100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Duvar Boyası 2,5 Lt.
Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Duvar Boyası 2,5 Lt.
₺100,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Duvar Boyası 2,5 Lt.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Fawori, klasik bir renk olan ve en çok tercih edilen iç ve dış cephe rengi olan beyazı farklı varyasyonlarda ve ebatlarda piyasaya sunar. Öte yandan Fawori piyasaya, yani tüketicilerine yüksek kalite ve renk skalasında boya ürünü imkânı sunar. Boya sadece ortamı ve mekânı güzelleştirmekle kalmaz, izole işlemini başarıyla gerçekleştirir.

Renk
Stokta
₺100,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Duvar Boyası 2,5 Lt. Renk Beyaz

Fawori, yıllardan süregelen bir marka olmasının yanı sıra inşaat boyaları alanında; iç ve dış cephe boyaları, ahşap boyalar, sentetik boyaları ve tutkal gibi ürünlerde kalitesi ile büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Aynı zamanda Fawori duvarın boyanacağı yüzeye hem güzel ve canlı bir görünüm katmak hem de duvarın izolasyonunu sağlamak için kullanılan boya markalarından biridir. Geniş renk skalası ve farklı tip boya türleri sayesinde tüketicilere büyük bir seçim imkânı tanır. Öyle ki Fawori, alıcılarının zevklerine ve boyayı uygulayacakları ortam ve koşullara göre de boya ve fırça gibi ekipmanlar üretmeyi ihmal etmez.

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Duvar Boyası 2,5 Lt. Renk Beyaz Çeşitleri

Fawori silikonlu mat i̇ç cephe duvar boyası 2,5 lt. renk beyaz boyaları su bazlı içeriğinin sayesinde minimum düzeyde parlaklığa sahip, kaygan kıvamda olmayan bir boya çeşididir.

-    Mat boya olması sayesinde kusurlar sorunsuz bir şekilde kapatılır, kir ve rutubetten oluşmuş iz gibi unsurları kolaylıkla gizler.

-     Yine mat boya olmasının verdiği özellik doğrultusunda uygulandığı zemine güçlü pigmentler aksettirir.

-     Beyaz renkli mat boya olsa da bu kullanıcının gözünü korkutmaz zira mat boya olmasının bir alternatifi de bir şey sıçradığında, boyandığında, çizildiğinde, sürüldüğünde genellikle kolay temizlenir ve temizlendiği takdirde kolaylıkla boyada hasar ya da yıpranma görülmez. Kirlenen duvarlar az miktar bulaşık deterjanı ve su ile sünger yardımıyla fazla bastırılmamak şartıyla kolayca temizlenebilir.

-     Silikonlu bir boya türü olması özelliği ile boyanın uygulandığı zeminin pürüzsüz ve parlak bir görünüm elde etmesini sağlar.

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Duvar Boyası 2,5 Lt. Renk Beyaz Fiyatları

Günümüzde inşaat boyası piyasasında karşımıza pek çok çeşit ve işlevde boya türleri çıkar. Boya fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlar arasında da nitekim boyanın renginden ziyade içeriği ve özellikleri yer alır. Öte yandan zaman zaman boyanın rengi de fiyatı etkileyebilir. Bu unsurların yanı sıra boyanın hacmi de fiyatı etkiler. Bazı Fawori boyalarında ürünün hacmi arttıkça daha ekonomik bir fiyatlarda boyaya sahip olunabilir. Fawori her kesimden tüketicinin bütçesine hitap etmeye çalışarak ve kalite çizgisinden taviz vermeden ürünlerine fiyat değeri biçer.

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Duvar Boyası 2,5 Lt. Renk Beyaz Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Boya satın alırken her ne kadar tüketiciler ilk olarak renk üzerinden seçim yapsalar da boyanın özellikleri ve yapısı dikkat edilmesi gerekilen unsurlar arasında yer alır. Örnek verilecek olursa boyanın uygulanacağı yerin rutubet, küf gibi unsurlardan arındırıldığından emin olunması gerekir. Duvarın da seçilen boyaya uyumlu olması boyanın alınmasında önemli unsurlar arasında yer alır. Elbette ki mekâna, yani odaya güzel ve mobilya ile eşyalara boyanın uyum sağlaması önemlidir. Keza beyaz renk çoğu ortama uyum sağlayabilir. Boyayı satın alırken boyanın yeni nesil boya olması önemli bir unsurdur. Özellikle iç cephe boyaları için silikonlu boya çeşitleri tercih edilir. Silikonlu boyalar hem kolay kurur hem de daha sağlıklı olmasının yanı sıra leke tutmaz. Boyanın iki ya da üç aşamalı olarak duvara ya da zemine uygulanması tavsiye edilir. Böylece en iyi pigment yakalanabilir hale gelir. Birinci kat sürülen boyanın kuruma süresi 15 ila 30 dakika arasında değişir. İkinci kat uygulanan boya ortalama 2 ila 4 saat arasında kuruma gösterir. Üçüncü kat boyama, yani son kat boyama da 24 saat kuruma süresi beklenir.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWSLK001

Belirli Referanslar

ean13
8691529042194

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Fawori Plastik İç Cephe...

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 KG+Tavan 10...

Normal fiyat ₺470,00 -15% Fiyat ₺399,50
  • -15%