150 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 15 Lt + Tavan Boya 10 Kg + Boya Seti
Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 15 Lt + Tavan Boya 10 Kg + Boya Seti
₺339,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 15 Lt + Tavan Boya 10 Kg + Boya Seti

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Boya yapılacak yüzeye uygun çok sayıda boya alternatifleri ile Fawori markası, tercih edilen iyi markalar arasındadır. Kaliteli ve yüksek kapatıcılığı olan ürünler ile boyama sonrası uzun yıllar kullanım imkanı tanır. Geniş renk yelpazesi ve uygun miktarlardaki gramajları ile hemen her kullanıcının zevkine ve ihtiyacına yönelik ürün bulması mümkündür.

Renk
Stokta
₺339,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 15 Lt + Tavan Boya 10 Kg + Boya Seti

Yaşam alanlarında dış cephenin ve iç cephenin boyası ilk göze çarpan ayrıntıdır. İç cephe ve dış cephe için farklı formlarda boya üretimi yapılmıştır. İç cephe boyalarının evin dekorasyonu ile uyum sağlayan ürünlerden seçilmesi daha şık ve estetik bir görünüm sunar. Fawori markası boya ve boya malzemeleri üretimi yapan iyi markalar arasında yer alır. İç cephe boyalarında ürünlerin özellikleri ve renkleri birbirinden farklıdır. Kullanımı ve temizliği kolay olan ürünlerden dayanıklı yapıdaki boya türlerinin seçilmesi daha uzun yıllar bozulmadan kullanım sağlar. İç cephe boyalarında boyanın rengi ve yapısı evin dekorasyonu ile uyumlu olmalıdır. Dış cephe boyaları ise yine mekanın dış görselini daha güzel hale getirirken aynı zamanda hava şartlarından korunmasında da yardımcıdır.  Fawori markasında farklı gramaj ağırlıklarında, iç ve dış cepheye uygun renk çeşitleri ile farklı özelliklerde ki boya alternatiflerini bulmak mümkündür.

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 15 Lt + Tavan Boya 10 Kg + Boya Seti Çeşitleri

İç cephe boyaları, evin dekorasyonu ile bütünlük sağlayan yapıları ile bir nevi dekorasyonun bir parçasıdır. Yapıları ve üretim malzemeleri bakımından farklı çok sayıda ürün çeşidi vardır. Ürünlerin yapılarına göre etki alanları ve kullanım şekilleri farklılık gösterir. Plastik, silikonlu, akrilik boya gibi boya çeşitlerinden yaşam alanına en uygun ürün tercih edilir. Mat, yarı mat veya parlak yapılarda olan ürünler vardır. İç cephe boyalarında duvarın boyaması ile birlikte temiz görüntü için tavan boyasının da yapılması gerekir. Tavanlar için ise özel olarak üretilmiş tavan boyaları mevcuttur.

  • İç cephe boyalarının dekorasyona uygun seçilmesi ile daha estetik ve şık görünümler elde edilir. 

  • Fawori silikonlu iç cephe boyası, su bazlıdır ve rahatsız edici baskın boya kokusu yoktur.

  • Fawori silikonlu mat iç cephe boyası, yüksek kapatıcılığı sayesinde kat kat boya yapılmadan güzel sonuçlar verir.

  • Kaliteli içeriklerden üretilmiş boyalar dökülme, çatlama gibi deformasyonlara uğramadığı için uzun yıllar kullanıma uygundur.

  • Kolay temizlenebilir, kir tutmayan ve nefes alabilen yapıdaki ürünlerin tercih edilmesi kullanım kolaylığı sağlar.

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 15 Lt + Tavan Boya 10 Kg + Boya Seti Fiyatları

İç cephe ve dış cephe boyaları farklı özelliklerde ürünler olmakla birlikte fiyatları değişken yapıdadır. İç cephe boyalarında silikon, akrilik ve plastik gibi boya çeşitleri vardır. Boya fiyatları boyanın özelliğine göre değişirken, ihtiyaç duyulan boya miktarı da boyanın fiyatlarını etkiler. Mat, yarı mat veya parlak yapıdaki ürünlerin renk alternatiflerine göre ürün fiyatları değişen aralıklar ile kullanıcılara sunulur. Su bazlı ve silikonlu boyalar uzun süre kullanıma uygun ve bozulmayan yapıdaki ürünler olduğu için sıklıkla boyama ihtiyacını ortadan kaldırır. İç cephe boyaması yapılırken tavan boyası ve boya malzemelerine ihtiyaç duyulur. Fawori silikonlu mat i̇ç cephe 15 lt + tavan boya 10 kg + boya seti tercih edilmesi maliyeti düşürür ve ihtiyaca yönelik her türlü ürünü içinde bulundurur.

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 15 Lt + Tavan Boya 10 Kg + Boya Seti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Boyalar, iç cephe ve dış cephe olmak üzere iki farklı çeşitte üretilir. Öncelikle hangi alanda ve nasıl bir yüzeyin boyanacağına karar verilmelidir. Boyanın miktarı alan ile uyumlu olmalı, renkleri ve yapısı da dekorasyonu tamamlamalıdır. Saten, akrilik, plastik ve silikonlu gibi iç cephe boya çeşitlerinden nefes alan yapıda ürün tercih edilmesi daha sağlıklıdır. Kirli yüzeylerde kapatıcılık oranı yüksek ürünler tercih edilmelidir. Su bazlı boyalarda boya kokusu oldukça az olup, dayanıklı yapıları ile uzun yıllar bozulmadan kullanılabilir. Boya malzemeleri de boyanın özelliği ile uyum sağlar nitelikte olduğu takdirde daha konforlu bir boyama süreci yaşanır.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
FAWSLKSET002

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Fawori Plastik İç Cephe...

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 KG+Tavan 10...

Normal fiyat ₺309,90 -10% Fiyat ₺278,91
  • -10%