200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori İç Cephe Pro Astar Boya 3,5 Kg.
Fawori İç Cephe Pro Astar Boya 3,5 Kg.
₺35,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori İç Cephe Pro Astar Boya 3,5 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

İç cephe astar boyaları yüzeye boyaya hazırlayan bir üründür. Aynı zamanda duvar üzerinde pürüzleri ve emiciliği azaltır. Bu sayede astar boyasının üzerine uygulanan boyanın daha az miktarda kullanılması sağlar. Kolay temizlenebilir ve kir tutmayan özellikleri sayesinde birçok kullanıcının en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Kullanılacak alanın büyüklüğüne göre birçok miktarda bulunur. 

Stokta yok
₺35,90
Vergi dahil

Fawori İç Cephe Pro Astar Boya 3,5 Kg.

İç cephe astar boyası, farklı yüzeylerde ve duvarlarda bulunan pürüzleri gidermeye yardımcı olur. Aynı zamanda yalıtım etkisi de gösterir. Birçok farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların seçimlerini kolaylaştırır. Bu boyalar, mat, yarı mat ve parlak olarak ana kategorilere ayrılır. İç cephe boyaları genellikle, ofis ve ev gibi iç duvarlarını boyamak amacıyla kullanılır. Değişen ürün özellikleri ve renkleri sayesinde, kullanıcılar tarafından uygulanacak ortama uygun ürünler tercih edilebilir. Uygulandıkları alanda oluşabilecek herhangi bir kir, bu boyanın özelliği olan kolay temizlenebilirliği sayesinde kolaylık sağlar. Fawori markası ürünleri, kullanıcılara farklı özelliklere sahip maksimum kalitede ürünler sunar.

Fawori İç Cephe Pro Astar Boya 3,5 Kg. Çeşitleri ve Özellikleri

Farklı renk ve yapılara sahip olan iç cephe astar boyalar, hem renkleri ve hem de görünüm özellikleri ile farklı çeşitlerde üretilir. Farklı tarzlara uygun Fawori i̇ç cephe Pro astar boya 3,5 kg. her ortama uyum sağlar. Kullanıcılar iç cephe pro astar boyalarının değişken özellikleri sayesinde hoş gözüken ve sağlam duvarlara sahip olur. 

-Fawori iç cephe pro astar boyaları, akrilik kopolimer emülsiyon esaslı sağlam yapıya sahip ürünler arasında bulunur. 
-Beyaz pigmentlere sahip olması sebebiyle, üzerine uygulanan herhangi bir renge kolayca uyum sağlar. 
-İnce yapıları sayesinde, üzerine uygulanacak boyanın parlaklığı ve dokusu kaybolmayarak daha ön plana çıkartır.
-Macun işlemi yapılmış duvarlarda kullanıma oldukça uygundur. 
-İç cephe pro aster boyaları, duvara uygulanan son kat boyanın örtücülüğünü olumlu yönde arttırır.
-Bu astar boya modeli sayesinde, üzerine kullanılacak boyanın daha iyi yapışmasını sağlar. 
-Kolayca temizlenebilir yapısına ek olarak kir tutmama özelliğine de sahiptir.

Fawori İç Cephe Pro Astar Boya 3,5 Kg. Fiyatları

İç cephe astar boyalarının fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunur. Boyaların üretim özelliklerine göre fiyatları da oldukça farklılık gösterir. Örneğin; üretilen boyanın plastik ya da silikonlu olması fiyatların önemli ölçüde değişmesine sebep olur. Boyaların uygulandığı alanın pürüzsüz bir yapıya sahip olmasının yanı sıra yalıtım etkisi de sağlayan ürünler fiyatları ve yapıları ile oldukça farklıdır. Yalıtım etkisi sağlayan ürünlerin, yalıtım etkisi sağlamayan ürünlere kıyasla fiyatları daha yüksek olabilir. Fawori markası tarafından, plastik yapısına sahip olan iç cephe astar boyaları daha uygun fiyatlarda kullanıcıların beğenisine sunulur. Uygulanacak alana tercih edilen astar boyasının, mat, parlak veya yarı mat olması fiyatlarını etkiler. Kullanacak alana uygun bir miktarda boya seçimi yapılması, bütçeye oldukça katkı sağlar.

Fawori İç Cephe Pro Astar Boya 3,5 Kg. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İç cephe astar boyası tercih etmeden önce dikkat edilmesi gereken birçok faktör bulunur. Bu faktörler arasında, kullanılacak alana uygun özellikte bir astar boyası yer alır. Kullanılacak alan büyükse, daha fazla miktarda astar boyası tercih edilmesi gerekir. Aksi takdirde astar boyası yetmez ve yapılan iş yarım kalabilir. Astar boyasının üzerine uygulanacak boyanın rengine uyum sağlamasını isteyen kullanıcılar, mutlaka beyaz pigmentlere sahip bir astar boya modeli tercih etmesi gerekir. Astar boya iç cephe de tercih edilecek ise mutlaka iç cephe astar boya çeşitlerinden biri tercih edilmelidir. Aksi takdirde olumsuz sonuçlar elde edilebilir. Astar boyasının üstüne uygulanacak boyanın türüne göre, plastik ya da silikon astar boya çeşidi tercih edilmelidir. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWOR016