200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 KG+Tavan 10 KG+Boya Seti
Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 KG+Tavan 10 KG+Boya Seti
₺470,00 ₺399,50
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 KG+Tavan 10 KG+Boya Seti

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Birden fazla seçeneği ile geniş renk yelpazesine sahip olan Fawori boya kullanıcı beklentisini karşılayan çevre dostu bir üründür. Yüksek kalite, renk seçeneği ve uygun fiyatlar ile istenilen tüm yüzeylerin hem boyama hem de izolasyon ihtiyacını karşılayan ürün özelliklerine sahiptir.

Renk
Stokta
  • -15%
₺470,00
₺399,50 15% kazanın
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 KG + Fawori Tavan Boyası 10 KG + 20cm Rulo, 20metrekare Boya Örtüsü, 3 Nr. Kestirme Fırçası

 Farklı alanlarda yer alan duvarların hem güzel görünmesi hem de izolasyon ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla boyalar kullanılır. Bu ürünler farklı renk seçenekleri ve kendi ürün özellikleri sebebiyle fazlasıyla çeşidi olan ürünlerdir. İç cephe içerisinde kullanılacak olan boyalar genel olarak kullanım alanının ferah görünmesi ve içerisinde yer alan mobilyalar ile uyumlu olmasına dikkat edilerek seçilir. Evin tek bir odasına veya genel görünümüne renk katmak isteyen kullanıcılar istedikleri boya çeşidine karar verebilir. Bu boyama işlemi ile odanın atmosferinin tamamen değiştiği görülür. Dış cephe boyaları daha çok izolasyon ihtiyacını karşılamak için kullanıldığı söylenebilir. Dış cephenin mevcut genel görünümü tek renk veya farklı bölümleri değişen renk seçenekleri ile boyanabilir.

Fawori‌ ‌Plastik‌ ‌İç‌ ‌Cephe‌ ‌Duvar‌ ‌Boyası‌ ‌20‌ ‌KG+Tavan‌ ‌10‌ ‌KG+Boya‌ ‌Seti‌ Çeşitleri

Fawori‌ ‌plastik‌ ‌iç‌ ‌cephe‌ ‌duvar‌ ‌boyası‌ ‌20‌ kg+tavan‌ ‌10‌ ‌kg+boya‌ ‌seti‌ çeşitleri kendi aralarında iç ve dış cephe olarak ikiye ayrılırlar. İç cephe boyaları fenomen, master ipek, antibakteriyel ve mat gibi farklı seçeneklere sahiptir. Değişen ürün özellikleri sebebiyle kullanıcıların istedikleri ürünün özelliklerini kontrol ederek alması kolaylaşır.

-       Mat görünüm veren ürün yapısı sayesinde boyama yapılan alan ile bütünlük gösterir.

-       Suyu kolay emen dokusu sebebiyle kullanıcıların rahat nefes almalarını sağlayan bir üründür.

-       Boyama yapılan alana iyi yapışır ve işlem sonrası dökülmeyen, pürüzsüz bir görüntü elde edilir.

-  Dış cephe boyaları silikonlu, akrilik, grenli ve beton olmak üzere farklı seçenekleri ile kullanıcılarına geniş bir tercih alanı sunar.

-       Farklı hava koşullarına dayanıklı olan bu ürün güneş ışınlarına maruz kalması durumunda mevcut rengini korumaya devam eden bir ürün özelliği gösterir.

-   Yüzeye uygulandıktan sonra boyanın nefes alma özelliği ile içeride oluşan nem kolay bir şekilde dışarı çıkar.

-       Ayrıca işlem sırasında sürüldüğü yüzeye hızlı bir şekilde yayılan bu ürün kolay sürülebilir bir özelliğe sahiptir.

Fawori boya ile kullanıcılarına istedikleri renkleri farklı yüzeylere rahat bir şekilde uygulama seçeneği sunan bir markadır. 

Fawori‌ ‌Plastik‌ ‌İç‌ ‌Cephe‌ ‌Duvar‌ ‌Boyası‌ ‌20‌ ‌KG+Tavan‌ ‌10‌ ‌KG+Boya‌ ‌Seti‌ Fiyatları

Yağlı, plastik, nano, akrilik ve saten gibi boya çeşitlerinin kendi aralarında fiyat farklılıkları söz konusudur. Ayrıca boyama yapılacak alanın iç veya dış cephe olması da ürün fiyatına etki eden bir unsurdur. İlgili ürünlerin farklı boylarda litrelik olarak olarak kullanıcıya değişen fiyat seçenekleri ile sunulduğu görülür. Bu sebeple kullanıcı ürün fiyatı üzerinden ihtiyacı kadar boyayı alabilme imkanına sahiptir. İlgili ürüne eklenen her özellik fiyatının da değişmesini sağlar. Örneğin, su bazlı ve silinebilir bir boya sunduğu performansı ile orantılı bir fiyata sahip olduğu görülür. İlgili ürünün renk seçenekleri ve eklenen farklı özellikleri de fiyat aralıklarını değiştirdiği söylenebilir. Ürün seçeneği oldukça fazla olan boya çeşitlerinden kullanıcılar kendi bütçelerine uyan bir ürünü tercih edebilirler.

Fawori‌ ‌Plastik‌ ‌İç‌ ‌Cephe‌ ‌Duvar‌ ‌Boyası‌ ‌20‌ ‌KG+Tavan‌ ‌10‌ ‌KG+Boya‌ ‌Seti‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İyi bir duvar görünümünü sağlayabilmek için seçilecek boyanın özelliklerine dikkat edilerek alınması gerekir. Kullanıcılarının boya seçimi yapmadan önce badana yapılması istenen alana karar vermeleri uygun olur. İç veya dış mekan seçiminden hemen sonra kullanıcılar duvarın niteliğine uygun boyayı rahat bir şekilde seçebilirler. Ayrıca kullanıcılar yağlı, akrilik, plastik ve saten gibi çeşitleri bulunan boya çeşitlerinden kendilerinin ihtiyacını karşılayabilecek olan ürünü seçmeleri gerekir. Boyanın türüne karar veren kullanıcı odanın büyüklüğüne, eşyaların görünümüne uyum sağlayabilecek bir boya rengini belirlemesi doğru olur. Boyama sonrası ihtiyaç duyulan cilanın da boya ile uyumlu olması önemlidir. Bu noktada alınan boyaya uygunluk gösterecek olan cilanın mat veya parlak olmasına dikkat edilerek karar verilmesi gerekir. Seçilen boyanın işlem sonrası kabarma ve çatlama yapmayan kalitede olması uzun süreli bir kullanım için önemli konular arasında yer alır. Boyanın kalitesinin ve güzel kokmasının yanı sıra silinebilir olması da kullanıcılara avantaj sunar. Hava alan bir dokuya sahip olan boyanın seçilmesi kullanıcıların rahat nefes alması için önemlidir.

Sarfiyat  

Yüzey düzgünlüğüne ve emiciliğine bağlı olarak  70-110 metrekare

İnceltme  

Temiz su ile %15-20 inceltilerek iki kat uygulama tavsiye edilir. 

Kuruma Süresi  

İlk Kuruma: 15-30dk 

İkinci Kat Uygulama: 2-4 saat 

Son Kuruma: 24 saat 

chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
SPT-FAWPLSSET-001

Belirli Referanslar

ean13
8682125307084

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Fawori Plastik İç Cephe...

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 10 KG+Tavan 3,5...

Normal fiyat ₺320,00 -15% Fiyat ₺272,00
  • -15%
Fawori Silikonlu Mat İç...

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 15 Lt + Tavan Boya 10 Kg +...

Fiyat ₺589,90
Fawori Silikonlu İpek İç...

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe 15 Lt + Tavan Boya 10 Kg +...

Fiyat ₺719,90
Fawori Tavan Boyası Beyaz...

Fawori Tavan Boyası Beyaz 3,5 Kg.

Fiyat ₺27,90