200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

Fawori Tavan Boyası Beyaz 3,5 Kg.
Fawori Tavan Boyası Beyaz 3,5 Kg.
₺27,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

Fawori Tavan Boyası Beyaz 3,5 Kg.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı içeriği sayesinde işlem sonrası hem dekoratif hem de mat görünüm sunan bir üründür. İç yüzeylerde kullanılan bu ürünün su bazlı yapısı sayesinde uygulandığı alanlar nefes alır bir dokuya kavuşur. Akıcı yapısı ve kolay kuruyan ürün özelliği sayesinde kullanıcılarına zaman tasarrufu sağlayan bir ürün özelliğine sahiptir.

Stokta yok
₺27,90
Vergi dahil

Fawori Tavan Boyası Beyaz 3,5 Kg.

İşlem sırasında detay gerektiren tavan boyalarının evin atmosferine katkısı oldukça fazladır. Bu boyanın açık tonları ile uygulandıkları alanlar daha ferah ve büyük görünürler. Aynı boyanın değişen ton seçenekleri de odaların daha boyutlu görünmesini ve derinlik kazanmasını sağlar. Tavandaki pürüzleri ve çatlakları kolayca kapatan bu ürünün mat, yarı mat ve parlak görünümleri arasından odanın genel bütünlüğüne uygun seçeneğine kullanıcılar karar verebilirler. Geniş kullanım alanı olan bu ürünü nem oranı yüksek olan mutfak, banyo gibi alanların tavanlarında kullanıcılar tercih edebilirler. Fawori markasının tavan boyası uygulandığı alana kolay yapışan ve dayanıklılığı ile de uzun süre kullanılabilen ideal bir ürün özelliği gösterir.

Fawori‌ ‌Tavan‌ ‌Boyası‌ ‌Beyaz‌ ‌3,5‌ ‌Kg. Çeşitleri ve Özellikleri

Tavan boyaları değişen boy oranlarına, özelliklerine ve renk seçeneklerine göre farklı çeşitlerde üretilen ürünlerdir. Bu ürün gruplarının kendi içlerinde farklı özellikleri söz konusudur.

-        Her zemine kolay uygulanan ve örtücülük seviyesi yüksek olan bu boyalar ile kullanıcılar rahat bir şekilde istedikleri alanı boyayabilirler.

-        Suyu iyi hapseden ve uygulandığı duvarın hava almasını sağlayan özelliği sebebiyle işlem sonrası çatlama, dökülme gibi etkilerin görülmediği söylenebilir.

-        Boyları ve yapıları değişen tüm fırçalar ile kullanılabilen bir ürün özelliği sayesinde kullanıcılarının işlemlerine pratiklik katan bir üründür.

-        Boyanın yapılma işleminden sonra hızla kuruyan bu ürün aynı zamanda kir ve toz tutmaz bir özelliğe sahiptir.

-        Uzmanlık gerektirmeyen akıcılık ve kolay sürülebilen içeriği ile uygulandığı yüzey ile hızlı bir şekilde bütünleşen bir üründür.

Fawori markası geniş renk seçeneklerine sahip ürünlerini maksimum dayanıklılık ve kalitede üreten bir firmadır. Ürünlerinin uzun yıllar rengini koruyan bir yapıda olması sebebiyle kullanıcıları tarafından onay alan bir markadır. 

Fawori‌ ‌Tavan‌ ‌Boyası‌ ‌Beyaz‌ ‌3,5‌ ‌Kg. Fiyatları

Uygulandığı alanın görünümünü değiştiren bir etkiye sahip olan tavan boyalarının konfor sunan özelliklerinin fiyat aralıklarını değiştirdiği görülür. Farklılık gösteren özellikleri ve renk seçenekleri ile her bütçeye uygun boya seçenekleri söz konusudur. Kullanıcıya seçim imkânı sunan tavan boyalarının içeriklerine göre fiyatlandırıldıkları söylenebilir. Ayrıca değişen boylarının da fiyat aralıkları birbirinden farklıdır. Kullanıcılarına avantaj sunan silinebilir ve antibakteriyel özelliklerinin olan Fawori‌ ‌Tavan‌ ‌Boyası‌ ‌Beyaz‌ ‌3,5‌ ‌Kg boylarına göre farklı fiyat aralıklarına sahip olduğu görülür. İşlem sırasında yüzeye iyi yayılan ve yapısı sayesinde sıçrama yapmayan boyaların kalitelerini karşılayan fiyatlarda kullanıcılarına sunulurlar. Renk seçeneklerinin değişen fiyat aralıklarından kullanıcılar kendi bütçelerine denk gelen ürünleri alabilirler. Ayrıca farklı fiyatlara sahip olan ürün boyları arasından kullanıcılar kendi ihtiyaçlarını karşılayacak miktar kadar ürün almaları söz konusudur.

Fawori‌ ‌Tavan‌ ‌Boyası‌ ‌Beyaz‌ ‌3,5‌ ‌Kg. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kullanıcıların evlerinin tavanlarını boyama işlemleri için seçtiği boyaların boylarına, niteliklerine ve renklerine dikkat ederek seçim yapmaları gerekir. Tavan boyası seçimi yapılırken açık renklerin alınması boyanan alanın daha ferah görünmesini sağlar. Ayrıca tavanın boyutuna ve yapısına göre uygun bir oyanın tercih edilmesi ile işlem sonrası istenilen görünüm elde edilir. Nefes aldıran ürünleri tercih eden kullanıcılar işlem sonrası eşyalarını hızlıca odanın içerisine yerleştirilirler. Bu özellik sayesinde duvarda nem oluşması ve kirlenmenin önüne geçen yapısı ile kullanıcılar boyanın konforunu çıkarabilirler. Ayrıca duvarın ve kullanıcılarının beklentilerini karşılayan ürün özelliklerine dikkat edilerek tercihlerin yapılması uygun olur. Alınan boyanın banyo, mutfak gibi alanlarda kullanılması durumunda nefes alan yapıya sahip ürünlerin tercih edilmesi gerekir. İşlem sonrası dökülme yapmayan kaliteli içeriğe sahip tavan boyaların tercih edilmesi ile kullanıcılar uzun süre aynı konforu deneyimleme imkânına sahip olurlar. Maksimum performansları olan duvara kolay bir şekilde uygulanan boyaların tercih edilmesi ile kullanıcılar zaman tasarrufu elde etmiş olurlar. Fawori markası üretimini yaptığı boyaların hem sağlıklı içerikli olmalarına hem de uzmanlık gerektirmeden kullanılabilen boyalar üreten bir firmadır.

İNCELTME (Hacimce)

Fırça ve rulo ile uygulamalarda %20 oranında su ile inceltilerek iki kat uygulanır. Püskürtme ile %10-15 oranında su ile inceltilerek tek kat uygulanır.

KURUMA SÜRESİ (20°C, %65 HR)

İlk kuruma: 1/2 saat İkinci kat uygulama: 2 saat Son kuruma: 24 saat Ürün kuruma süresi tamamlanıncaya kadar yüzey dondan korunmalıdır.

SARFİYAT

Yüzey düzgünlüğüne ve emiciliğine bağlı olarak tek katta 1 kg 7-10 m2 yer boyanabilir.
Kesin sarfiyat için kontrollü numune uygulaması yapılmalıdır.

DEPOLAMA

Ağzı açılmamış ambalajında, serin yerde, direkt güneş ışığından ve dondan korunarak 2 yıl saklanabilir.

 

chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
SPT-FAWOR037