200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

1 Lt. El Tipi İlaçlama ve Temizlik Pompası Fıs Fıs
1 Lt. El Tipi İlaçlama ve Temizlik Pompası Fıs Fıs
₺22,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

1 Lt. El Tipi İlaçlama ve Temizlik Pompası Fıs Fıs

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

El ilaçlama ve temizlik ürünleri, geniş ve kalabalık mekanlarda hijyen sağlamanıza yardımcı olurken güvenli dokunsal temasta bulunabileceğiniz alanlar yaratır. İnsan trafiğinin yoğun olduğu restoran, otel ve benzeri mekanlarda güvenli bir dolaşım alanı yaratırken, sürekli olarak ellerinizin temiz kalmasına yardımcı olur. Lavabolarda, mekan giriş ve çıkışlarında kullanabileceğiniz el ilaçlama ve temizlik ürünleri, kalabalık şehirlerin olmazsa olmazlarından biridir.

Renk
Stokta yok
₺22,90
Vergi dahil

1 Lt. El İlaçlama ve Temizlik 

Temizlik ürünleri restoranların, evlerin ve otellerin genel hijyeni için kullanılan temel malzemelerdir. El ilaçlama ve temizlik ürünleri de, bahsedilen mekanlarda el hijyenini sağlar. Geniş ve kalabalık mekanlarda el temizliği oldukça önemlidir. Kalabalık bir topluluk mekanlarda birçok farklı yere elleri ile direkt olarak temas halinde olabileceği için, mekanın farklı yerlerine 1 lt el ilaçlama ve temizlik ürünlerini yerleştirmek, hijyeni sağlayabilir. Özellikle dokunsal temas ile geçen herhangi bir hastalığın baş gösterdiği durumlarda el temizlik ürünleri yardımınıza koşar. Düzenli olarak bu ürünleri değiştirerek ve kullandığınız mekanın farkı bölgelerine yerleştirerek temiz ve risksiz bir ortam yaratabilirsiniz. 

1 Lt. El İlaçlama ve Temizlik Modelleri ve Özellikleri

El ilaçlama ürünleri farklı boyutlarda karşınıza çıkabilir. Restoran, otel ve okul gibi geniş alanlarda genellikle daha büyük gramajlara sahip temizlik ürünleri tercih edilir. Küçük alanlarda ise daha az gramajlı el ilaçlama malzemeleri tercih edilebilir. El ilaçlama ve temizlik ürünleri yalnızca dezenfektan ya da temizleyici el sıvılarından ibaret değildir.

- El ilacı pompası ve el ilaçlama makineleri de bu kategori içerisinde yer alır. El ilaçlama makineleri, oldukça kullanışlı ve pratik ürünlerdir. 

- El ilaçlama makineleri otomatik olarak el temizleyici sıvının avucunuza aktarılmasını sağlar. 

- Pompalar,  direk olarak parmağınızla avucunuza temizlik sıvılarını sıkmanızı sağlar.

- Pompa yerine dokunsal bir temas gerektirmeyen otomatik el hijyeni sağlayan makineler de bulunur. 

- Havaalanı gibi aşırı kalabalık ortamlarda genellikle otomatik olarak çalışan, dokunsal temas gerektirmeyen pompalar tercih edilir.  

- El ilaçlama sıvıları alkol oranlarına göre de birbirinden farklılaşır. Yüksek alkol içeren dezenfekte modelleri daha kalıcı ve uzun süreli bir hijyen sağlar.

- Kalabalık ve virüs açısından riskli mekanlarda genellikle alkol oranı yüksek el temizlik ürünleri kullanılır. 

- Antibakteriyel özellikteki el temizleme ürünleri de dezenfektanlar ile birlikte kullanılan yaygın malzemelerdir. 

 

El ilaçlama ürünleri ile birçok farklı mekanda ve yüzeyde kalıcı hijyen sağlanabilir ve sağlık risklerinin önüne geçilebilir. 

1 Lt. El İlaçlama ve Temizlik Fiyatları

El ilaçlama ürünlerinin ve makinelerinin fiyatları birbirinden farklıdır. El hijyeni sağlayan kimyasal sıvılar genellikle el temizliği konusunda en fazla bütçe ayrılan ürünlerdir. Bu sıvıların fiyatları, içerdikleri kimyasalların ya da temizleme gücünün etkisine ve dayanıklılığına göre farklılaşır. Daha uzun süreli hijyen sağlayan ürünler genellikle daha yüksek fiyatlar ile satışa sunulur. Ancak uzun vadede, hem kalıcı bir temizlik için hem de daha sağlıklı ortamda bulunabilmek için temizleme gücü yüksek ürünler tercih edilir. El temizlik sıvılarının farklı gramajları da fiyat bakımından değişken olabilir. Toptan satın alınan ürünler, teker teker satın alındığı durumlardan daha karlı olabilir. 

1 Lt. El İlaçlama ve Temizlik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bulunduğunuz mekanda gönül rahatlığıyla dolaşabilmek, sağlığınızı tehlikeye atmadan gezebilmek için el temizliği oldukça önemlidir. Ancak el ilaçlama ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunur. Öncelikle ürünleri kullanacağınız mekanın genişliğine ve kalabalıklığına dikkat etmelisiniz. Temizlik ürünlerini kullanacağınız mekan ne kadar geniş ve kalabalık olursa, el ilaçlama malzemelerini de o kadar dayanıklı, kaliteli ve güvenli seçmeyi tercih edebilirsiniz. Buna benzer mekanlarda fazla gramajlı ve otomatik şekilde çalışan el temizlik sıvılarını kullanabilirsiniz. Daha küçük ve butik mekanlar için ise düşük gramajlı pompalı el sıvılarını tercih edebilirsiniz. Temizlik ürünlerinizi güvenilir bir üreticiden almayı da gözden çıkarmamaya dikkat edebilirsiniz. Satın alacağınız el temizlik malzemelerini mekanın içine homojen bir şekilde yerleştirmeyi unutmamak da dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta olabilir. 

chat Yorumlar (11)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-POMPA012

Şunlar da hoşunuza gidebilir

İlposan Midi İlaç ve...

İlposan Midi İlaç ve Temizlik Pompası 2,5 Lt.

Fiyat ₺32,90
İlposan Mini İlaç ve...

İlposan Mini İlaç ve Temizlik Pompası 1,5 Lt.

Fiyat ₺29,90
Özdesan Mini Gold İlaç ve...

Özdesan Mini Gold İlaç ve Temizlik Pompası 1,5 Lt.

Fiyat ₺32,90