200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

İlaçlama Pompaları

Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺18,00 - ₺250,00

İhtiyacınıza yönelik ilaçlama pompası seçeneğini Sepetfy'da bulabilir ve ilaçlama pompası fiyatlarına göz atarak alışveriş yapabilirsiniz!

13 adet ürün var.

Toplam 13 üründen 1-13 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

İlposan Midi İlaç ve...

İlposan Midi İlaç ve Temizlik Pompası 2,5 Lt.

Fiyat ₺32,90
İlposan Mini İlaç ve...

İlposan Mini İlaç ve Temizlik Pompası 1,5 Lt.

Fiyat ₺29,90
İlposan Mega 10 Lt....

İlposan Mega 10 Lt. Basınçlı İlaçlama Pompası

Fiyat ₺149,90
İlposan Maxi 5 Lt. Basınçlı...

İlposan Maxi 5 Lt. Basınçlı İlaçlama ve Köpük Pompası

Fiyat ₺129,90
İlposan Taşar 16 Lt....

İlposan Taşar 16 Lt. Mekanik Kollu İlaç Atma İlaçlama...

Fiyat ₺179,90
İlposan Taşar 20 Lt....

İlposan Taşar 20 Lt. Mekanik Kollu İlaç Atma Pompası

Fiyat ₺249,90
Özdesan Pro-Max 5 Lt....

Özdesan Pro-Max 5 Lt. Basınçlı İlaçlama Pompası

Fiyat ₺74,90
Özdesan Pro-Max 10 Lt....

Özdesan Pro-Max 10 Lt. Basınçlı İlaçlama Pompası

Fiyat ₺82,90
Özdesan Zipo 16 Lt....

Özdesan Zipo 16 Lt. Basınçlı Mekanik İlaçlama Pompası

Fiyat ₺169,90
Özdesan Zipo 20 Lt....

Özdesan Zipo 20 Lt. Basınçlı Mekanik İlaçlama Pompası

Fiyat ₺179,90
Özdesan Mini Gold İlaç ve...

Özdesan Mini Gold İlaç ve Temizlik Pompası 1,5 Lt.

Fiyat ₺32,90
2 Lt. El Tipi İlaçlama ve...

2 Lt. El Tipi İlaçlama ve Temizlik Pompası

Normal fiyat ₺32,67 -13% Fiyat ₺28,42
  • -13%
1 Lt. El Tipi İlaçlama ve...

1 Lt. El Tipi İlaçlama ve Temizlik Pompası Fıs Fıs

Fiyat ₺22,90

İlaçlama Pompası

Kullanım amacına göre kolaylık sunan ilaçlama‌ ‌pompaları hem yararlı ilacın bitkiye ulaşmasına hem de zararlı böceklerden istenilen alanın rahatlıkla temizlenmesine pratiklik sunan ürünler arasında yer alır. Doğru ve hızlı bir şekilde seçilen bölgede kullanılan bu ürünler ile kullanıcı istediği işlemi pratik bir şekilde yapabilir. Örneğin; böcekli bir alan bu ürün sayesinde hızlıca temizlenmiş olur. Ayrıca bitki ve ağaçların sağlıklı büyümeleri için de ilaçlama işlemi yapılabilir. Genellikle evlerde böcek ilaçlama işlemi için küçük boyutlarda ürünler tercih edilir. Hazneleri geniş ve püskürtme hızları fazla olan ürünler ile erişimi zor alanlar için tercih edilen modeller arasında yerini alır. Farklı arazilerde kullanıcı kendi kullanım rahatlığına göre fonksiyonel modeller arasından tercih yapabilir. Bu noktada fonksiyonel ürün modellerine kullanıcı rahatlıkla ulaşmış olur. Çiçek seraları veya küçük bahçe olarak tasarlanan alanlar için de kullanıcılara kolaylık sunan bu ürünler ile bitkileri ilaçlama işlemi çok pratiktir. Zaman kazandıran hazneleri ve fonksiyonel modelleri ile kullanıcıları tarafından oldukça fazla tercih edilen ürünlerden biri olduğu söylenebilir.

İlaçlama‌ ‌Pompası‌ Modelleri

Ev, bahçe ve tarla gibi alanları haşerelerden temizlemek için kullanılan ilaçlama pompalarının fonksiyonel özelliklerine göre farklı modelleri söz konusudur.  Aynı zamanda bitki veya ağaçların sağlıklı büyümeleri için de ilaçlama işlemi yapılır. Hem el ile kullanılabilen pratik boyutlu hem de enerji kaynağı bulunan ürün modelleri mevcuttur. Kullanıcının kullanım alanına göre bu modeller arasından kendine uyan modeli tercih etmesi gerekir. Örneğin; ufak bir alanda yer alan çiçeklerin ilaçlanması için el ile kullanılabilen küçük boyutlu pompalar tercih edilebilir. Kullanım kolaylığı sunan bu ürünlerin kullanıcılar tarafından oldukça fazla tercih edildiği söylenebilir. Ayrıca püskürtmeyi basınçlı bir şekilde sunan enerji kaynağı mevcut olan modeller ile ilaçlama işlemi hem çok kolay hem de pratiktir. Kullanıcılarına zaman ve konfor sunan bu modeller sayesinde ilaçlama işlemi hızlıca tamamlanır. Kullanım yapılacak alana göre ürüne karar vermek gerekir. Örneğin; geniş alanlar için benzinli ve şarjlı modelleri tercih etmek doğru olur. İlgili ürünü rahatlıkla her yere taşımak isteyen kullanıcılar ise tekerlekli modelleri tercih edebilirler. Geniş arazilerde sırta takılan modeller ile kullanıcı hem istediği alanı ilaçlar hem de taşıma sırasında ürünün konforunu hissetmiş olur. Teknolojinin gelişmesi ve kullanıcıların yüksek beklentileri ile tasarlanan bu ürünlerin modelleri geniş bir aralıkta yer alır. Böylece ihtiyaçları karşılayan bu ürünlerin modellerine kullanıcının tercihine göre ulaşması mümkündür. Hızlı bir şekilde çözüm sunan modellerin arasında yer alan 5‌ ‌lt‌ ilaçlama‌ ‌pompası‌ hem hızlı hem de tasarruflu bir şekilde ilaçlama işlemi için kullanıcıya destek sunar. Daha hızlı hareket eden ve dar alanlarda rahatlıkla kullanılabilen pompalı modellerin tercih edilmesi ürünün hızlı manevra kabiliyeti özelliği sebebiyle kullanıcıya fazlasıyla pratiklik sunar. Açık ve geniş arazilerde manevra kabiliyetine gerek duymayan kullanıcı için ise enerji fonksiyonel ve hızlı püskürtme özelliği ile elektrikli ilaçlama pompası kullanım için uygun modellerden biridir. Basıncı iyi olan bir ürün sayesinde kullanıcı ürünü yerinde ve doğru bir şekilde kullanır. Ayrıca kısa süre içinde böceklerden kurtarabilen maksimum seçenekleri ile üretilen modelleri inceleyebilir ve bu ürünler arasından ihtiyaçlarınıza uygun ürüne karar verebilirsiniz.

 

İlaçlama‌ ‌Pompası‌ Fiyatları

Kullanıcının rahatlıkla seçim yapabileceği ‌ilaçlama‌ ‌pompaları‌ ‌fiyatları ilgili ürünün haznesine, püskürtme hızına göre değişiklik gösterir. Örneğin, ürünün ilaç aldığı hazne bölümünün büyük ve küçük olması doğrudan fiyatını etkiler. Ayrıca yine kullanıcıya erişim konforu sunan püskürtme hızı da ürünün fiyat aralığını değiştiren unsurlardan biridir. Bu ürünlerin kullanım alanlarına göre üretilen farklı teknik özellikleri olan modellerinin fiyatları farklılık gösterir. Teknolojik özelliklere göre hız ve fonksiyonellik sunan modellerine kullanıcıların kendi bütçelerine göre ulaşması mümkündür. Fonksiyonel özellikleri geniş olan bu ürünün farklı fiyat aralıklarında modelleri arasından rahatlıkla seçim yapılabilir. Kullanıcılarının beklentilerine hızlıca yanıt veren bu ürünler arasından kendi istedikleri fiyat aralıklarına karar verebilirler. Aynı fonksiyonelliğe sahip olan modellerin de fiyatları birbirinden farklılık gösterir. Böylece kullanıcı aynı fonksiyonel özelliğe sahip ürünler arasında kendi bütçesine göre seçim yapma şansına sahip olur. Ürünün haznesine, rengine, fonksiyonel özelliğine göre fiyatları değişen bu ürüne kullanıcıların kendi ihtiyaçlarına göre karar vermesi doğru olur. Minimum ilaç ile maksimum fayda sunan modellerin fiyatlarına farklı aralıklarda ulaşabilen kullanıcı bütçesine göre seçim yapma şansı yakalamış olur.

 

 İlaçlama‌ ‌Pompası‌  Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İlaçlama yapılan alan için tercih edilecek olan bu ürünün ihtiyaca uygun olarak seçiminin yapılması önemlidir. İlgili ürünün ihtiyacı karşılıyor olması ve kullanılacak olan bölgeye uygun olması gerekir. Öncelikle kullanıcının ilaçlama yapacağı alanın genişliğine ve o bölgenin özelliklerine dikkat etmesi önemlidir. Örneğin; geniş bir arazide kullanılacak olan pompanın ilaçlama haznesinin daha büyük olması doğru olur. Bu açıdan kullanım alanına göre pompa haznesine karar vermek uygun olur. Ayrıca ilaçlama yapılacak yerin ağaçlı veya düz bir arazi olması da ürün seçimini doğrudan etkiler. Kullanıcıya kolaylık sunması için bahçe ‌ilaçlama‌ ‌pompaları hem hafif hem de kolay montaja sahip olması kullanım sırasında büyük avantaj sağlar. Böylece kullanıcı hem bu ürünün pratikliğinden yararlanır hem de zaman kaybetmeden istediği yerde ürünü kullanmaya başlayabilir. Ağaç gibi dallara rahat erişim sağlanması için pompanın püskürtme hızına dikkat edilmesi gerekir. Ağaçların farklı yapıları sebebiyle erişimin zor olduğu noktalarda püskürtme hızının fazla olması yüksek ve uzun dallara kullanıcının zorlanmadan ulaşmasına destek sunar.