100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 15 Lt + Tavan Boya 10 Kg + Boya Seti
Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 15 Lt + Tavan Boya 10 Kg + Boya Seti
₺589,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 15 Lt + Tavan Boya 10 Kg + Boya Seti

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Dış cephe boyalarda olduğu gibi iç cephe boyalarda da en çok tercih edilen seçeneklerin başında Fawori gelir. Marka duvar ve tavan arasında uyumlu renklerin tercihini kolaylaştırmak için set halinde boyaları kullanıcılarına sunar. Silikonlu olan iç cephe boyaları kir tutmadığı gibi aynı zamanda da yıkanabilir özelliğe sahiptir.

Renk
Stokta
₺589,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 15 Lt + Tavan Boya 10 Kg + Boya Seti Renk Beyaz

Yaşanılan evler ve iş ortamının bulunduğu ofislerin ilk dekorasyon ayrıntısı boyalarıdır. Kullanıcılar, mobilya tercihi yaparken ortamın rengini dikkate aldığı gibi duvar ve tavan rengini de mobilyaya göre ayarlayabilir. İster mobilya duvar ve tavana göre ayarlansın isterse duvar ve tavan mobilyaya göre ayarlansın, ikisi arasında uyum en çok dikkat edilen tasarım konularının başında gelir. Binaların boyanmasında iki farklı boya çeşidi vardır. Bunlar temelde dış cephe ve iç cephe boyalarıdır. İç cephe boyaları da kendi içerisinde duvar boyası ve tavan boyası olmak üzere gruba ayrılır. Tavan boyaları duvar boyaları kadar önemlidir. Güzel seçilmeyen tavan boyası ortamın ışık dengesini ve aydınlanma seviyesini etkiler.

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 15 Lt + Tavan Boya 10 Kg + Boya Seti Renk Beyaz Çeşitleri

Boyalar dış cephe, duvar boyası ve tavan boyası olarak üç farklı kategoride bulunsa da bu kategoriler boyaların özelliklerine göre de çeşitlenir. Silikonlu, yağlı, plastik ve akrilik başta olmak üzere üretildiği maddelerin isimlerini alan boya türleri, renk ve renk parlaklığına göre de şekillenir. Tavan boyaları genellikle; mat, yarı mat ve parlak olarak kendi arasında üç gruba ayrılır.

 - Silikonlu boyaların diğer çeşitlerinden en önemli farkı, suya dayanıklılığıdır. Bu sayede kirlenen ya da lekelenen yüzeyler kolayca yıkanabilir.

- İç cephe boyamasında duvar ve tavan bütünlüğü oldukça önemlidir. Fawori set ile kullanıcılar, birbiri ile en uygun boyayı seçmiş olur.

- Boya çeşitlerini oluşturan en önemli özelliklerden biri de boyaların kalitesidir. Fawori, kullanıcılarına az boya ile daha çok alanı boyama imkanı tanır. Bu da hem ekonomik olur hem de kullanıcının zaman tasarrufu yapmasını sağlar.

- Boya çeşitleri renk olarak da kendi arasında ayrılır. Renkler arasında en çok tercih edilen beyazdır. Hem tek başına hem de diğer renkleri açmak için kullanılan beyaz, tonlarına göre de farklılık arz eder.

- Silikonlu boya yıkanabildiği gibi aynı zamanda da leke barındırmadığı için en çok tercih edilenler arasında yerini alır.

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 15 Lt + Tavan Boya 10 Kg + Boya Seti Renk Beyaz Fiyatları

Boya badana işlemlerinde kullanılan malzemelerin sabit bir fiyatı bulunmaz. Badana ruloları, fırçaları, zımpara çeşitleri farklı özelliklerde olduğu gibi kullanılacak boyalar da kendi içerisinde farklı modeller ve çeşitleri barındırır. Dış cephe boyaların fiyatları ile iç cephe fiyatları farklı olduğu gibi tavan ile duvar boyalarının fiyatları da değişkenlik gösterir. Boyaların farklı fiyat aralığında olmasının bir diğer önemli nedeni de boyada bulunan ek özelliklerdir. Yağlı boya ile akrilik boya; sentetik boya ile silikonlu boya farklı fiyatlardan kullanıcıların tercihine sunulur. Boyalar renklerine göre çeşitlendiği gibi renk tonlarına göre de çeşitlenir. Bu durum da fiyat aralığı da değişebilir.

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 15 Lt + Tavan Boya 10 Kg + Boya Seti Renk Beyaz Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Boya seçimi, uygulanacak yüzeye göre değişiklik gösterebilir. Uygulanacak yüzey göz önünde bulundurularak en uygun tercih yapılmış olur. Kullanıcıların boya işlemleri yaparken dikkat etmesi gereken önemli noktaların başında tavan ve duvar uyumunun olması gelir. Bu yüzden boya setleri kullanıcılara en doğru tercihi sunmayı amaçlar. Fawori silikonlu mat i̇ç cephe 15 lt + tavan boya 10 kg + boya seti renk beyaz ile hem tavan hem de duvar için olan ihtiyaç giderilir. Boya tercihi yapmadan kullanılacak yüzey ile tüketilecek boya litresi hesap edilirse fazla ya da az gelme durumu önlenir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWSLKSET002

Belirli Referanslar

ean13
8682125306070

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Fawori Plastik İç Cephe...

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 KG+Tavan 10...

Normal fiyat ₺470,00 -15% Fiyat ₺399,50
  • -15%