100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori Tavan Boyası Beyaz 17,5 Kg.
Fawori Tavan Boyası Beyaz 17,5 Kg.
₺128,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori Tavan Boyası Beyaz 17,5 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Filli boya güvencesiyle üretilen Fawori tavan boyası beyaz 17,5 kg. çeşidi kaliteli formülü ile kullanıcılarını memnun eder. Kokusuz ve nefes alabilen yapıya sahip ürün, sunduğu kapatıcılık performansıyla tavan yüzeyinde pürüzsüz bir görünüm yaratır. Macun, alçıpan ve mineral esaslı boyalara sahip tavanlarda kullanılabilen boyalar, mat görünüme sahiptir.

Stokta
₺128,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

Fawori Tavan Boyası Beyaz 17,5 Kg.

İç mekan boyalarının tamamlayıcılarından biri tavan boyalarıdır. Tavanın temiz ve pürüzsüz görünmesi ortamın aydınlık görünmesi sağlar. Dekorasyona olumlu katkı sağlayan tavan boyalarının içerikleri özel bir formülle hazırlanır. Yüksek kapatıcılık etkisi sunan ürünler, kaliteli içerikleri ile tavanların pürüzsüz olması sağlar. İdeal kıvamı ile tavan üzerinde yüksek kapatıcılık yaratan ürünleri farklı yüzey üzerine uygulayabilirsiniz. Beyaz tavan boyalarının renk tonları değişiklik gösterebilir. Parlak ve mat renk seçenekleri sunan Fawori tavan boyaları, nefes alan özelliği ile kapalı alanlarda sağlıklı bir kullanım alanı sağlar. Yoğun kıvamıyla tavan üzerine sağlam şekilde tutunan ürün formülleri, kabarma ve çatlama önleyici özelliktedir. Püskürtme cihazları ve rulo fırçaları kullanarak ürünleri uygulayabilirsiniz. 

Fawori Tavan Boyası Beyaz 17,5 Kg. Çeşitleri

Sigara dumanı, su buharı ve tozlar zaman içerisinde tavanların kirlenmesine neden olabilir. Sararan ve kirlenen tavanların temizlemek için yeniden boyanması gerekir. İzolasyon ve şık görünüm sağlayan tavan boyaları, özel içeriklerle hazırlanır. İç mekanlarda kullanılma uygun olacak biçimde nefes alan ve kokusuz formülle hazırlanan ürünlerle iç mekanların tavanları boyanabilir. Genellikle beyaz renkte üretilen tavan boyalarının tonları farklılık gösterebilir. Parlak ve mat olarak ayrılan tavan boyalarını rulo fırça ve püskürtme makineleri ile uygulayabilirsiniz. Filli Boya güvencesinde üretilen Fawori tavan boyası beyaz 17,5 kg. kutusu ile geniş bir alanın boyanması için yeterli olabilir. Çatlama ve kabarma yapmayan ürünler, uzun süre tavanının iyi görünmesini sağlar.  

-Pürüzsüz ve mat görünüme sahip Fawori tavan boyası, su bazlıdır.  
-Yüzeye iyi tutunan ürün, nefes alabilen yapısıyla sağlıklı bir kullanım alanı oluşturur. 
-Kabarma ve dökülme yapmayan ürünlerin kapatıcılık kapasitesi yüksektir.  
-Boyaları macunlu, saten alçılı ve alçıpanlı yüzeylere uygulayabilirsiniz.  
-Ürünlerden etkili sonuç alabilmek için yüzeylerin temiz ve kuru olması önemlidir.  
-Tavan boyalarını %10 ile %20 oranında temiz su ile inceltebilirsiniz. Seyreltme oranını uygulama yapılacak fırça türüne göre ayarlayabilirsiniz.  
-İlk uygulama sonrasında 1-2 saat arasında kuruma başlar. 2 saat sonrasında iki kat uygulamasını yapabilirsiniz. Tavan boyasının tamamen kuruması 24 saatte gerçekleşir.

 

Fawori Tavan Boyası Beyaz 17,5 Kg. Fiyatları 

Duvar boyalarına kıyasla tavan boyaları daha yoğun bir kıvama sahiptir. Tavan yüzeyinde temiz ve pürüzsüz bir görünüm oluşturan ürünler, ağır gramajlardaki kutularda satılır. Fawori tavan boyaları, yüksek örtücülük özelliği ile kullanıcılarını memnun eder. Kokusuz ve nefes alabilir formülü iç mekanlarda kullanım kolaylığı sağlar. Tavan boyalarının fiyatları markalara göre değişiklik gösterir. Tavan boyaların sunduğu performans, içerikleri ve miktarları fiyatların belirlenmesinde etkilidir.  Kilogramlık kutularda satılan ürünlerin fiyatları ağırlıklarına göre artış gösterir. Boyanacak tavan büyüklüğüne göre boya miktarlarını belirleyebilirsiniz. Bütçenize göre farklı boydaki boyaları seçebilirsiniz. 

 

Fawori Tavan Boyası Beyaz 17,5 Kg. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tavan boyaları genellikle beyaz renkte üretilir. Beyaz renk ortama aydınlık ve ferah bir hava katar. Ayrıca, ışığı etkili bir şekilde yansıtan beyaz renk farklı dekorasyon tarzları ile uyumludur. Mat ve parlak görünüme sahip taban boyaları, çeşitli ağırlıklara sahip kutularda satılır. Boyanacak tavan büyüklüğüne göre ürün miktarını seçebilirsiniz. Duvar boyalarına kıyasla daha yoğun kıvamlı olan ürünler, yüksek kapatıcılığa sahiptir. Tavan boyalarının iç mekanda kullanıma uygun olması sağlık açısından önemlidir. Kokusuz ve nefes alabilir Fawori tavan boyalarını farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Ürünlerden maksimum verim alabilmek için belirtilen inceltme tavsiyelerini dikkate alabilirsiniz. Ürünlerin kuruma sürelerini bekleyerek boya katlarını uygularsanız yüzeyde dalgalanma problemleri oluşmaz. Ayrıca, artan boyayı daha sonra kullanmak için tavsiye edilen saklama koşullarına uyarak bozulmadan saklayabilirsiniz. 

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
SPT-FAWOR051