100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 10 KG+Tavan 3,5 KG+Boya Seti
Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 10 KG+Tavan 3,5 KG+Boya Seti
₺320,00 ₺272,00
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 10 KG+Tavan 3,5 KG+Boya Seti

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Farklı tüm yüzeylere uygulanabilen Fawori iç cephe ve tavan boyası hem kolay temizlenebilir hem de nefes aldıran özelliği sayesinde çevre dostu bir ürün özelliğine sahiptir. Emicilik oranı yüksek olan bu ürün 35-55 metrekare alana kolay bir şekilde hızlıca uygulanabilir ve ilk kuruma işlemi 15-30 dakika içerisinde gerçekleşerek kullanıcılarına zaman tasarrufu sunan bir ürün özelliği gösterir.

Renk
Stokta
  • -15%
₺320,00
₺272,00 15% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 10 KG+Tavan 3,5 KG+Boya Seti

Ev, ofis gibi iç cephe alanında yer alan duvarların farklı nitelikteki dokularının zamanla aşınması ve rengini kaybetmesi ile bu kusurlarının kapatılma ihtiyacını boyalar karşılarlar. Bu boyaların değişen içerikleri ve renkleri ile kullanıcılar istedikleri görünümü tüm yüzeylere kolay bir şekilde uygulayabilirler. Bu açıdan hem duvar hem tavan istenildiği şekilde hem aynı hem de farklı tonlar ile boyanabilir. Boyanmak istenen alan içerisinde yer alan mobilyaların rengi temel alınarak farklı renkler arasından kullanıcılar tercih haklarını kullanabilirler. Boyama işlemi sonrası daha aydınlık bir görünüm için hem duvar hem de tavanın beyaz renk ile boyanması doğru olur. Modern bir atmosfer yaratılmak isteniyor ise bu durumda kullanıcılar duvar ile tavanı farklı tonlarda boyayabilirler. Fawori sezonun renklerine hakim olan geniş ürün skalası sayesinde farklı renk seçeneklerini üreten bir markadır.

Fawori‌ ‌Plastik‌ ‌İç‌ ‌Cephe‌ ‌Duvar‌ ‌Boyası‌ ‌10‌ ‌KG+Tavan‌ ‌3,5‌ ‌KG+Boya‌ ‌Seti‌ Çeşitleri ve Özellikleri

Fawori‌ ‌Plastik‌ ‌İç‌ ‌Cephe‌ ‌Duvar‌ ‌Boyası‌ ‌10‌ ‌KG+Tavan‌ ‌3,5‌ ‌KG+Boya‌ ‌Seti‌ çeşitleri farklı boy oranları ve geniş renk seçeneklerine sahiptir. Kullanıcılarına tercih imkânı sunan bu ürün gruplarının arasından tekli veya set halinde ürünler alınabilir. Uygulandığı alana kullanıcıların istedikleri görünümleri yansıtan boyaların birbirinden farklı özellikleri söz konusudur.

-        Farklı zeminlerde parlama yapmadan uygulanan bu ürünler ile kullanıcılar kolay bir boyama işlemi yapabilirler.

-        Kolay sürülen su bazlı yapısı sayesinde uygulandığı alanda çatlama, dökülme yapmayan bu ürünler hem duvarların hem de kullanıcıların rahat nefes almasına imkân sunarlar.

-        Antibakteriyel yapısı sayesinde her kullanıcının rahatlıkla seçim yapabileceği bu ürünler kir ve toz tutmayan özelliklere sahiptirler.

-        Boyama işlemi sırasında uygulandığı zemine hemen yapışan ve bütünleşebilen bu ürün kullanıcının istediği görünüme kavuşmasını sağlar.

Fawori markası kalite standartlarına uygun ürün özellikleri ile kullanıcılarının güvenini kazanarak çevre dostu ürünleri üretmeye devam eden bir firmadır.

Fawori‌ ‌Plastik‌ ‌İç‌ ‌Cephe‌ ‌Duvar‌ ‌Boyası‌ ‌10‌ ‌KG+Tavan‌ ‌3,5‌ ‌KG+Boya‌ ‌Seti‌ Fiyatları

Genel özellikleri, boyları ve renk seçeneklerinin yanı sıra duvar ve tavan boyaları da birbirinden farklı fiyatlarda kullanıcıların tercihine sunulan ürünlerdir. Ayrıca farklı özellikleri ve boya seçenekleri sebebiyle kullanıcıların kullanımlarına etki eden boyaların geniş bir fiyat aralığında olduğu görülür. Hem içeriği hem de renkleri ile kullanıcılarının beklentilerini karşılayabilen bu ürünlerin kaliteli yapılarının fiyat aralıkları ile örtüştüğü söylenebilir. Dayanıklılık süreleri oldukça fazla olan ürün seçenekleri arasından kullanıcılar istedikleri boy ve renkteki ürünü kendi bütçelerine göre rahat bir şekilde alabilirler. Kolay bir şekilde farklı yüzeylere uygulanabilen bu ürünün renk seçeneklerinin fazla olması sebebiyle kullanıcılar istedikleri fiyat ve renkteki ürünü alma imkânına sahiptirler.

Fawori‌ ‌Plastik‌ ‌İç‌ ‌Cephe‌ ‌Duvar‌ ‌Boyası‌ ‌10‌ ‌KG+Tavan‌ ‌3,5‌ ‌KG+Boya‌ ‌Seti‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kullanıcıların farklı alanların duvarlarını boyamak için tercih ettikleri duvar, tavan boyaları ve setlerinin seçimleri sırasında kendi beklentilerini karşılayacak yapıdaki ürünleri tercih etmeleri doğru olur. Ayrıca zaman içerisinde pürüzleri beliren duvarların da boyama işlemi sonrasında ihtiyaçlarını karşılayacak içerikteki ürünlerin alınması gerekir. Özellikle işlem sonrası kullanıcıların hemen yerleşebilmesi için koku yapmayan ürünlerin alınması doğru olur. Bu boyalar arasında yer alan silikon seçeneğine sahip ürünler hem kolay silinebilir hem de koku yapmama özelliği sebebiyle kullanıcılarına güvenli kullanım imkânı sunduğu görülür. Kullanıcılar aldıkları ürünlerin boylarına, renklerine ve içeriklerine dikkat ederek seçim yapmaları işlem sonrası istenilen görüntünün elde edilmesini sağlar. Yüzeyin dokusuna dikkat edilerek boyanın bu yapı ile uygunluk göstermesine özellikle dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca set halinde alınan bu ürünlerin iç cephe ile tavan renklerinin birbiri ile uyumlu olması doğru olur. Seçim sırasında kullanıcılar iki rengi aynı veya birbirine yakın tonlarda alarak istediği görünümü kolay bir şekilde elde edebilir.

Özellikler  

Fawori plastik boya, su kaldırır yapıda ve yüksek örtücülüğünün yanı sıra silinebilme özelliğine sahip bir boyadır. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir. Yapı malzeme standartlarına uygun uygulama yapıldığında çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur, çevre dostudur. 

Sarfiyat  

Yüzey düzgünlüğüne ve emiciliğine bağlı olarak 35-55 metrekare

İnceltme  

Temiz su ile %15-20 inceltilerek iki kat uygulama tavsiye edilir. 

Kuruma Süresi  

İlk Kuruma: 15-30dk 

İkinci Kat Uygulama: 2-4 saat 

Son Kuruma: 24 saat 

chat Yorumlar (10)
Değerlendirme
SPT-FAWPLSSET-002

Belirli Referanslar

ean13
8682125306858

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Fawori Plastik İç Cephe...

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 KG+Tavan 10...

Normal fiyat ₺470,00 -15% Fiyat ₺399,50
  • -15%
Fawori Plastik İç Cephe...

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 3,5 Kg.

Fiyat ₺64,90
Fawori Silikonlu Mat İç...

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 7,5 Lt + Tavan Boya 3,5 Kg...

Fiyat ₺329,90
Fawori Tavan Boyası Beyaz...

Fawori Tavan Boyası Beyaz 10 Kg.

Fiyat ₺64,90