200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 7,5 Lt.
Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 7,5 Lt.
₺339,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 7,5 Lt.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Silikonlu iç cephe beyaz duvar boyası oldukça tercih edilen renkler arasında bulunur. Kolay uygulanabilir olması özelliğiyle, uygulama esnasında herhangi bir profesyonellik gerektirmez. Kir tutmayan ve kolay temizlenebilir yapısı ile öne çıkar. İnsan sağlığına zararlı olmayan bir yapıda olması, kullanıcılar arasında en önemli özellikler arasında yer alır.

Renk
Stokta yok
₺339,90
Vergi dahil

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 7,5 Lt. Renk Beyaz

İç mekan duvarlarının farklı nitelikteki dokuları zaman içerisinde aşınır. Aşınarak kaybettikleri rengi ve bir takım hasarları giderme ihtiyacı duvar boyaları tarafından sağlanır. Farklı doku ve yapılarda bulunan duvarları farklı renk seçenekleri ve farklı görünümleri ile birçok boya çeşidi sayesinde kolay bir uygulama sağlar. Aynı mekan içerisinde bulunan duvar ve tavanlar kişinin zevkine bağlı olarak, hem aynı hem de farklı tonlarda boyanabilir. Boyama yapılmak istenen alanda bulunan mobilyalara göre, kullanıcılar tarafından seçilebilecek birçok renk seçeneği bulunur. En çok tercih edilen renk olan beyaz rengi, her ortama kolaylıkla uyum sağlar. 

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 7,5 Lt. Renk Beyaz Çeşitleri

Boyama işlemi sonrasında daha aydınlık bir görünüm elde edilmesi amacıyla Fawori silikonlu i̇pek i̇ç cephe duvar boyası 7,5 lt. renk beyaz kullanımı tercih edilir. Farklı bir atmosfer yaratmak isteyen kullanıcılar tarafından, duvar ve tavan ayrı tonlarda boyanabilir. Fawori silikonlu ipek iç cephe duvar boyası çeşitleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu sayede kullanılacak alana uygun boya çeşidi bulmak oldukça kolaydır. 

-Oldukça kolay uygulanabilen yapısı sayesinde uygulandığı alanda herhangi bir kötü görüntüye sebep olmaz.
-İçeriğinde bulunan kimyasalların, insan sağlığına zararlı olmaması uygulama yapan kişi için oldukça önemlidir.
-Uygulama işlemi esnasında, uygulandığı alana kolay şekilde yapışır ve kullanıcıların maximum verim almalarını sağlar. 
-Özel yapısı sayesinde kir ve toz tutmaz. 
-Beyaz renge sahip bir iç cephe boyasının tercih edilmesi durumunda, açık bir renk olması sebebiyle her türlü ortama kolaylıkla uyum sağlar. 

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 7,5 Lt. Renk Beyaz Fiyatları

Silikonlu ipek iç cephe duvar boya fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunur. Boya malzemesinin kalitesi, miktarı ve birçok farklı özelliği fiyatlarını etkileyen unsurlardır. Fawori markasının boya çeşitleri arasında yer alan ipek yapısına sahip bir boyayı tercih etmek isteyen kullanıcılar olabilir. Bu kullanıcılar ipek yapısına sahip olmayan bir boyaya kıyasla daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilir. Diğer boya türleri gibi iç cephe boyaları da miktarına göre fiyatları değişkendir. Her türlü yüzeyde kolay uygulanabilir özellikte olması fiyatını etkileyen faktörler arasında bulunur. Bu gibi özelliklere sahip olan Fawori silikonlu ipek iç cephe duvar boyası türlerinin kalitesi ile fiyatları doğru orantılıdır. Kullanılacak alana uygun miktarda bir boya seçimi yapılması bütçeye oldukça katkı sağlayacaktır. Fawori markası her bütçeye uygun farklı çeşitte boya üretir. 

Fawori Silikonlu İpek İç Cephe Duvar Boyası 7,5 Lt. Renk Beyaz Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İç cephe duvar boyası tercih etmeden önce dikkat edilmesi gereken birçok faktör bulunur. Başlıca faktörler arasında kullanılacak alana uygun bir boya tercihi yapılması gerekir. Kullanılacak alanda duvara yalıtım özelliği katmak isteyen kullanıcılar, mutlaka yalıtım özelliğine sahip bir iç cephe duvar boyası tercih etmelidir. Bu sayede duvar hem farklı bir renge hem de yalıtım özelliğine sahip olmuş olur. Kullanılacak alana uygun miktarda iç cephe duvar boyası tercih edilmelidir. Aksi takdirde boya yetmez ve ton farkı oluşabilir. Beyaz renk her ortama uyum sağlar. Kullanıcılar tarafından beyaz renk iç cephe duvar boyaları oldukça sık tercih edilir. Yeni yenil bir boya tercih edilmesi, insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Aksi takdirde insan sağlığını etkileyebilir. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWSLK005

Belirli Referanslar

ean13
8691529784476