200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 15 Lt.
Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 15 Lt.
₺599,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 15 Lt.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Ev ve iş yerlerinde yeni bir hava ve tasarım yakalamak isteyenlerin başvurduğu ilk yöntem duvarların rengini değiştirmek olur. İç cephe boyaları arasında farklı bir öneme sahip olan silikonlu boya, kolay temizlenmesi ve yıkanabilirliği ile ön plana çıkar. Fawori 15 litrelik iç cephe boyaları badana işleminde kullanıcıların ihtiyaçlarını giderir.

Renk
Stokta yok
₺599,90
Vergi dahil

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 15 Lt. Renk Beyaz

Evlerde temizliğin ve düzenin en önemli belirtilerinden biri duvarlardaki boyadır. Yeni boyanan duvarlar, hem renk değişimi ve dekorasyon imkanı tanırken hem de istenmeyen leke ve görüntü kirlilikleri giderilmiş olur. Özellikle geçiş mevsimlerinde yapılan boya badana işlemleri, yeni bir ev hissi vererek aile sakinlerine huzur ve mutluluk verir. Binalarda iki yönlü boyama işlemi gerçekleşir. Dış cephe ve iç cephe olarak ayrı ayrı boyanır. Dış cephede farklı renkler kullanılırken iç cephe boyamada genellikle beyaz tercih edilir. Boya yapmak için gerekli olan alet ve eşyalar sıralanacak olursa; boya rulosu, fırçası, kuşak bantları sayılabilir. Eşyalardan en iyi fayda sağlamak için ise kaliteli boya tercih edilmelidir. Boyalar, özelliklerine göre farklı çeşitlere göre üretilir.

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 15 Lt. Renk Beyaz Çeşitleri

Boyalar farklı kullanım amaçlarına göre birçok çeşitte üretilir. Boyalar esas olarak iki ana kategoride yer alır. İç ve dış cephe olarak kullanıcılara sunulur. Bunun dışında özelliklere göre plastik, sentetik ve silikonlu olarak modellere ayrılır. Silikonlu boyanın en büyük özelliği temizlenebilir olmasıdır. Silikonlu boyalar, gün içerisinde çeşitli lekelere maruz kalan duvarları yeniden boyamadan, suyla temizleme imkanı tanır. Fawori silikonlu i̇pek i̇ç cephe duvar boyası 15 lt. renk beyaz renk özellikleri göz önüne alındığında şu avantajları sağlar:

-  İç cephe boyaları renklerine göre çeşitlenir. En çok tercih edilen renk ise açık tonlardır. Açık tonlardan beyaz tercihi ise daha fazladır.

-  Kullanıcılar, tek başına beyaz rengi tercih ettiği gibi beyazı renk açmada da kullanır. Koyu renkli boyalar beyaz renk sayesinde daha açık tonlar elde edilir.

-  İç cephe boyaları, dış cephe boyalarına göre daha farklı renk skalasına sahiptir. İç cephe boyalarında daha fazla çeşit bulunur.

-  İç cephe boyaları, litrelik olarak farklı ebatlarda üretilir. Bu da kullanıcılarına ihtiyacı kadar kullanım imkanı sağlar.

-  Silikonlu boyalar su ile inceltilebilir. Bu sayede yüzeye göre uygulanabilme kolaylığı sağlar.Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 15 Lt. Renk Beyaz Fiyatları

Boyalar, birçok farklı özelliğe göre fiyatlanır. İç cephe ile dış cephe boyaların fiyat değişkenliği kendi aralarında da görülür. Plastik iç cephe plastik boya ile silikon boya fiyatları arasında da fark bulunur. Boya fiyatlarının değişken olmasının bir nedeni de kaliteli olmasıdır. Fawori boya hem bütçe dostu hem de kaliteli ürünü kullanıcılarına sunmayı hedefler. Boyaların fiyatını etkileyen bir diğer faktör de litrelik olan ebatlarıdır. 5 kilogram olan boya ile 15 kilogram olan boyanın fiyatının farklı olması normaldir. Boyanacak alan fazla ise çok litreli boyalar daha ekonomik olabilir. Küçük yüzeylerde boya yapılacaksa daha az kilolu ürün tercih edilebilir.

   

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 15 Lt. Renk Beyaz Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Boya satın alırken dikkat edilecek noktaların başında yüzeyin rengi gelir. Yüzeyin belli bir bölümü boyanacaksa aynı renkte boya seçilir. Eski boyanın üzerine badana işlemi yapılacaksa eski boyayı kapatacak renkler tercih edilmelidir. Boyalar kimyasal içeriklere sahip oldukları için son kullanma tarihleri de oldukça önemlidir. Zira tarihi geçen boyalar istenilen performansı gerçekleştiremez. Kaliteli boya badana işlemi yapmak için yüzeyin de temizlenmesi gerekir. Duvar üzerinde bulunan kağıt ya da farklı kaplamaların temizlenmesi, zımparalanması gerekir. İşlem öncesi yeteri kadar boya temini etmek istenmeyen durumla karşılaşmanın önüne geçer.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWSLK006

Belirli Referanslar

ean13
8691529784469