150 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 3,5 Kg.
Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 3,5 Kg.
₺44,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 3,5 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

İç yüzeye uygulanan cephe boyalarından biri olan Fawori Plastik iç cephe boyasının akrilik kopolimer emülsiyon esaslı ürün yapısı sayesinde işlem sonrasında mat bir görünüm kolay bir şekilde yakalanır. Dekoratif görünümleri ile iç cephe boyalarının plastik ve silikonlu seçeneklerinin farklı özellikleri söz konusudur. Yeni nesil boya özellikleri sebebiyle kullanıcılarına hem konfor hem de zaman tasarrufu sunan bu boyaların renk seçenekleri oldukça fazladır.

Renk
Stokta
₺44,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 3,5 Kg

Farklı alanların duvarlarında yer alan pürüzleri gideren, yalıtım etkisi gösteren boyaların farklı tonları sayesinde kullanıcıların seçimleri oldukça kolay bir hal alır. Kullanıldıkları alanlara göre farklı isimlendirilen boyalar arasından iç cephe boyalarının genel olarak ev, ofis gibi iç alanların duvarlarını boyamak için kullanıldığı görülür. Değişen özellikleri sayesinde kullanıcıların kendi tercihlerine göre hem özelliğine hem de rengine karar verebileceği iç cephe boyalarının mat, yarı mat ve parlak seçenekleri de söz konusudur. Evlerin genel atmosferine renkleri ile doğrudan etki eden boyaların silinebilir özelliği sayesinde kullanıcılar konforlu bir kullanım imkânına kavuşur. Fawori markası ürettiği ürünlerinin kullanıcıya maksimum kalite sunmasına dikkat eden bir firma özelliği taşır.

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 3,5 Kg Çeşitleri ve Özellikleri

Evlerin genel görünümüne doğrudan etki eden iç cephe boyalarının hem renk seçenekleri hem görünüm özellikleri sebebiyle farklı çeşitleri mevcuttur. Bu ürünlerin değişen özellikleri sayesinde kullanıcılar konfor ve sağlıklı bir duvar görünümüne kavuşurlar.

-        Kaliteli boya seçeneklerinin mat ve pürüzsüz özellikleri sebebiyle boyama işlemi sonrasında kullanıcılarının beklentilerinin üzerinde bir duvar görünümünü kavuştukları görülür.

-        Silikonlu yapısı sayesinde uygulanan duvarda nem oluşturmayan ve kullanıcılarına rahat nefes aldıran bir ürün özelliğine sahiptir.

-        Uygulama sırasında hızla yayılan bu ürün duvarlara kolay uygulanabilir ve işlem sonrası dökülme, kabarma yapmadığı görülür.

-        Boyama sonrası duvara hızlıca yapışan ve mükemmel uyum sağlayan bu ürünün hem leke tutmama hem de kolay temizlenebilme özellikleri de bulunur.

-        Yeni nesil boyalar arasında yer alan bu ürünün su kaldırır yapısı sayesinde dayanıklılığının oldukça yüksek olduğu görülür.

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 3,5 Kg seçeneğinin değişen duvar özelliklerinin ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilen bir ürün olması sebebiyle kullanıcılar rahat bir şekilde boyama işlemlerini yapabilirler.

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 3,5 Kg Fiyatları

İç cephe boyalarının kendi içerisinde birden fazla renk ve özelliği söz konusu olan seçeneklerinin birbirinden farklı fiyatları söz konusudur. Ayrıca bu ürünlerin plastik veya silikonlu seçeneklerinin de fiyat aralıkları değişiklik gösterir. Bu boyalara eklenen ve kullanıcılara fayda sunan özelliklerinin ürün fiyatına doğrudan etki yaptığı söylenebilir. Ayrıca uygulandığı alanın pürüzsüz görünümünün yanı sıra yalıtım etkisi sunan ürün seçeneklerinin fiyatlarının kalitesi ile orantılı bir yapıya sahip olduğu görülür. Ayrıca boyanın fiyatına doğrudan etki eden özelliklerin başında kalitesi gelir. Kullanıcılar kendi ihtiyaçlarını karşılayacak olan boya seçenekleri arasından ürünün hem fiyatına hem de rengine kolaylıkla karar verebilirler. İç cephe duvar boyalarının mat, parlak gibi görünüm veren seçenekleri de ürün fiyatının değişmesine etki eder.

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 3,5 Kg Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Duvarın güzel görünmesini sağlayan iç cephe boyalarının seçim aşamasına kullanıcıların özen göstermesi gerekir. Özellikle yeni nesil boyaların tercih edilmesi kullanıcılar için sağlık ve zaman açısından fazlasıyla konfor sağlar. Ayrıca bu boyaların özellikleri arasında yer alan silinebilir ve kolay kuruyan çeşitlerinin alınması gerekir. Bu boyaların çeşitleri arasında yer alan silikonlu seçeneklerinin alınması ile kullanım sonrası leke tutmama özellikleri sayesinde kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler olduğu görülür. Silikonlu boyaların hem plastik özelliği hem de fazlasıyla renk seçeneğinin olması sebebiyle kullanıcılar istedikleri alanı rahat bir şekilde boyayabilirler.  Ayrıca uygulanacak alanın görünümünün nasıl olacağına karar veren kullanıcılar mat, parlak ve yarı mat gibi özellikleri arasından seçimlerini yapabilirler. Ev dekorasyonunun koyu tonlarını ile uyum gösterecek bir ton arayan kullanıcıların bu boyalar arasından mat görünüm veren ürünü seçmeleri doğru olur. Dışarıdaki soğuğu içeri girmesini önlemek isteyen kullanıcılar yalıtım özellikli ürünleri tercih edebilirler. Fawori markası çevre dostu boya seçeneklerinin özellikleri sayesinde bu boyayı kullanan kullanıcıların güvenini kısa sürede kazandığı görülür.

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 3,5 Kg.

 

Tüm Renk Seçenekleri FAWORİMİX İle Aynı Gün Üretilir.

Hazırlanan Renklerde İade ve Değişim Yapılmaz.

FAWORİ BOYA FİLLİ BOYA ÜRÜNÜDÜR 

Özellikler  

Fawori plastik boya, su kaldırır yapıda ve yüksek örtücülüğünün yanı sıra silinebilme özelliğine sahip bir boyadır. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir. Yapı malzeme standartlarına uygun uygulama yapıldığında çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur, çevre dostudur. 

İnceltme  

Temiz su ile %15-20 inceltilerek iki kat uygulama tavsiye edilir. 

Kuruma Süresi  

İlk Kuruma: 15-30dk 

İkinci Kat Uygulama: 2-4 saat 

Son Kuruma: 24 saat 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
FAWPLS001

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Fawori Plastik İç Cephe...

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 KG+Tavan 10...

Normal fiyat ₺309,90 -10% Fiyat ₺278,91
  • -10%