100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 10 Kg.
Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 10 Kg.
₺197,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 10 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Fawori plastik iç cephe duvar boyası 10 kg. renk beyaz rengi ile ev, ofis, restoran ve okul gibi kapalı alanlarda kullanılabilir. Çevre dostu plastik boya, silinebilir özelliği ile temizlik sırasında pratiklik sağlar. Nefes alabilir özellikli iç cephe boyaları kokusuz formülü ile konforlu bir kullanım sunar.

Renk
Stokta
₺197,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 10 Kg. Renk Beyaz

Kapalı alanlarda bulunan duvarların şık görünmesi için boyalar kullanılır. Boyalar özelliklerine göre duvar yüzeylerinde izolasyon sağlar. Ev, ofis, okul ve restoran gibi kapalı tüm alanlarda iç cephe boyaları kullanılır. İç cephe duvar boyalarının içerikleri özel olarak geliştirilir. Duvarların göze hitap edecek biçimde renklenmesi ve sağlıklı bir kullanım alanı oluşturulması için boyaların doğru seçimi önemlidir. İç cephe boyalarının özelliklerinde öne çıkan ilk özellikli nefes alabilir yapıda olmasıdır. İç mekanlarda kullanılan boyanın nefes alması konforlu bir kullanım alanı sağlar. Bu sayede duvar yüzeyinde terleme kaynaklı rutubet lekeleri oluşmaz. Ayrıca, boyaların kullanıcıları rahatsız edecek yoğun kokusu yoktur. Alanında uzman markalardan biri olan Fawori, iç mekanda kullanıma uygun zengin renk alternatifleri sunar.  

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 10 Kg. Renk Beyaz Çeşitleri

İç cephe boyaları önceden boyanmış ve hiç boyanmamış duvarlara uygulayabilirsiniz. Kokusuz ve nefes alabilir özellikte olan boyalar ile ortamın şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, şık bir dekorasyon için duvarların doğru biçimde boyanmış olması önemlidir. Uzman boya üreticilerinden biri olan Fawori, farklı ağırlıklardaki boya kutuları sunar. Zengin renk seçeneği sunan marka, kaliteli içeriği ile kullanıcılarını memnun eder. Fawori plastik iç cephe duvar boyası 10 kg. renk beyaz rengi ile ev, okul ve ofis gibi her alanda kullanılabilir. Ortama aydınlık bir hava katan beyaz renk, spor ve klasik mobilyalarla uyum sağlar.  

-Fawori iç cephe boyalarını temiz su ile %15-20 oranında incelterek kullanabilirsiniz. 
-İnceltilen boyaların iki kat uygulanması tavsiye edilir.  
-İç cephe boyasının uygulama sonrasında ilk kuruması 15-30 dk arasında gerçekleşir. İkinci kuruma süresi 2 ile 4 saat arasında değişirken 24 saatte tüm boyanın kuruduğu belirtilir.   
-Silinebilir özelliğe sahip Fawori iç cephe boyası temizlik sırasında konfor sağlar. 
-Yüzey ile bütünleşen boya yüksek kapatıcılığa sahiptir.  
-Nefes alan formüle sahip boya, standartlara uygun biçimde uygulandığında kabarma ve çatlama yapmaz.  
-Su bazlı içeriğe sahip ürünün kokusu kullanıcıları rahatsız etmez.  
-Çevre dostu Fawori iç cephe boyalarını istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. 

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 10 Kg. Renk Beyaz Fiyatları 

Plastik iç cephe boyası, kokusuz formülü ile kullanıcılarını memnun eder. Nefes alabilir özelliğe sahip ürün çevre dostudur. Kapalı her mekanın duvarlarını renklendirmek için kullanabileceğiniz boya, yüksek kapatıcılığa sahiptir. Boyanmamış ve boyalı duvar üzerine bu ürünleri uygulayabilirsiniz. İncelterek de kullanılabilen boyalar farklı ağırlıklardaki kutularda satışa sunulur. Fawori beyaz iç cephe boyaları uygun fiyatları ile her bütçeye uyum sağlar. Boya fiyatları sunduğu özelliklere ve ürün miktarlarına göre değişiklik gösterir. Kilogramlık kovalarda satışa sunulan boyaları, oda büyüklüğüne göre seçebilirsiniz. Birden fazla alanı boyanacaksa büyük boy ürünleri tercih edebilirsiniz. 

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 10 Kg. Renk Beyaz Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İç cephe boyalarının formülü dış mekanlarda kullanılan boya içeriklerine göre farklıdır. Nefes alabilir yapıya sahip iç cephe ürünleri çevre dostu bir yapıdadır. Boya seçimi yaparken boyama yapılacak odanın genişliği ve boya rengi dikkate alınmalıdır. Plastik boyalar, silinebilir özelliği ile temizlik sırasında kullanıcılarına konfor sağlar. Boya rengini eşya ve dekorasyon stiline göre belirleyebilirsiniz. Ayrıca, az ışık alan ortamlarda beyaz gibi açık renkleri tercih edebilirsiniz. Farklı boy kutularda satılan boyaların seçimini yaparken oda genişliğine göre yapabilirsiniz. Geniş odaları boyarken ihtiyacınız olabilecek boya miktarını hesaplayarak kutu tercihi yapabilirsiniz. Çok kirli ve koyu renkli duvarları boyarken etkili bir sonuç elde etmek için yüksek örtücülüğe sahip ürünleri seçebilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWPLS002

Belirli Referanslar

ean13
8691529575111

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Fawori Plastik İç Cephe...

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 KG+Tavan 10...

Normal fiyat ₺470,00 -15% Fiyat ₺399,50
  • -15%