100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Sayım Hortum Sarma Toplama Makarası
Sayım Hortum Sarma Toplama Makarası
₺169,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Sayım Hortum Sarma Toplama Makarası

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Sayım hortum sarma toplama makarası, bahçecilik ve tarım alanlarında sık sık kullanılan bir üründür. Sulama işleminde kullanılan hortumu kendi çevresinde sararak küçük bir alanda toplar. Bu sayede tekrar kullanılmak üzere daha güvenli koşullarda saklanır. Hortumun karışması, ayak altında kalması, kırılması ve zarar görmesi gibi ihtimaller minimuma indirilir. Üretiminde kullanılan kaliteli plastik sayesinde dayanıklı bir üründür.

Stokta
₺169,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Sayım Hortum Sarma Toplama Makarası

Son yıllarda tarım ve bahçeciliğin önemi zaman geçtikçe artmaya devam eder. Hem daha profesyonel olarak işletmeler tarafından hem de insanlar tarafından bireysel olarak bu alanlara yönelim görülür. Sebze, meyve ve ağaçların yetiştirilme sürecinde dikkat edilmesi gereken birçok farklı konu bulunur. Hassas dengeleri olan bitkilerden maksimum verimi ve mahsul almak için birçok farklı da ekipman bulunur. Tarım ve bahçecilikte en başta gelen konulardan bir tanesi ise bitkileri sulama işlemidir. Birçok farklı yöntemin yanında hortum ile de yapılabilen bu süreç için farklı aparatlar bulunur. Hortum sarma toplama makarası, bu süreci kolaylaştıran aparatlardan bir tanesidir.

Sayım Hortum Sarma Toplama Makarası Modelleri

Hortum sarma toplama makaraların, kullanıcıların ve bitkilerin ihtiyaçlarına göre farklı modelleri ve bu modellerin de farklı özellikleri bulunur. Öncelikle hangi meyve, sebze ve ağacın yetiştirildiği bilgisi modeli etkileyebilir. Bunun dışında tarım ya da bahçecilik yapılan alanın boyutu da önemli bir etmendir. Sayım hortum sarma toplama makarası modelleri bahçecilik ve tarım ile ilgilenen tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap eden özelliklere sahiptir.

 • Sayım hortum sarma toplama makarası kaliteli plastikten üretilir.

 • Bu özelliği sayesinde uzun süreli kullanımlarda hem hortuma zarar vermez hem de kendisi dayanıklıdır.

 • Sayım hortum sarma toplama makaralarının toplama metresi kapasiteleri değişiklik gösterebilir.

 • 50 metreye kadar hortum sarıp toplayan makara modelleri bulunur.

 • Sayım hortum sarma toplama makarası, özellikle uzun olan hortumların yerde dolanıp birbirine karışmasını engeller.

 • Makara hortumu küçük bir alanda topladığı için özellikle küçük bahçelerde alandan tasarruf edilir.

 • Sayım hortum sarma toplama makarası, hortumu düzgün bir biçimde toplayarak hortumdaki olası kırılmaları ve bundan kaynaklanabilecek su sıkışmalarını engeller.

 • Sayım hortum sarma toplama makarası, mavi rengi ve estetik görüntüsü ile bahçesinin hoş görünmesini isteyen kullanıcılar için de oldukça ideal bir seçenektir.

 • Sayım hortum sarma toplama makarası kullanıcı dostu olduğu için kolaylıkla monte ve demonte edilebilir.

 • Sayım hortum sarma toplama makarası, mavi rengi ve estetik görüntüsü ile bahçesinin hoş görünmesini isteyen kullanıcılar için de oldukça ideal bir seçenektir.

 • Sayım hortum sarma toplama makarası kullanıcı dostu olduğu için kolaylıkla monte ve demonte edilebilir.

Sayım Hortum Sarma Toplama Makarası Fiyatları

Sayım hortum toplama makarası modellerinin fiyatları, kullanıcıların ihtiyacı olan hortumun belirli özelliklerine göre değişiklikler gösterebilir. Öncelikli olarak hortum sarma toplama makarasının kaç metre hortum toplama kapasitesine sahip olduğu, fiyatları etkileyen detaylardan bir tanesidir. Bu durum, sulanması gereken alanın küçük bir bahçe ya da daha büyük bir tarla olmasına göre değişiklik gösterebilir. Ürünün üretiminde kullanılan materyal de fiyatları dolaylı yoldan etkileyebilir. Daha kolay kullanım ve esneklik bu noktada oldukça önemlidir. Ayrıca dayanıklılık da fiyatı etkileyen faktörler arasında yer alır. Sarma toplama makarasının dış görünüşü bile bu aşamadaki etmenlerdir. Özel tasarımlara sahip modeller farklı şekilde fiyatlandırılır.

Sayım Hortum Sarma Toplama Makarası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bahçenizde, tarlanızda ya da seranızda yetiştirdiğiniz sebze ve meyvelerden maksimum verimi almak için bir hortum sarma toplama makarası almak oldukça önemli bir adımdır. Toplama makarası, tarım ve bahçecilik sürecinde sarf ettiğiniz fiziksel eforu ve insan gücünü doğrudan azaltır. Bunun yanında bahçecilik kullandığınız alana daha derli toplu bir görünüm verir. Bu ürünü satın alırken dikkat edilmesi gereken birçok farklı detay bulunur. Öncelikli olarak hortum sarma toplama makarasının metre kapasitesini değerlendirmek gerekir. Farklı alanların ve kullanıcıların bu konuda farklı ihtiyaçları olması oldukça doğal bir durumdur. Sonrasında ürünün materyali ve dış görünüşü gibi farklı detayları gözden geçirerek son kararınızı verebilirsiniz.chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
Sayım
SPT-SYMSRM01