200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

2 Lt. El Tipi İlaçlama ve Temizlik Pompası
2 Lt. El Tipi İlaçlama ve Temizlik Pompası
₺32,67 ₺28,42
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

2 Lt. El Tipi İlaçlama ve Temizlik Pompası

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

Bitki, mamül ve çiçeklerinizin en sağlıklı şekilde yetişmesini isteyen kullanıcıların tercihi olan ilaçlama ve temizlik pompaları oldukça kullanışlı ürünlerdir. Hem ilaçlama, hem sulama hem de temizleme işlemlerini oldukça kolay bir iş haline getiren pompalar kullanıcıları tarafından oldukça tercih edilen ürünlerdir. Bu pompalar ile işlerinizi çok daha konforlu bir şekilde yapabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Stokta yok
  • -13%
₺32,67
₺28,42 13% kazanın
Vergi dahil

2 Lt. El Tipi İlaçlama ve Temizlik Pompası

Evlerinde bir bahçeye sahip kullanıcılar ya da balkonlarında çiçek besleyenlerin tercihi olan pompalar oldukça kullanışlı ürünlerdir. Hem temizlik hem de ilaçlama işlerini kolay bir şekilde bu ürün ile halledebilirsiniz. Bahçe ve çiçek yetiştirme özveri, zaman ve bakım gerektiren devamlılık isteyen bir durumdur. Zamanınızı ayırmak ve bitkilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak gerekir. El tipi pompalar oldukça rahat kullanım sağlar. Bu ürünü kullanırken normalden daha fazla bir çaba sarfetmeden kolayca işlerinizi halledebilirsiniz. Oldukça sağlam materyal kullanımı ile uzun yıllar kullanım sağlar. Evinizde olan çiçekleri sulamak oldukça zahmetli bir iş olabilir, bitkinize vereceğiniz su fazla gelebilir, su taşıp evinizi batırabilir. Bu durumların yaşanmaması için oldukça kolaylık sağlayan bu ürün ilaçlamanızı ya da temizliğinizi çok daha rahat bir şekilde yapmanızı sağlar. 

2 Lt. El Tipi İlaçlama ve Temizlik Pompası Modelleri ve Özellikleri 

Bitkilerin büyümeleri için ilaçlama, temizlik, doğru oranda su ve güneş ışığına ihtiyaçları vardır.

- İlaçlama bitkiler için çok önemlidir sağlıklı büyümeleri için doğru zamanlarda doğru şekilde yapılması tavsiye edilir. 2 Lt. kapasitesi ile oldukça kullanılır olan pompalar bu iş için en doğru üründür.

 -Üretim aşamasında sağlam materyal kullanımı uzun yıllar boyunca kullanım sağlar. Bir çok amaç için kullanılan bu ürünü hem ilaçlama yaparken hem de temizlik yaparken kullanabilirsiniz. 

-Bağ, bahçe, evinizdeki balkonlarda veya evinizin içindeki bitkilerin ihtiyaçlarını karşılama konusunda oldukça büyük rol oynar. 

-Farklı renk seçenekleri ile de hoşunuza giden 2 Lt. el tipi ilaçlama ve temizlik pompasına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Seçeceğiniz ürün ile çiçek ve bitkilerinizi en doğru ve sağlıklı şekilde yetiştirebilirsiniz.

2 Lt. El Tipi İlaçlama ve Temizlik Pompası Fiyatları

Bağ, bahçe ve çiçek işleriyle uğraşan kullanıcılar bu uğraş için birçok yardımcı malzemeye gerek duyar ve bunlardan bir tanesi de pompalardır. Tek bir ürünün birçok işleve sahip olması fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alır. Pompa fiyatları her bütçeye hitap edecek seçeneklere sahiptir. Ürünün kapasitesine göre de fiyat değişimleri olabilir. Az hacme sahip olan bir ürün ile çok hacme sahip olan ürün arasında fiyat farkı olması oldukça olağan bir durumdur. Üretiminde kullanılan materyallerin kaliteli olması, ürünün fiyatında değişikliğe sebep olabilir. Ürünün dayanıklı olması uzun süreli kullanım sunarak bütçenize katkı sağlar. Ürünler her kullanıcının kolayca ulaşabileceği fiyat skalasına sahiptir.

2. Lt El Tipi İlaçlama ve Temizlik Pompası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çiçek ve bitkilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için almak istediğiniz ürünün ilk olarak boyutuna dikkat etmelisiniz. Küçük bir balkonda baktığınız çiçekler için çok hacme sahip pompalar fazla gelebilir ya da bir bahçeniz varsa ürün yetiştiriyorsanız az litreli ürünler ihtiyacınızı karşılamayabilir. Diğer bir dikkat edeceğiniz konu ise ürünün sağlam malzemelerden üretiliyor olmasıdır. Bağ ve bahçelerde iş yaparken pompanın başına her an bir şey gelebilir. Ürünün sağlam ve kaliteli olması size uzun yıllar boyunca kullanım sağlaması demektir. Bir diğer dikkat etmeniz gereken konu ise ürünün fiyatı olmalıdır. Ürünün fiyatı ile işlevi her zaman doğru orantılı olmalıdır. Almak istediğiniz rengi de önemli bir konudur sizin göz zevkinize göre tercih etmek isteyeceğiniz ürün değişebilir. Sizin için en ideal ürün tüm özellikleri ile sizin tam olarak ihtiyacınızı karşılayan ürünlerdir. 

chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
Sepetfy
SPT-POMPA011

Şunlar da hoşunuza gidebilir

İlposan Midi İlaç ve...

İlposan Midi İlaç ve Temizlik Pompası 2,5 Lt.

Fiyat ₺32,90
İlposan Mini İlaç ve...

İlposan Mini İlaç ve Temizlik Pompası 1,5 Lt.

Fiyat ₺29,90
Özdesan Mini Gold İlaç ve...

Özdesan Mini Gold İlaç ve Temizlik Pompası 1,5 Lt.

Fiyat ₺32,90