100 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

İlposan Mega 10 Lt. Basınçlı İlaçlama Pompası
İlposan Mega 10 Lt. Basınçlı İlaçlama Pompası
₺114,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

İlposan Mega 10 Lt. Basınçlı İlaçlama Pompası

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

İlposan Mega 10 lt. basınçlı ilaçlama pompası geniş bir depolama alanı sunan ve basınç sayesinde ilaç atımı yapan bir makinedir. Sırtta taşıma imkanı ve hafif yapısına ek olarak ilaç taşıma deposu çeşitli kimyasallara ve güneşe karşı dayanıklı olduğu için aynı zamanda uzun ömürlüdür. Tozlama alanı ise geniştir ve piston yardımı ile çalışır.

Stokta
₺114,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

İlposan Mega 10 Lt. Basınçlı İlaçlama Pompası

İlaçlama pompaları akülü veya şarjlı ürünlerdir ve farklı çalışma mekanizmalarına sahiptir. Gerekli olan basınç ile çalışan bu ürünlerde entegre olarak diyaframlar bulunur. Hafif yapısı nedeni ile saatlerce kesintisiz bir ilaçlama deneyimi yaşayabilirsiniz. Bazı modellerde ise basma sistemi bulunur ve tetiğe basarak basınç sayesinde ilaç atımı yapar. Bu modellerin kademeli basınç sistemleri vardır ve dilerseniz aynı sistemde ve seviyede atım yapabilirsiniz. Benzin kullanılmayan modellerde ise kısa sürede geniş alanlar ilaçlanabilir. Titreşim olmadan rahat bir şekilde çalışma yapabilirsiniz. Gürültü yapmaması da kullanım sırasında kolaylık sağlar ve gaz salımı yapmaması da doğayı korur. Kullanım alanları ise modelden modele değişir. İlposan Mega modelin ise belirli ürün özellikleri vardır.İlposan Mega 10 Lt. Basınçlı İlaçlama Pompası Modelleri

İlposan Mega ise 10 lt kadar bir ilaç alabilir. Bu pompalar sayesinde basınçlı bir şekilde ilaçlama yapılabilir.

  • Omuzda taşıma imkanı sunan bu ürünlerin bir de taşıma kolu vardır ve omuzda taşıyarak daha rahat çalışma imkanı sunar.

  • Püskürtme sağlayan başlıkları da ürün içinde bulunur ve oldukça pratik ürünlerdir.

  • Mekanik olarak çalışan bir piston bulunur ve bu piston kol şeklindedir.

  • Kimyasal maddeler ile ilaçlama yapıldığı için bu bidonun yapılma malzemesi kimyasal malzemelerin taşınmasına karşı dayanıklıdır.

  • Depo hacmi ise modelden modele değişiklik gösterir. Bu modelde ise bu hacim 10 lt olarak belirlenir.

  • Tozlama alanı ise bu ilaçlama pompası ürününde 1 lt = 8 m2 olacak şekildedir.

  • Turuncu renk tasarımında gelen bu ürünün bidon rengi ise şeffaftır.

  • Bu ürün tarım kimyasal ilaçlama için kullanılsa da dilerseniz püskürtme aksesuarlarını araba yıkamak için de kullanabilirsiniz.

  • Mega olan bu ilaçlama pompası farklı kimyasalları uygulamak için uygun olan çok yönlü bir makinedir.

İlposan Mega 10 Lt. Basınçlı İlaçlama Pompası Fiyatları

İlposan Mega 10 lt. basınçlı ilaçlama pompası fiyatları modellerin depo kapasitesine göre artış veya azalış gösterir. Bu pompaların püskürtme seviyeleri ve basınç durumları da ilaç atarken performanslarını etkiler. Basınç durumu da fiyatların belirlenmesinde önem taşır çünkü bu ilaç pompasının çalışma sistemine etki eder. Geniş alanları tek seferde ilaçlamak için bu geniş depodan faydalanabilirsiniz. Tarım ilaçlama alanında ürünler üreten İlposan basınçlı ilaçlama pompalarını uygun fiyatlar ile kaliteli malzemelerden üretir ve pratik bir fonksiyonellik sunarak kullanıcılar ile buluşturur. Fiyatları etkileyen ürün özelliklerini inceleyerek satın almak istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Basınç seviyesi kadar yapılma malzemesi de bu ilaçlama ürünlerinde son derece önemlidir. Fiyatları bu etkenlere bağlı olarak değişerek farklı kullanım alanları sunulur.

Basınçlı İlaçlama Pompası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İlposan Mega 10 lt. basınçlı ilaçlama pompası satın alınırken dikkat etmeniz gereken bazı ürün özellikleri öne çıkar. Bu ürünün depolama alanı 10 litredir ve satın almadan önce ne kadar büyüklükte olan bir alanın ilaçlanması gerektiğini hesaba katmanız gerekir. Böylelikle tekrar tekrar ilaç doldurmanız gerekmez ve kesintisiz olarak çalışma yapabilirsiniz. Diğer bir neden de bu ürünlerin basınç seviyeleridir. Aynı zamanda aksesuar başlıkları ve bu başlıkların yapılma malzemeleri de önemlidir. Fiyat ve performans açısından değerlendirmeniz gereken bu ürünlerin farklı tasarımları olabilir. Hafiflik ve kolay taşıma da oldukça önemlidir. Sırtta taşıma imkanı sunan İlposan sizi yormadan ilaçlama yapmanızı sağlar. Bu özelliklere dikkat ederek almanız gereken ilaçlama pompasını kolaylıkla seçebilirsiniz.

chat Yorumlar (6)
Değerlendirme
İlposan
SPT-POMPA003

Şunlar da hoşunuza gidebilir

İlposan Maxi 5 Lt. Basınçlı...

İlposan Maxi 5 Lt. Basınçlı İlaçlama ve Köpük Pompası

Fiyat ₺104,90
İlposan Taşar 16 Lt....

İlposan Taşar 16 Lt. Mekanik Kollu İlaç Atma İlaçlama...

Fiyat ₺144,90
Özdesan Pro-Max 10 Lt....

Özdesan Pro-Max 10 Lt. Basınçlı İlaçlama Pompası

Fiyat ₺82,90