amaçla kullanılan alanlarda, tarım alanlarında kullanılan hortumlar farklı şekiller ve yapılarda bulunur.

Hortum Ve Toplama Modelleri 

Hortumlar günlük hayatı kolaylaştıran ve suyun akışını en hızlı, güvenilir biçimde taşıyan gereçlerden biridir. Kullanıcı dilerse bahçesinde, dilerse farklı ticari amaçlarını gerçekleştirirken hortumun sağlamış olduğu kolaylıktan yararlanır. Hortumlar kullanım amacına ve kullanım alanlarına göre farklı yapılarda ve uzunluklarda üretilir. 2.5 m, 5 m, 7 m, 15 m, 20 m, 30 m uzunluklarında üretilen hortumlar, kullanılacak olan alanın büyüklüğüne göre farklı uzunluklarda üretilir. Sulama yapılan hortumlar daha farklı yapılarda üretilir. Daha yassı bir modelde kullanıcının hizmetine sunulan hortumlar sulamada kolaylık sağlar. Aynı zamanda hortumların silikonlu yapıları ve özellikleri en çok tercih edilen modellerden biridir. Silikonlu hortumlar oldukça hafiftir ve taşımada kolaylık sağlar. Silikonlu yapısı sayesinde daha esnektir. Dayanıklıdır ve ezilmelere, yıpranmalara karşı sağlamdır. Uzun ömürlü olması nedeniyle daha çok tercih edilen modeller arasında yerini alır. Aynı zamanda makaralı hortumlar da çokça tercih edilen hortumlar arasında yerini alır. Makara sistemi ile birlikte kolaylıkla duvara asılabilen hortum, makaraya sarılarak toplu biçimde muhafaza edilebilir. Bahçe sulamalarında mesafe yakın ise daha az kısmı makaradan çıkarılarak diğer kısmın makara içerisinde kalması sağlanır. Daha düzenli ve sistemli bir kullanım imkanı sunan makaralı hortum modeli ile kullanıcılar pratik ve hızlı biçimde hortum kullanma imkanı elde ederler. Hortum sarma makarasının bir diğer özelliği de depolamadan tasarruf sağlamasıdır. İstenilen yere kolayca asılabilir. Oto yıkama merkezlerinde de kullanılan hortumlarda farklı özellikler bulunur. Suyun daha tazyikli akmasını sağlamak amacıyla daha büyük yapıda üretilir. İç hacmi büyüdükçe suyun akışı ile birlikte çoğaldığı görülür. Kullanıcılar kullanım alanına ve iş yüküne göre uzunlukta ve yapıda hortumlar tercih eder. Spiralli hortum modelleri ise kullanıcıların sıkça tercih ettiği ve memnun kaldığı bir diğer modeller arasında yerini alır. Spiralleri sayesinde büzülür ve kolaylıkla şekil alır. Esnek yapıya sahip olması ve büzülmeleri sayesinde depolama alanından da tasarruf edilir. İlaçlamada kullanılan hortumlar ve bahçe sulama hortumları farklı aparatlar ile de kullanım rahatlığı sağlarlar. 

Hortum Ve Toplama Fiyatları

Hortum fiyatları hortumu belirleyen özellikler göz önünde bulundurularak belirlenir. Hortumların uzunlukları, iç çap ölçüleri, yassı ya da yuvarlak biçimde mevcut olmaları fiyatların en büyük belirleyicisidir. Temin etmek isteyen kullanıcılar özellikle uzunluğu ve hortum yanında sunulabilen aparat fırsatlarını göz önünde bulundurabilirler. Farklı sitelerde ve internet satış sayfalarında bulunan ürün, kullanıcılar için birçok fiyat aralığında bulunabilir. Fırsat ürünler, indirim ve kampanyalar takip edilerek istenilen fiyat aralığına yakın hortumlar kolaylıkla tespit edilebilir. Hortumların depolama alanından tasarruf etmelerini sağlayan makara gibi aparatların da ürün ile birlikte kullanıcıya sunulması fiyat aralığını değiştirebilir. Hortumların silikon ya da sert yapıda olması, yıpranmalara karşı dayanıklılığı için buna benzer malzemelerden üretilmiş olması fiyat aralığını belirler. Kullanıcıların hayatını kolaylaştıran aparatlar da göz önünde bulundurulursa fiyat aralığının geniş yelpazede bulunması daha kolay anlaşılabilir. Hortumun daha kolay kullanılması için hortum kelepçesi de bulunuyorsa fiyatlar artış gösterebilir.

Hortum Ve Toplama Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Hortum temininde dikkat edilmesi gereken birkaç önemli husus vardır. Öncelikle kullanacağınız alanın büyüklüğünü göz önünde bulundurarak uzunluğunu belirleyebilirsiniz. Farklı uzunlukta bulunan hortumlar bahçe için kullanılacak ise gerekli olan uzunluktan bir iki metre daha uzun alınabilir. Böylece olası hata payının ve yetmezliğin önüne geçilmiş olur. Hortum makarası da kullanıcılar için son derece önemli işlev görür. En önemlisi hortumun sabit bir biimde bir alandan durmasını sağlar. Hortum bahçe için kullanılacaksa  hortumun uzun ömürlü olmasını sağlayacak malzemelerden üretilmesi son derece önemlidir. Daha az yıpranan ve esnek yapıda olan malzemeler ile uzun ömürlü bir kullanım sağlanabilir. Hem yumuşak hem sert yapıda mevcut olan hortumlar kullanım alanına göre doğru seçilmelidir. Bahçe sulamalarında sert yapıda olan hortumlar tercih edilebilir. Sulamada akış ve tazyik göz önünde bulundurularak hortumun iç çapı araştırılarak ürünlere zarar vermeyecek boyutlardaki hortumlar tercih edilebilir. Böylece doğru ve verimli sulama gerçekleşmiş olur. Farklı amaçlarla kullanılan hortumlarda yine uzunluk ve hortum yapısı büyük önem taşır.