100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Duvar Boyası 7,5 Lt.
Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Duvar Boyası 7,5 Lt.
₺174,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Duvar Boyası 7,5 Lt.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Çevre dostu, Fawori silikon mat iç cephe duvar boyası ile kapalı mekanları boyamak için kullanabilirsiniz. Silikonlu formül, boyanın yüzeye etkili bir şekilde tutunmasını sağlar. Silinebilir ve kokusuz özelliğe sahip ürünler, yüksek kapatıcılığı ile uzun yıllar kullanılabilir. 7,5 kg’lık kutusuyla ideal bir kullanım sağlayan ürünler, uygun fiyatları ile her bütçeye hitap eder.

Renk
Stokta
₺174,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Duvar Boyası 7,5 Lt. Renk Beyaz

Dekorasyonun en önemli detaylarından biri duvar renkleridir. Ortamın şık görünmesi için duvarların renkleri önemlidir. Mobilyalar ve duvar renklerinin uyum içinde olması, dekorasyonun iyi görünmesine yardımcı olur. Duvar renkleri istenildiği zaman değiştirilebilir. İç cepheye özel geliştirilen boya seçenekleri kullanarak duvarları istediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Silikonlu mat boya çeşitleri, yoğun renk verme özellikleri ile sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Silinebilir özelliğe sahip silikon boyalar nefes alabilir olduğu için iç mekanlarda rahatlıkla kullanılır. Filli Boya kalitesinde üretilen Fawori silikonlu iç cephe boyası, zengin renk skalasına sahiptir. Duvarda pürüzsüz bir görünüm oluşturan boyalar, dayanıklı formülü ile uzun süre kullanım imkanı sağlar. 

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Duvar Boyası 7,5 Lt. Renk Beyaz Çeşitleri 

Filli Boya güvencesiyle üretilen Fawori iç cephe boyaları farklı ihtiyaçları karşılayan renk seçenekleri sunar. Klasik ve spor dekorasyon tarzlarına uyum sağlayan silikonlu mat boyalar popüler ürünler arasında yer alır. Nefes alabilen yapısı ve silinebilir özelliği ile uzun süre kullanılabilen silikonlu mat boyalar, yüzey üzerinde pürüzsüz bir görünüm oluşturur. Kaliteli içeriği ile yüksek örtücülük sağlayan boyalar, kullanıcıların beklentilerini karşılar. Fawori silikonlu mat iç cephe duvar boyası 7,5 Lt. renk beyaz çeşidini istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Özellikle ışığın az olduğu odalarda aydınlık bir etki yaratmak için beyaz boyaları kullanabilirsiniz. 

-Çevre dostu Fawori silikonlu mat iç cephe boyası, silinebilir özelliği sayesinde uzun yıllar yenilenme ihtiyacı duymaz. -Duvar üzerindeki lekeleri sabunlu bezle temizleyebilirsiniz. 
-Silikonlu boyaları temiz su ile %15-20 oranında incelterek iki kat uygulayabilirsiniz.  
-Ev, okul, ofis ve hastane gibi her alanda silikonlu mat boyaları tercih edebilirsiniz.  
-Nefes alan ve kokusuz özelliği ile kullanıcıları rahatsız etmez.  
-Boyalar uygulama sonrasında ilk 15-30 dk arasında kurumaya başlar. İkinci kat kuruması için 2-4 saat arası beklenmesi tavsiye edilir. Boyaların tam kuruması 24 saatte gerçekleşir.  
-Silikonlu boya formülü sayesinde ürünler duvara yapışarak çatlama ve kabarma yapmaz.   
-Yüksek kapatıcılığa sahip boyaları farklı renk zeminlerin üzerine uygulayabilirsiniz.  

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Duvar Boyası 7,5 Lt. Renk Beyaz Fiyatları

Şık görünümü ile dikkat çeken Fawori silikonlu mat iç cephe boyası, her bütçeye hitap eden alternatifler sunar. Silinebilir özelliği sayesinde uzun yıllar kullanılabilen boyalar, yüksek kapatıcılığa sahiptir. Kokusuz ve nefes alabilir formüle sahip boyalar, iç mekanlarda kullanıma özel olarak geliştirilmiştir. Tavsiye edilen biçimde uygulanan boyalar yüzey üzerinde bütünleşir. Silikonlu yapı sayesinde çatlama ve kabarma gibi problemler görülmez. Fawori iç cephe boya çeşitleri, kutuların ağırlıklarına ve ürün performanslarına göre fiyatlandırılır. Boya miktarı ve sunduğu konforlu özelliklere göre satış fiyatları belirlenir. Her bütçeye hitap eden seçenekler arasında oda genişliği hesaplayarak ürün seçimi yapabilirsiniz. 

Fawori Silikonlu Mat İç Cephe Duvar Boyası 7,5 Lt. Renk Beyaz Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kapalı alanlarda kullanılan boyaların içerikleri ve özellikleri diğer boya çeşitlerine kıyasla farklıdır. Ev, okul ve ofis gibi yaşam alanlarında boya işlemi yapılırken iç cephe boyalarının kullanılması sağlıklı bir kullanım alanı oluşturur. İç cephe boyalarının sağlığa uygun malzemelerden yapılmış olmasına dikkat edebilirsiniz. Nefes alabilen ve kokusuz iç cephe boyaları ideal bir kullanım alanı sağlar. Silikonlu çeşitler silinebilir özellikleri sayesinde uzun yıllar yenilenmeden kullanılabilir. Yapıştırıcı özelliğe sahip silikon, boyanın duvarla bütünleşmesine yardımcı olur. Çatlama ve kabarmaları önleyen silikonlu mat boyaları, sabunlu bezle temizleyebilirsiniz. Farklı gramajlardaki kutularda satılan ürünleri seçimini oda büyüklüğüne ve bütçenize göre yapabilirsiniz.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWSLK002

Belirli Referanslar

ean13
8691529042194

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Fawori Plastik İç Cephe...

Fawori Plastik İç Cephe Duvar Boyası 20 KG+Tavan 10...

Normal fiyat ₺364,59 -15% Fiyat ₺309,90
  • -15%