200 ₺ ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava!

İlposan Midi İlaç ve Temizlik Pompası 2,5 Lt.
İlposan Midi İlaç ve Temizlik Pompası 2,5 Lt.
₺32,90
1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda

İlposan Midi İlaç ve Temizlik Pompası 2,5 Lt.

1 Saat 1 Dakika içinde sipariş ederseniz Bugün Kargoda
ÜRÜN BİLGİSİ

İlposan Midi ilaç ve temizlik pompası mini bir modeldir ve bu nedenle küçük alanlara rötuş olarak kullanılabilir. Tarım ilaçlarının püskürtülmesinde kullanılır ve kimyasalların çeşitleri değişir. Modellerin tasarımları ve renkleri bu pompa ürünlerinde farklı olabilir. Temizlik amaçları için kullanmak için ise yüzey alanlarını belirleyebilir ve buna göre püskürtme şekli ile uygulayabilirsiniz.

Stokta
₺32,90
Vergi dahil 1 - 3 iş günü

İlposan Midi İlaç ve Temizlik Pompası 2,5 Lt.

İlaç ve temizlik pompaları akülü, elektrikli ve şarjlı olabilir. Bu makineler ise belirli öğelerden oluşur. Bunlar arasında ise deposu, pompası, karıştırıcı, aksesuarları, hortumu, filtreleri ve vanaları vardır. Bu ürünlerin tasarımı ve parçaları modelden modele değişiklik gösterir. İlaç depoları ise püskürtme yapılacak kimyasal maddeyi içinde taşır ve bu nedenle oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Bu ürünler genellikle sert plastikten elde edilir ve karışımlar kullanılır. Bu ilaç depoları farklı bir malzeme ile doldurulacak ise dikkatli bir şekilde temizlenmelidir ve kolay temizlenen ürünler tercih edilmelidir. Midi ilaç püskürtme ürünleri is temizlik ve ilaç püskürtme pompaları üreten İlposan firmasına aittir Litresi ve mekanizmasını ise ürün detaylarından ulaşabilirsiniz.

İlposan Midi İlaç ve Temizlik Pompası 2,5 Lt. Modelleri

İlaç ve temizlik pompa kategorisinde yer alan bu ürünün ilaç depo kapasitesi ise 2.5 litredir. Kimyasal malzemelerin püskürtülmesi bahçe ve yeşillik alanlarda ilaçlama yapılmasını sağlar.

  • İlposan büyük modellerin dışında bir de mini bir model üretir bu da farklı ilaçlama ihtiyaçları için kullanılır.

  • Küçük boyutu ve hafif malzemesi sayesinde kolaylıkla ilaçlama yapılabilir ve bahçenizde kullanabilirsiniz.

  • Kullanılan sisteminin adı ise emme ve basmadır. Böyle bir basma sistemi sayesinde de püskürtme yapılır.

  • Fonksiyonel modeller sayesinde püskürtme aksesuarları oldukça pratik bir şekilde çalışır.

  • Tozlama alanı ise 1 lt = 3 m2 olarak belirlenir.

  • Atış mesafesi ise en fazla 10 metredir.

  • 495 gram ağırlığında olan bu pompanın rengi ise turuncudur.

  • Kullanılan başlığı, aparatı ve tutma yeri siyah renktedir.

  • 48 cm genişliğinde olan bu ürünün tutma kolu ise ergonomiktir. Kolay tutma özelliği sayesinde zorlanmadan püskürtme yapabilirsiniz. 

  • Bahçe ve çiçekler üzerinde kullanılan bu ürün kolay taşıma ve saklama imkanı sunarak kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verir.

Midi İlaç ve Temizlik Pompası 2,5 Lt. Fiyatları

Midi ilaç ve temizlik pompası 2,5 lt fiyatları bu ürünün yapım malzemesine, mekanizmasına, detaylarına, çalışma sistemine ve aksesuarlarına göre belirlenir. Bu ürünlerin depo kapasitesi de fiyatların belirlenmesinde rol oynar. Bu kapasite artınca fiyatlarda da artış görülür. Pompanın çalışma mekanizması da pratiklik sağlaması açısından önemlidir. Kolay basımda püskürtme yapan bu aksesuarlar ise dayanıklıdır. Kaliteli olan ilaçlama pompalarının fiyatları ise ekonomiktir bunun nedeni de İlposan firmasının kullanıcılarına uygun fiyatlar sunmasıdır. Fiyat ve performans açısından dengeli olan ilaçlama pompalarının bu özelliklerini ürün detaylarından inceleyebilirsiniz. Karar verirken de bu mekanizmalara dikkat ederek kullanmak istediğiniz alana dikkat edebilirsiniz. Fiyatları belirlerken kalite ve performans etki eder ve özelliklerde modellere göre değişir.

İlaç ve Temizlik Pompası 2,5 Lt. Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Midi ilaç ve temizlik pompası ise mini bir modeldir ve diğer depolama ilaçlarına göre daha küçüktür. Bu da farklı kullanım alanlarında kullanmak için tasarlanır ve üretilir. İlaç ve temizlik sunan bu ürünlerin pompalı bir mekanizması vardır ve basma emme basma şekli sayesinde püskürtme yapar. Bu ürünlerin pompa şekilleri, siyah takım aksesuarları modelden modele farklılık gösterir. Satın alırken uzun ömürlü olmasına ve kaliteli malzemeden yapılması oldukça önemlidir. Kimyasal malzemelerin püskürtülmesinde yardımcı olan bu ürünler pratik olmalıdır ve temizliği de kolay olmalıdır. Depo kapasitesi ve aksesuarları dikkatle incelenmeli ve bu özelliklere göre seçilmelidir. Pompanın çalışma sistemi püskürtme sırasında atım uzunluğunu da aynı şekilde etkiler.

chat Yorumlar (5)
Değerlendirme
İlposan
SPT-POMPA001

Şunlar da hoşunuza gidebilir

İlposan Mini İlaç ve...

İlposan Mini İlaç ve Temizlik Pompası 1,5 Lt.

Fiyat ₺29,90
İlposan Mega 10 Lt....

İlposan Mega 10 Lt. Basınçlı İlaçlama Pompası

Fiyat ₺149,90
İlposan Taşar 20 Lt....

İlposan Taşar 20 Lt. Mekanik Kollu İlaç Atma Pompası

Fiyat ₺249,90
Özdesan Zipo 16 Lt....

Özdesan Zipo 16 Lt. Basınçlı Mekanik İlaçlama Pompası

Fiyat ₺169,90