200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 Kg.
Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 Kg.
₺259,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

En sağlıklı ve ekonomik boya seçeneği olan plastik boya, Fawori kalite anlayışı ve eşsiz Fawori beyazıyla yeniden can bulur. Ortaya, elde edeceğiniz ekonomik kazanca kalite, sağlık, konfor ve estetik olgularıyla erişebilmenizi sağlayan Fawori plastik iç cephe duvar boyası 20 kg. renk beyaz çıkar. Sizse sahip olacağınız ayrıcalığı dilediğiniz iç mekan yüzeyinde, hayallerinize sınır koymadan, özgürce yaşayabilirsiniz.

Renk
Stokta
₺259,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 Kg. Renk Beyaz

Duvarlarınızın sahip olduğu renk detayları, yaşam alanlarınızın dekoratif ve psikolojik değerini direkt olarak etkileyen temel unsur olarak öne çıkar. Bu nedenle her yönüyle ideal konsepte erişebilmenin ilk aşamasını, doğru renk seçimi oluşturur. Son yıllarda çığ gibi büyüyen bembeyaz mekanlar akımı, çoğu kullanıcıda özgürlüğe açılan kapı olarak görülür. Çoğunluk içinse beyaz renk vazgeçemediği tutku olarak zaten hep vardır. Temel renk seçiminin estetiği ve çekiciliğini arttıran olmazsa olmaz gerekliliktir. Üstelik seçtiği boyanın yalnızca beyaz renkte olması yetersizdir ve öne çıkan özellikleriyle uzmanlardan tam not alan plastik özelliğe de sahip olması gerekir. Bu noktada seçim Fawori plastik iç cephe duvar boyası 20 kg. renk beyaz olabilir. Fawori, kendini kanıtlamış kalitesi ve estetik anlayışıyla en iyiler arasında yer alır.

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 Kg. Renk Beyaz Modelleri ve Özellikleri

Fawori plastik iç cephe duvar boyası 20 kg. renk beyaz; beyaz rengin en taze, en ferah, en huzurlu hallerinden birini sunar. Sahip olduğu ton ayrıcalığı sayesinde duvar dekorasyonunda tartışılmaz bir üstünlüğün sahibi olan beyazın çok daha yaygın bir kullanım alanına kavuşmasını sağlar. Bu başarıyı yalnızca eşsiz beyaz rengiyle elde etmediğini de belirtmek gerekir. Ayrıcalıklı Fawori beyazını en sağlıklı boya çeşidi olarak gösterilen plastik boya yapısıyla kavuşturur. Böylelikle pek çok avantajı bir arada yaşamanızı sağlar. Avantajlı özelliklerini şu şekilde belirtmek mümkün olur:

-Mekan dekorasyonuna kazandırdığı klas ve zarif etkiyle öne çıkan mat görüntü sunar.
-Pürüzsüz doku oluşumunu sağlayan kaliteli formülle üretilir.
-Kolay uygulanabilir esnekliği sayesinde pratiklik sunar.
-En ekonomik boya çeşitlerinden birine erişmenizi sağlar.
-Yüksek örtme gücü, yüzeye yapışma performansı ve çabuk kuruma özelliği gösteren, sağlığa zararsız akrilik kopolimer emülsiyon esaslıdır.
-Yüksek nefes alma özelliği sayesinde nemlenme, kuruma, çatlama, dökülme gibi sorunlara yol açmayarak türlü yüzeyler için uygunluk sağlar.
-Çoğu plastik boya seçeneğinin aksine kolay silinebilir özelliğiyle hijyen sunar.

Tüm bu avantajları yalnızca üstün Fawori kalite standartlarıyla üretilen ayrıcalıklı plastik yapısıyla sunar. Farklı yapıdaki tüm alanlarla uyumlu Fawori beyazıyla elde edebileceğiniz ayrıcalıklarsa etkileyici, şık, konforlu ve ferah bir yaşam alanına erişebilmenizi mümkün kılar.

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 Kg. Renk Beyaz Fiyatları

Plastik boya, iç cephe boya uygulamalarında kullanılan en eski ve en ekonomik boya alternatifini oluşturur. Aynı şekilde Fawori plastik iç cephe duvar boyası 20 kg. renk beyaz seçimizin de size ekonomik boya formülünün kapılarını açar. Öte yandan alımlarınız sırasında miktarı az çeşitlere daha yüksek fiyatlı olsa da kilogram başına isabet eden fiyat değerleri açısından en ekonomik alım fırsatını sunar. Ayrıca ürünün formülü de fiyatlandırma aşamasında etkili olur. Fawori plastik iç cephe duvar boyası 20 Kg. renk beyaz boyanın kolay sürülebilir olması, yüksek örtme gücü ve kolay silinebilir olması da fiyatlandırmada etkilidir.

 

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 Kg. Renk Beyaz Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Amacınız her yönüyle tatmin sunan beyaz renge kavuşmaksa Fawori plastik iç cephe duvar boyası 20 Kg. renk beyaz alternatifini tercih edebilirsiniz. Böylelikle kaliteli, hijyenik, güvenli, kalıcı ve ortaya çıkan sonuçlarıyla etkisi altında bırakan ideal boya seçeneğine de kavuşabilirsiniz. Fakat hayalini kurduğunuz sonuçlara ulaşabilmek, dahası en zahmetsiz yoldan ulaşabilmek adına alımlarınız sırasında bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir. Bu detaylar arasında öncelikli olarak ürün özelliklerini özenle incelemek gelir. Böylelikle göz yormayan ve konsept dekor oluşumlarında en çok tercih edilen mat görüntüyü isteyip istemediğinizden emin olabilirsiniz. Beraberinde boya uygulamasını yapacağınız yüzeyin alan ölçülerini hesaplayarak 20 Kg.’lık tek bir kutu alımıyla tüm işin üstesinden gelip gelemeyeceğinizi belirleyebilirsiniz. Böylelikle farklı zamanda, yeniden ilave boya alımından kurtulabilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWPLS003

Belirli Referanslar

ean13
8691529571847

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Fawori Plastik İç Cephe...

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 KG+Tavan 10...

Normal fiyat ₺470,00 -15% Fiyat ₺399,50
  • -15%