200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 7,5 Lt + Tavan Boya 3,5 Kg + Boya Seti
Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 7,5 Lt + Tavan Boya 3,5 Kg + Boya Seti
₺329,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 7,5 Lt + Tavan Boya 3,5 Kg + Boya Seti

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Geniş bir renk skalasına sahip olan Fawori, içinde bulunduğu piyasada kullanıcılarına sunduğu kaliteli ürünler ile yüksek bir itibar sahibidir. Yüksek kaliteli, canlı ve hasar almayan, rengarenk boya seçenekleri uygulandığı zeminin havasını değiştirir ve profesyonel bir şekilde izole eder.

Renk
Stokta yok
₺329,90
Vergi dahil

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 7,5 Lt + Tavan Boya 3,5 Kg + Boya Seti Renk Beyaz

İç cephe ve tavan boyaları boyanacak olan yüzeye güzel bir renk ve görüntü katmakla kalmaz, aynı zamanda su izolasyonu ve ısı yalıtımı gibi önemli özellikleri bünyesinde barındırır. Geniş renk yelpazesi göz önüne alındığı zaman boya seçenekleri alıcılar için pek çok seçenek sunar.  Ev, iş yeri ve benzeri yerlerde mekâna renk katmak ve izolasyonunu sağlamak için alıcılar farklı renk seçeneklerinden yararlanabilir. Fawori, yıllardan süregelen bir marka olarak içinde bulunduğu piyasaya imzasını atmış, güvenilir bir markadır. Su bazlı, silikonlu, plastik, ipeksi mat, dış cephe ve daha pek çok boya türünde model seçeneği bulunan Fawori, tüketicilere diledikleri renklerde ürün piyasaya sunar. Markanın sunmuş olduğu ürünler uygulaması kolay, uygulandığı zemin ve mekana uyum ve şıklık sağlar.

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 7,5 Lt + Tavan Boya 3,5 Kg + Boya Seti Renk Beyaz Çeşitleri

Fawori silikonlu mat i̇ç cephe 7,5 lt + tavan boya 3,5 kg + boya seti renk beyaz ürünü farklı özelliklere sahiptir ve her türlü mekana uyum sağlayabilecek kaliteli bir boya setidir.

-    Üç aşamalı boyanabilir. Boyanın ilk kuruması 15 ila 30 dakika arasında olurken ikinci kat uygulaması 2 ila 4 saatte ve son kat uygulaması 24 saat olur. Böylece maksimum performansta boyanın rengi ortaya çıkarılabilir.

-    Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 7,5 Lt + Tavan Boya 3,5 Kg + Boya Seti Renk Beyaz boyası su kaldıran yapıda, plastik ve yüksek düzeyde örtücülüğünün yanı sıra silinebilir yapıya sahiptir.

-     Bu kaliteli boya türü yüksek teneffüs potansiyeline sahiptir.

-     Boyanın yapıldığı tavan ve yüzeylere kolay ve sıkı yapışır.

-     Kullanım talimatlarına uygun ölçüde uygulandığı takdirde boyada soyulma, rutubet ve benzeri sebeplerden çatlama, dökülme, kabarma gibi sorunlar görülmez.

-    Su bazlı yapısı sayesinde rahatsız edici bir kokusu bulunmaz ve ortamda koku bırakmaz.

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 7,5 Lt + Tavan Boya 3,5 Kg + Boya Seti Renk Beyaz Fiyatları

Boyalar; plastik, su bazlı, ipeksi mat, yağlı, saten gibi pek çok türe sahip olduğundan ötürü fiyatlar boyadan boyaya değişebilir. Boyanın dış ya da iç cephe veya tavan boyası olması da boya fiyatlarını etkileyebilir. Boyalar ve boya setleri farklı hacimlerde ve içeriklerde Fawori tarafından piyasaya sunulur. Farklı boya seçenekleri ve ebatları kullanıcıya ihtiyacı kadar ürünü satın almasına yardımcı olur. Fawori piyasaya sürdüğü farklı ebatlardaki boyaları ile her kesimden alıcıya hitap edebilir.

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe 7,5 Lt + Tavan Boya 3,5 Kg + Boya Seti Renk Beyaz Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Her üründe olduğu gibi talep ettiği ürünü satın almak isteyen tüketiciler satın alacakları boyanın özelliklerine ve fonksiyonlarına dikkat eder. Günümüzde neredeyse her renk skalasında farklı boya türleri üretildiği için artık boyanın nerelerde uygulanabileceği, yapısında bulunan maddeler ve daha pek çok unsur dikkat edilen faktörlerdir. Özellikle satın alınacak boyanın kullanılacağı zemine uyum sağlayabilecek bir yapıda ve akışkanlıkta olması gerekir. Örneğin, sıvalı ve eski boyalı olan yüzeyler için mat boya modelleri seçilir iken, düzgün ve pürüzsüz olan macunlu yüzeylerde daha parlak ve ipek mat boyaları tercih edilir.  

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWSLKSET001

Belirli Referanslar

ean13
8682125305769

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Fawori Plastik İç Cephe...

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 KG+Tavan 10...

Normal fiyat ₺470,00 -15% Fiyat ₺399,50
  • -15%