100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 3,5 Kg.
Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 3,5 Kg.
₺64,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 3,5 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Fawori plastik 3,5 kg beyaz iç cephe boyası; kolay uygulanabilen, yüksek kapatıcılık özelliğine sahip, yüzeye çok iyi yapışan, kabarma ya da dökülme yapmayan, son derece geniş bir yüzeyi boyama kapasitesine sahip, uygulandığı mekana ekstra ferahlık veren, aydınlatan bir üründür. Kolay silinebilme özelliği ile de pratik bir kullanım imkanı sunar.

Renk
Stokta
₺64,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 3,5 Kg. Renk Beyaz

Evlerde, ofislerde, işletmelerde ve tüm yaşam alanlarında duvarlar hem ısı, nem gibi dış etkenlerden korumak hem de görsel bir zenginlik katmak adına boyanır. Boya uygulaması tercih ile değişiklik yapılmak istendiğinde ya da zaman içerisinde boya deforme olduğunda yenilenir, tekrarlanır. Fawori, sektörün köklü markalarından biri olarak farklı teknik özelliklerde ve ambalaj büyüklüklerinde boyalar ile kullanıcıların tüm boya işlemleri için hizmet vermeye gayret eder. Fawori iç cephe duvar boyası 3,5 kg beyaz ürünü de bu geniş skalada oldukça yoğun talep gören boyalardan biridir. 

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 3,5 Kg. Renk Beyaz Çeşitleri

Fawori plastik iç cephe duvar boyası 3,5 kg. renk beyaz ürünü, iç mekanlarda ışığa, aydınlığa daha fazla yer vermek isteyen kullanıcıların tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Boyanın önemli teknik ayrıntıları şu şekilde ele alınabilir.

-Mat ve pürüzsüz görünümlü bir boyadır.
-Su kaldırma özelliği vardır ve yüzeylere nefes aldıran bir üründür.
-Yüzeylere çok iyi yapışan, dökülme ve kabarma yapmayan bir boyadır.
-Boyanacak yüzeylerin sağlam, pürüzsüz, kuru, temiz ve boyayı taşıyabilecek durumda olmasına ihtiyaç vardır.
-Yüzey özelliklerine göre daha sağlıklı tutunma için, boya öncesi astar uygulanması gerekebilir.
-Fırça, rulo veya püskürtme ile uygulanabilir.
-Fırça ve rulo ile 5 de 1 oranında temiz su ile  seyreltilerek iki kat uygulanması tavsiye edilir.
-Püskürtme ile %15 oranında temiz su ile inceltilerek tek kat uygulanabilir.
-Yüzeyin pürüzsüzlüğü ve emiciliğine bağlı olarak 3,5 kg. boya ile yaklaşık olarak 25 ile 35 metrekare arası bir alan boyanabilir. 

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 3,5 Kg. Renk Beyaz Fiyatları

Fawori markasının boyaları; plastik, akrilik, ipeksi mat ve yağlı çeşitlerine göre fiyat farklılıkları gösterir. Kullanım pratikliği ile plastik boya en çok tercih edilen boya türüdür. Markanın 3,5 kg ambalajındaki beyaz iç cephe plastik boyası, iç mekanlarda beyazın ferahlığını aydınlığını tercih eden çok sayıda kullanıcının rağbet ettiği bir üründür. Bu talep yoğunluğu ürünün fiyatlarına da etki edebilir. Su kaldırma özelliği ve nefes aldıran yapısı da fiyatlandırmada etkili olur. Oldukça güçlü bir kapatıcılıkla 35 metrekareye kadar alanı boyamaya imkan vermesi, ürüne oldukça önemli bir ekonomik katkı avantajı sağlar ve bu da fiyatına etki edebilir. Yüzeye çok iyi tutunması, çabuk kuruması ve kolay silinebilme artıları da boyanın fiyatını yukarı çekebilen unsurlardır.

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 3,5 Kg. Renk Beyaz Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kapalı bir alanda, mevcut bir boyayı tamamen yenileme ya da tazeleme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu noktada en kaliteli, en kolay ve düzgün şekilde yüzeydeki varsa eski rengi değil ise deforme olan yüzeyi kapatacak boyayı seçmenizde fayda vardır. Ulaşabileceğiniz tüm ürünler hakkında edineceğiniz bilgiler ve kullanıcı yorumları sizi sektörün deneyimli markası Fawori ile buluşturabilir. İç mekanda aydınlık, ferah bir ortam oluşturmak istiyor iseniz, markanın 3,5 kg beyaz plastik iç cephe boyası kolay uygulaması, yüzeye güçlü tutunması, yüksek kapatıcılık özelliği ile ihtiyacınıza tam olarak cevap verebilir. Oldukça geniş bir yüzeyi boyamaya imkan veren kapatıcılığı ile son derece kolay uygulanabilen, alanı aydınlatan bir boyanın yaratacağı ferahlığı test edebilirsiniz. Rahat silinebilme özelliği ile de ihtiyaç halinde pratik bir biçimde temiz tutabileceğiniz bir alana sahip olma konforunu yaşayabilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWPLS001

Belirli Referanslar

ean13
8691529577719

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Fawori Plastik İç Cephe...

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 KG+Tavan 10...

Normal fiyat ₺470,00 -15% Fiyat ₺399,50
  • -15%