200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 2,5 Lt.
Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 2,5 Lt.
₺139,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 2,5 Lt.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

İç cephe boyaları mekanın görünümüne farklı bir boyut kazandırır. Duvar boyasındaki renk seçimi ile mekan daha büyük ve ferah gösterilebilir. Duvar boyalarının geliştirilmiş formülleri sayesinde boyalar duvar üzerinde daha parlak ve zeminle bütünleşik bir halde durur. Fawori silikonlu duvar boyası hızlı kuruyabilme özelliği sayesinde de mekanı kullanıma hazır hale getirir.

Renk
Stokta yok
₺139,90
Vergi dahil

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 2,5 Lt. Renk Beyaz

Duvar boyalarının kalitesi, yapısı ve kullanımı oldukça önemlidir. Boya ve ısı yalıtımında hem iyi kalite hem de iyi fiyat mottosu ile satışlarına devam eden Fawori’nin Türkiye yalıtım ve boya piyasası içerisinde hakim bir konumu bulunur. Bu başarısını üretim aşamasında renk çeşitlerini geliştirip boya kalitesini daha ileri seviyelere taşıyan Fawori, duvar boyalarının yanı sıra birçok farklı özellikteki boyaların üretimlerini de gerçekleştirir. İç cephe ve dış cephelere uygun olarak üretilen boyaların yanı sıra markanın üretim yelpazesi içerisinde wood stain ve sentetik premium renkler de bulunur. Markanın boya yaparken kullanılan fırça ve rulo gibi uygulama destek grubu ürünleri de bulunur. Üretimlerine boya grubu ile başlayan Fawori sektörde genişleyerek cam tekstil duvar kaplamaları, parke, dolgu malzemeleri, su izolasyon, fayans yapıştırıcısı, derz dolguları ve ısı yalıtımı gibi ürün gruplarını da bünyesine ekler. Markanın duvar boyaları farklı formlarda üretilir. 

 

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 2,5 Lt. Renk Beyaz Çeşitleri

Fawori duvar boyaları geniş renk skalası ile kullanıcıların tercih edebileceği her tonu üretim aşamasından satış aşamasına taşır. Fawori silikonlu ipek iç cephe duvar boyası 2,5 lt. renk beyaz yapısı ve görünümü ile kullanıcıların marka çatısı altında en çok tercih ettiği boya renkleri arasında yer alır. İç cephelerde kullanıma uygun olarak üretilen bu boya görsel olarak da odanın daha geniş ve ferah bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.   

-Fawori silikonlu iç cephe boyası mat bir görünüme sahiptir. 
-Tek kat ile yüksek örtücülüğe sahip olan silikonlu iç cephe boyası zemindeki koyu renkleri bile kolaylıkla kapatabilir. 
-Temizlik açısından kullanıcılara rahatlık sağlayacak bu ürün ıslak bezle ile silinebilir.
-Fawori silikonlu ipek iç cephe boyası iki kat uygulandıktan sonra 24 saat içerisinde tamamen kuruyarak kullanıma hazır hale gelir. 
-Ürünün içerisindeki malzemeler sayesinde silikonlu iç cephe boyası uzun yıllar boyu kabarma ya da dökülme yapmadan rahatlıkla kullanılabilir.

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 2,5 Lt. Renk Beyaz Fiyatları

Fawori iç cephe ve dış cephe boyalarının fiyatları, makul bir seviyede seyir gösterir. Ürünlerin yüksek kapatıcılık özellikleri boya esnasında kullanılan ürün miktarından da tasarruf sağlar. 2,5 litre gramaj çeşitleri ile satışa sunulan silikonlu ipek iç cephe duvarının fiyatları da kullanıcılar için makul seviyelerde yer alır. Ürünün kapatıcılık özelliği ve uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilmesi fiyatı açısından daha uygun bir zemin yaratır. Ürün gramajına göre fiyatlandırılırken, ihtiyacınıza göre farklı seçeneklerde üretilir. Boyaların fiyatları renklere bağlı olarak da değişiklik gösterir. 

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 2,5 Lt. Renk Beyaz Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Mekanın tasarımını mobilyalar kadar duvarlar da ön plana çıkarır. Duvar rengi odanın enerjisini de etkileyeceği için renk seçimlerinde hassas davranmak gerekir. Boyaların renklerine göre fiyatları da değişiklik gösterebileceği için satın alma aşamasında buna da dikkat etmek gerekir. Bunun yanı sıra boyanacak mekanın ölçülerinin önceden alınarak boya gramajları arasındaki seçimin bu ölçülere göre yapılması gerekir. Böylelikle boya sırasında ürünün yeterliliği için daha sağlıklı bir önlem alınmış olur. Fawori silikonlu ipek iç cephe boyası ofis ve ev gibi birçok mekanda kullanılabilir. Ürün apartman ve binaların iç cephelerinde de kullanılabilir.  

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWSLK004

Belirli Referanslar

ean13
8691529784698