100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori İç Cephe Pro Astar Boya 20 Kg.
Fawori İç Cephe Pro Astar Boya 20 Kg.
₺189,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori İç Cephe Pro Astar Boya 20 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Boya yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli aşamalardan biri de zeminin boyaya hazırlanmasıdır. Bunun için astarlama işlemi yapılır. Fawori iç cephe astar boya zeminin yapılacak işleme hazırlanması için tüm özellikleri içerisinde barındırır. Astar boyanın yapısı ve zemin ile uyum halinde olması üzerine yapılan boya için de başarılı bir ön hazırlık olur. 

Stokta
₺189,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Fawori İç Cephe Pro Astar Boya 20 Kg.

Bir mekanın boyanması için kaliteli bir boya ve ekipmanlar gerekir. Fawori kullanıcıların memnuniyetine yönelik ürettiği boyaları ile mekanların ferah gözükmesine yardımcı olur. Fawori boyalarının kullanıcılar tarafından beğenilmesinin sebepleri arasında boyaların renk kalitesi ve kalıcılığı yer alır. Bunun yanı sıra boyaların silinebilir özelliğe sebep olması da kullanıcılar tarafından beğenilir. Markanın boya skalasının içerisinde ana ve ara renklerin yanı sıra farklı dokulara sahip boyalar da bulunur. İç cephe ve dış cephe olarak iki farklı çeşitte üretilen boyaların bu çeşitlerine göre özellikleri de değişir. Dış cephe boyaları soğuk ve yağışlı havalara uygun olarak üretilir. İç cephe boyalarında daha çok mekanın bütünlüğüne uyan renkler tercih edilir. Boyama işlemine başlamadan önce zemine uygulanacak astar boyası boyanın kalıcılığını ve zemin ile temasını artırır. Fawori iç cephe astar boyalar duvardaki boyanın canlılığını da artırır. Zeminin uygun şartlara getirilebilmesi için öncelikle zımparalanması gerekir. Sonrasında astarlama işlemi yapılabilir.

 

Fawori İç Cephe Pro Astar Boya 20 Kg. Çeşitleri

Fawori iç cephe astar boyaları farklı duvar tiplerine uygulanabilir. Ürünün uygulanabilmesi için duvarın astar atılabilecek hale gelmiş olması gerekir. Astar boyanın kalıcılığını da artırır. Daha temiz bir görüntü için kullanıcılar astar boyayı tercih ederler. Astar boyaların firma tarafından önerildiği gibi inceltilerek kullanılması gerekir. Bunun için ürünlerin açıklama kısımlarında inceltme ölçüleri detaylı olarak yer alır. 

-Fawori iç cephe astar boyası uygulanacağı duvarın yüzeyine tek kat olarak uygulanabilir.
-Ürünün hızlı kuruma özelliği boya için ayrılan süreden de tasarruf ettirir. 
-Fawori iç cephe Pro astar boya 20 kg. beton, sıvalı yüzeyler ve mdf gibi yüzeylere uygulanabilir. 
-Fawori astar boya markanın diğer boyaları ile birlikte kullanıldığında daha yüksek verim alınabilir. 
-Ürün rulo fırçalar ile uygulanabildiği gibi püskürtme yöntemi kullanılarak da uygulanabilir. 
-Boyanın uygulandığı zeminin ısısının 5 derece ile 30 derece arasında olması gerekir. Bu dereceler boyanın zemine nüfus etmesi açısından önemlidir. 

Fawori İç Cephe Pro Astar Boya 20 Kg. Fiyatları

Fawori iç cephe astar boyasının hızlı kuruması da boya işleminde harcanan sürenin kısalmasını sağlar. Ürünlerin bu gibi hızlı koruyabilme, kapatıcılık özellikleri fiyatına da yansır. Fawori Pro astar iç cephe boya uygun fiyatlı bir üründür. Herkesin alabileceği bir fiyat aralığında satışa sunulan bu ürün inceltilerek kullanıldığı için de kullanıcılara tasarruf sağlar. Mekanın büyüklüğüne göre harcanacak ürünün miktarında değişim görülebilir. Boya işleminden önce astar uygulanması boyanın ömrünü de artırır. Böylelikle bu kullanıcılar için bir tasarruf yöntemi olabilir. Ürünün birçok farklı zemine uygulanabilir olması da fiyatı bakımından tasarruf sağlar. Fiyat ve performansı açısından Fawori iç cephe astar boya ön plana çıkar.

Fawori İç Cephe Pro Astar Boya 20 Kg. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Fawori iç cephe boyaları astar ve duvar boyaları olarak iki türde üretilir. Astar boya sonraki işlemin kalitesini artırdığı için işin profesyonelleri tarafından boya işleminin ilk adımı olarak tercih edilir. Fawori Pro astar boyası satın alırken öncelikle ürünlerin kullanıldığı zeminlere dikkat etmek gerekir. Zeminin satın almaya karar vermeden önce belirlenmesi ürünün çeşitleri arasında tercih yapmayı da daha kolay hale getirir. Dolayısıyla bu durum ürüne karşı memnuniyeti de artırır. Astar boyalarının uygun saklama koşullarında muhafaza edilmesi gerekir. Kullanıcıların boyanın özelliğini koruyabilmesi için buna da dikkat etmesi gerekir. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWOR015