200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe 7,5 Lt + Tavan Boya 3,5 Kg + Boya Seti
Fawori Silikonlu İpek İç Cephe 7,5 Lt + Tavan Boya 3,5 Kg + Boya Seti
₺414,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe 7,5 Lt + Tavan Boya 3,5 Kg + Boya Seti

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Fawori boyalar kullanım alanı ve yüzeyler dikkat alındığında farklılık gösterir. Markanın öne çıkardığı iç cephe ve tavan setleri pratik ve kolay bir kullanım imkanı sınar. Kaliteli içeriği sayesinde silinebilir özelliği ile birlikte en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alır. Su bazlı olması ve taşıdığı diğer özellikle çatlak, kabarık oluşumunu minimize ederek ipeksi bir görünüm oluşmasına katkı sağlar.

Renk
Stokta yok
₺414,90
Vergi dahil

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe 7,5 Lt + Tavan Boya 3,5 Kg + Boya Seti Renk Beyaz

Yaşam alanları barındığınız, çalıştığınız, yemek yediğiniz, eğlendiğiniz ve kendinizi dinlediğiniz ortamlar sunar. Farklı amaçlarınıza ve gereksinimlerinize hizmet eden bu alanlar oldukça çeşitlidir. Ev ortamından iş dünyasına, restoranlardan cafelere ve barlara, hastanelerden çeşitli kamu kurumlarına varıncaya dek gün içinde hemen hepsinde bulunma ihtiyacı duyarsınız. Bir ortamda bulunan atmosfer, enerji, ambiyans içerisinde ne kadar durabileceğinizi, hangi duygu ve düşüncelerle dolacağınızı büyük oranda belirler. Odanın dekoru, kapı ve pencere yönü, ışık alma kapasitesi, duvarları gibi farklı faktörler enerji akışını etkileyen unsurlardandır. Duvarların üstünüze gelmemesi ve daha uzun süre, huzurlu bir şekilde kalmanız açısından önem taşır. Bu yüzden özellikle kendinize ait yaşam alanlarında sıklıkla değişikliğe gider ve duvarları temizleme, boyama ihtiyacı hissedersiniz.

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe 7,5 Lt + Tavan Boya 3,5 Kg + Boya Seti Renk Beyaz

Yaşam alanlarının bakımı, temizliği, nasıl göründüğü ve dekoru oldukça önemlidir. Daha mutlu ve huzurlu kalabilmek, yaşam konforunu yükseltebilmek için duvarların rengi en önemli unsurlardan biridir. Boyama konusu detaylı işlem ve teknik bilgi gerektirir. Çünkü iç cephe, dış cephe, tavanlar için tercih edilmesi gereken ürünler farklılık gösterir. Farklı markaların öne çıkardığı boyalar çeşitli içeriklerde, özelliklerde üretilir. Fawori silikonlu ipek iç cephe 7,5 Lt + tavan boya 3,5 Kg + boya seti renk beyaz ürünleri ile odanızı daha ferah, huzurlu bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz. En çok tercih edilen ürünler arasında yer alan Fawori boyaları, üstün kalite anlayışını çeşitli renklere, özel içeriklere uygular ve kullanımınıza sunar. Boyalar tekli olarak tercih edilebildiği gibi set halinde de beğeninize sunulur. Set halinde üretilen boyalarda renk kombini, aynı tonları bulma gibi problemler yaşamazsınız. Hazı olarak bulabileceğiniz ürünler ile kolay ve pratik bir kullanım elde edersiniz.

-Ürün su bazlıdır.
-Markanın öne çıkarmış olduğu boya yarı parlak özelliktedir.
-Renk skalası oldukça geniştir ve kişiye özel üretilir.
-Akrilik kolomiper esaslı içerikten elde edilir.
-İpeksi bir doku elde edilmesini sağlar.
-Ürün uygulandığı yüzeye kolaylıkla uyum sağlar. Çiziklerde, lekelenmelerde pratik bir biçimde silinebilir. Böylece ilk günkü görünümü elde edilir. Parlak ve yumuşak görünümü odanın enerjisini değiştirir.

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe 7,5 Lt + Tavan Boya 3,5 Kg + Boya Seti Renk Beyaz Fiyatları

Boya fiyatları kullanım alanı baz alındığında değişiklik gösterir. İç cephe, dış cephe, tavan gibi farklı kısımlar için çeşitli özellikler ve içerikler göze çarpar. Odanın ortamında ve doruna uygun renkleri kolaylıkla seçebilirsiniz. Ürünün su bazlı olması, hoş bir görünüm ve kolay bir kullanım elde etmenize yardımcı olur. Uygulandığı yüzeyin nefes almasına yardımcı olur. Böylece çatlak, kabarma gibi olumsuzluklar minimize edilir. Tüm bu özellikler ürünün üst segmentte yer almasını ve farklı fiyat aralığını seyretmesini etkiler. Her bütçeye hitap eden boyalar, markanın kalite anlayışını uygun fiyat aralığı ile bütünleştirir. Dilediğiniz bölümler için uygun olan boyalar, özel form ve içeriği ile göz kamaştırır.

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe 7,5 Lt + Tavan Boya 3,5 Kg + Boya Seti Renk Beyaz Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Boya tercihinde bulunacak olan kullanıcılar öncelikle nasıl bir alan için ürüne ihtiyacı olduğunu belirleyebilir. Boyalar iç cephe, dış cephe, tavan gibi farklı kısımlara özel üretilir. Ayrıca boyamanın gerçekleşeceği ortam renk seçimi konusunda belirleyici faktördür. Ev ortamı için dilerseniz ferah ve sade tonlar tercih edebilirsiniz. Dinginliği sağlayan renkler yanında canlı, hareketli tonlar yine tarzınızı ortaya çıkaran detaylar sunabilir. Resmi kurum ve kuruluşlarda, bankalarda, hastanelerde belirtilen renklerin dışına çıkılmaz. Marka, istediğiniz rengi üstün kalite anlayışı ile kullanımınıza takdim eder.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWSLKSET003

Belirli Referanslar

ean13
8682125305769

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Fawori Plastik İç Cephe...

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 KG+Tavan 10...

Normal fiyat ₺470,00 -15% Fiyat ₺399,50
  • -15%